Top 9 Etiketten für Flaschen – Toaletní taštičky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LECUNE

#ad

Sprchový gel 10, etikety na cestovní lahve, šampon krém, LECUNE 10 kusů etiketového papíru, vodotěsné nálepky na etiketu, oplachovací mléko

#ad
LECUNE #ad - Atraktivní design: díky svému atraktivnímu designu propůjčují tyto etikety vašim cestovním lahvím profesionální a organizovaný vzhled.

Vodotěsné: etikety jsou vodotěsné, takže si nemusíte dělat starosti, že písmo v průběhu času vybledne nebo se rozmazává. Vysoce kvalitní materiál: papír na etikety je vysoce kvalitní a má dlouhou životnost, což zaručuje dlouhou životnost. Snadné použití: etikety se snadno aplikují a odstraňují, aniž by na lahvích zůstaly zbytky. Mnohostranně použitelné: tyto etikety jsou perfektní pro cestovní lahve a lze je použít na šampon, kondicionér, krém, pleťové mléko a sprchový gel.
ZnačkaLECUNE #ad
VýrobceLCUEN #ad
Číslo díluLDE30
ModelkaLDE30

2. Lurrose

#ad

Vodotěsné příslušenství pro éterické oleje, Nálepka na lahve Lurrose s éterickými oleji 5 listů pro éterické oleje z vinylu nálepky se zlatými písmeny

#ad
Lurrose #ad - Můžete ušetřit nejen čas a odpadky, ale také dekoraci vašich lahví. Etikety na těchto lahvích jsou opatřeny různými slovy, abyste mohli své lahve lépe identifikovat. Vhodné pro každý hladký povrch, knihy, láhev, notebook atd. Vyrobeno z kvalitního materiálu, vodotěsné a s dlouhou životností. Přilepte na lahve a uspořádejte svůj éterický olej nebo jiné láhve pro snadnou identifikaci.
ZnačkaLurrose #ad
Výška0.04
Délka5.51
Šířka4.72
Číslo díluA68511627678XS
ModelkaA68511627678XS

3. Lurrose

#ad

Barevné nálepky na lahve s éterickými oleji, vodotěsné příslušenství pro éterické oleje pro parfémové lahve 5 listů, Lurrose etikety pro éterické oleje

#ad
Lurrose #ad - Vyrobeno z papíru, žádný škodlivý materiál pro tělo lidí, lepidla a materiálu PVC, který může po chvíli zachovat svou funkčnost. Kuličkové pero nebo jiné tužky můžete použít pro vlastní dekorativní práci s lahvemi s éterickými oleji.

Popisovatelné etikety: prázdná část uprostřed vám nabízí možnost napsat na povrch cenová nebo sladká slova. Lahvička je krásná, s barevnými a různými vzory můžete své lahve ozdobit éterickými oleji dle chuti a nálady. Pěkné etikety s dobrou lepivostí, stáhněte jednu z listů papíru a pak ji naneste na láhev éterickými oleji.

Je to také hladká pro vás. Nálepky můžete snadno stáhnout, pokud ji musíte vyměnit za novou výměnu. Jednoduše napište několik slov na povrch a nalepte různé vzory na různé lahve. Kulatý tvar můžete použít k dekorování horní strany a oválný tvar pro popsání části láhve.
ZnačkaLurrose #ad
VýrobceLurrose #ad
Výška0.04
Délka10.83
Hmotnost0.1
Šířka8.07
Číslo díluC08FK3QP09J14Q
ModelkaC08FK3QP09J14Q

4. MICHARMS

#ad

Narozeninám, kteří si nepřejí nic / Nix. Nic dárku, vtipné balení pro dárek na víno pro ženy a muže, veselé dárky k Vánocům, Taška na láhev a etiketa pro všechny

#ad
MICHARMS #ad - Veselý dárek, který rozhodně dobře přijde. Rozsah dodávky: dodává se dárkový sáček ze lnu a samolepicí etiketa na láhev. Spora času: naplňte sáček s oblíbeným nápojem, maminku, nalepte etiketu a perfektní dárek pro přítelkyně, babičku, partnerku a pro všechny důležité ženy v životě.

Pro každou příležitost: dobrá láhev vína je vhodná pro každou příležitost, ať už k narozeninám, ke společné večeři nebo jen pro poděkování dárkem. Etiketa se bez problémů přilepí na všechny lahve a postará se o mnoho smíchů.

Veselé: jak často slyšíte: "nic si nepřeji" nebo "nic si nedáme. Nyní máte možnost darovat dárky pro ženy a dárky pro muže, kteří si přejí NIX nic. Kreativní dárkové řešení: jednoduše nalepte etiketu na láhev vína, piva, whisky nebo jiné pálenky dle výběru a uložte ji do jutového sáčku.
ZnačkaMICHARMS #ad
VýrobceMICHARMS #ad
Číslo díluMi-03
ModelkaMi-03

5. Fulushouxi

#ad

Kosmetika, 5 x lahvičky s rozprašovačem do mlhy, 1 etiketa, prázdné plastové lahve, Sada 10 kusů 100ml cestovních lahví 5 x flip-cap, se 2 nálevkami, plnicí láhve na cesty, 1 tužka

#ad
Fulushouxi #ad - A lze jej podle libosti zasunout do batohu, aniž by vás zatěžovalo, a víko na horní straně může také účinně zabránit vytékání a poskytnout dobrou ochranu. Lahve se sklápěcím víkem: naše průhledné lahve mají objem 100 ml. Iroké možnosti použití: prázdné plastové rozprašovací lahve jsou ideální pro čištění, éterické oleje atd.

Tělo láhve je robustnější, nedá se snadno deformovat a má dlouhou životnost. Láhev s rozprašovačem do mlhy: tyto cestovní lahvičky s rozprašovačem poskytují vynikající jemnou mlhu, těsný uzávěr zabraňuje vytékání, pružinové tlačítko zajišťuje, že se v jemné mlze nastříká dostatek tekutiny a nabízí pohodlné používání. Prémiový materiál: prázdné cestovní lahve jsou vyrobeny z kvalitního pet materiálu, který je šetrný k životnímu prostředí a snadno se používá.

Balení obsahuje: obdržíte 5 × cestovní květináče na toaletní potřeby, 5× prázdnou lahvičku s rozprašovačem, kempování, 2× nálevku, 1× tužku, dobrou volbu na cestování, 1× etiketu, obchodní cesty atd. Lahvičky jsou ideální pro pleťové vody, šampony, kondicionéry, cestování, kosmetické vzorky, parfémy a mnoho dalších aplikací.
ZnačkaFulushouxi #ad
VýrobceBigemai #ad
Hmotnost0.4
Číslo díluBGMDE-50

6. Furuising

#ad

Malá se štítky, prázdná láhev s rozprašovačem na nos, 10 ml skleněný nosní sprej, éterické oleje,, Furuising 6 kusů lahví s rozprašovačem nosu, opakovaně použitelná, trychtýřkami na parfémy

#ad
Furuising #ad - Iroké použití rozprašovač do nosu se hodí nejen pro nosní čističe, ideální na cestování, parfémy, fyziologický roztok atd. Je to dobrý dávkovač, make-up, ale také pro tekutiny, domácí použití atd.
ZnačkaFuruising #ad
VýrobceFuruising #ad
Výška1.18
Délka7.87
Šířka5.12
ModelkaFRX-056

7. Segbeauty

#ad

Doplňovací lahvička s pumpičkou Segbeauty 500 ml, dávkovač s kompresorem, balení 3 ks, černá, plastová nádoba na mléko, prázdná láhev na šampon se štítky

#ad
Segbeauty #ad - Dlouhá životnost a šetrné k životnímu prostředízelené, neškodné, opakovaně použitelné balení. Snadné doplňování a používání odstraňte hlavu čerpadla a naplňte krém širokým hrdlem. Opatrně zatlačte na hlavu čerpadla, abyste ji uvolnili. 3 předem popsané voděodolné lahvičky na etiketu s nápisem SHAMPOO BODY SOAP a CONDITIONER vám pomohou snadno je identifikovat.

Pevná pumpa umožňuje snadné dávkování vašeho hustého šamponu a kondicionéru. Přenosná a zabezpečená proti vytečení když ho zabalíte na pláž nebo do bazénu, zatlačte jej dolů a otočte jej ve směru hodinových ručiček, aby mléko nevyteklo. Velká kapacita každá láhev má přiměřeně velkou kapacitu, aby uspokojila každodenní potřeby celé rodiny. Pro otevření a použití otočte proti směru hodinových ručiček.

Víceúčelové použití dobrý pomocník pro dávkování šamponu, obchod, tělového mycího mléka, péče o pleť, tekutého mýdla, pláž, bazén, kuchyni, kancelář, aromaterapii, restauraci, čisticích prostředků pro kutily, salóny, kosmetických produktů a dalších. Ideální pro moderní koupelnu, sprchového gelu, ošetření pokožky hlavy, ložnici, lázně, kondicionéru, hotel, ručního praní, čištění domu atd. Vyrobeno z vysoce kvalitního flexibilního PET plastu, výrazně snižuje pravděpodobnost prasklin při pádu.
ZnačkaSegbeauty #ad
VýrobceSeg-Beauty #ad
Číslo dílu160768_3x_EU
Modelka160768_3x_EU

8. Furuising

#ad

Průhledný, 10 ml, prázdný nosní sprej, malé lahvičky s 8 prázdnými etiketami na parfémy, éterické, opakovaně použitelná, lahvička s rozprašovačem na nos, Furuising 6 kusů lahví s rozprašovačem nosu

#ad
Furuising #ad - Stabilní pp materiál lahvičky s rozprašovačem nosu jsou vyrobeny z kvalitního plastu, robustní a s dlouhou životností. Láhev s nosním sprejem je opakovaně použitelná a je ideální pro dávkování široké škály tekutin. 10 ml opakovaně použitelný prázdný nosní sprejnosní sprej je malý, 10 ml a velmi přenosný, i když jste na cestách, nezabírá místo.

Rovná konstrukce trysky nalijte jednoduše tekutinu přímo do láhve, aby láhev mohla zcela nastříkat, pevně ji otočte víkem a poté stiskněte obě strany otvíráku láhví, aby se vlhkost rozstříkala. Dný důvod k obavám z vytékající vody. Nasazovací sprej je vybaven rovnou tryskou pro jemnou a rovnoměrnou mlhu, prázdný nosní sprej má dostatečně dlouhou hadici, aniž by zůstávala přebytečná tekutina.

Je to dobrý dávkovač, parfémy, ale také pro tekutiny, ideální na cestování, domácí použití atd. Každý rozprašovač je vybaven průhledným ochranným víčkem, snadno se čistí. Sada 6 nosních sprejů v této sadě obdržíte 6 prázdných nosních sprejů a 8 prázdných nálepek, dostatek pro každodenní použití a můžete je sdílet se svou rodinou a přáteli. Iroké použití rozprašovač do nosu se hodí nejen pro nosní čističe, make-up, fyziologický roztok atd.
ZnačkaFuruising #ad
VýrobceFuruising #ad
Výška0.83
Délka5.31
Šířka3.94
ModelkaFRX-0122

9. Yuehuabao

#ad

4 Stück leere Shampoo-Flaschen, nachfüllbare Lotionsflasche mit 6 wasserdichten Etiketten, 300 ml Seifenpumpen-Flaschenspender, braune leere Presse-Pumpflaschen für Lotion, Shampoo

#ad
Yuehuabao #ad - Drehen sie einfach die seifenspenderpumpe im Uhrzeigersinn, um zu schließen, dass die Lotion ausläuft, um zu verhindern, und öffnen Sie sie gegen den Uhrzeigersinn. Einfach zu bedienen: seifenlotionspender ist einfach zu befüllen und zu verwenden.

Was sie erhaltenkommt mit 4 stück shampoo-spender-Flaschen und 6 Stück Etiketten-Aufkleber, bequem für Sie, verschiedene Flüssigkeiten zu befüllen. Das etikett ist wasserfest und klebrig, langlebig und recycelbar, einfach zu kleben und abzureißen. Praktisch und praktisch. Verschiedene etiketten helfen Ihnen, einschließlich Haare, verschiedene Flüssigkeiten zu unterscheiden. Breite anwendung: 300 ml pumpspenderflaschen sind geeignet zum Nachfüllen von Shampoo, Conditioner, Handwäsche, Duschgel, flüssiger Lotion, Flüssigseife, Massageöle usw.

Ideal für Zuhause und auf Reisen. Pvc-etikett: 6 stück etikettenaufkleber hat 3 arten von arten, Körper und Hände. Premium-materiallotion-pumpflaschen sind aus hochwertigem Haustiermaterial, robust und verschleißfest, sicher und umweltfreundlich, nicht leicht zu brechen.
ZnačkaYuehuabao #ad
VýrobceYuehuabao #ad
Výška10.63
Délka7.09
Šířka2.76
Číslo díluYHB-5ruyeping-1111
ModelkaYHB-5ruyeping-1111