Top 10 Zweiwege-ladestation Der DJI Mini 4 Pro/Mini 3 Serie – RC nabíječky baterií

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. STARTRC

#ad

Nabijte tři inteligentní díly příslušenství k, STARTRC Mini 4 Pro LCD nabíječka baterií pro DJI Mini 4 Pro/Mini 3 Pro příslušenství, pro DJI Mini 4 Pro/Mini 3 série obousměrná nabíjecí stanice

#ad
STARTRC #ad - Nabíječku lze nabíjet na 98 % nebo 99 %, což je výhodné pro bezpečnost a životnost baterie. Rychlá nabíjecí stanice baterie mini 4 pro nabíječka nabíjí baterie podle stupně výkonu pro akumulátory dji mini 3 pro od vysokých po nízkou. Nabíjecí kabel usb-c na usb-c*1.

Upozornění: baterie / usb výstupní kabel není součástí dodávky upozornění: při nabíjení prosím umístěte nabíjecí stanici hladce, zakázat nabíjení baterií poškozenými povrchy, nezakrývejte ji jinými předměty, aby byl zajištěn normální odvod tepla, baterie jsou omezeny na vnitřní použití. Design specifický pro zákazníky nabíjecí stanice startrc mini 4 pro, mini 4 pro fly More Combo Plus, mini 3, kompatibilní s DJI Mini 4 Pro, Mini 3 Pro, mini 4 pro fly more combo, příslušenství pro inteligentní letové baterie. Hodně energie pro vyšší výšky letu a přináší vám více zábavy při létání.

Nabíjecí kabel usb-a na usb-c*1. Zelený plně nabitý akumulátor zabraňuje přebití. Modernizovaný mini 4 pro akumulátor zajišťuje stabilní výdej energie. Ochrana nabíjenírežim plného nabití podporuje 100% proud. Co dostanetenabíjecí stanice s lcd displejem × 1. Lcd nabíječka baterií automatické rozpoznání, proud, priority nabíjení s vysokou kapacitou baterie; na displeji nabíjecí stanice se zobrazuje napětí, stav baterie a teplota nabíjení baterie.
ZnačkaSTARTRC #ad
VýrobceSTARTRC #ad
Výška1.3
Délka5.94
Hmotnost0.24
Šířka2.2
Záruka1letá záruka

2. LYONGTECH

#ad

LYONGTECH Dvoucestná nabíjecí stanice pro DJI Mini 4 Pro, Mini 3,Mini 3 Pro dron, nabíječka Hub příslušenství

#ad
LYONGTECH #ad - Tři režimy: režim plného nabíjení, režim skladování a režim odlehčení. Nabíjejte podle stavu baterie z vysoké na nízkou. Funkce vybíjení/použití baterie dji mini 3/4 jako powerbanky: připojte usb a port nabíječky, můžete použít akumulátor dji Mini 4/3 k nabíjení dálkového ovládání nebo jiných USB zařízení.

Kontrola stavu baterie – led indikují stav baterie na 5 sekund poté, co byla baterie vložena do nabíjecí stanice. Doba nabíjení: pd35w nebo více mini 4 pro, cca 90 minut na dvě baterie cca 45 minut na baterii; baterie 3850 mAh, cca 100 minut na dvě baterie cca 50 minut na baterii; mini 3 baterie, cca 130 minut na dvě baterie cca 65 minut na baterii. V režimu nabíjení 60 % se baterie nabijí na 60 % méně než 60 %. Upozornění: nabíjecí kabel uSB-A není součástí dodávky. Stav baterie můžete také zkontrolovat jedním stisknutím funkčního tlačítka.

Skladovací režim: bezpečné skladování akumulátoru pokud baterii delší dobu nepoužíváte, udržujte stav baterie nejlépe na 60 %. Vstup: 5v/9v/12v--3a max. Co dostanete 1 x dvoucestná nabíjecí stanice, 1 x nabíjecí kabel usb-a na usb-c, 12měsíční záruka a přátelský zákaznický servis baterie, 1 x nabíjecí kabel USB-C na USB-C, mobilní telefon není součástí dodávky. Výstup: 8, 5/8, 6 v ==4 a max, usb výstup: 5 V/2. Nabíje-nabije až dvě baterie postupně.
ZnačkaLYONGTECH #ad
VýrobceLYONGTECH #ad
Výška3.15
Délka2.36
Hmotnost0.31
Šířka2.44
Záruka1 Year Warranty Against Manufacturer Defects

3. LYONGTECH

#ad

Displej nabíjení 3 baterie příslušenství, nabíjecí stanice pro nabíječku, Mini 3 dron, LYONGTECH LCD nabíječka baterií pro DJI Mini 3 Pro, paralelní nabíjecí stanice

#ad
LYONGTECH #ad - V 60% režimu nabíjení se baterie nabijí na 60 – 65 % méně než 60 %. Co dostanete 1 x lcd dvoucestná nabíječka, 1 x nabíjecí kabel usb-c na usb-c, 12měsíční záruka a přátelský zákaznický servis baterie, 1 x nabíjecí kabel USB-A na USB-C, mobilní telefon není součástí dodávky.

Skladovací režim: bezpečné skladování akumulátoru pokud baterii delší dobu nepoužíváte, udržujte stav baterie nejlépe na 60 %. Vstup. Dva režimy nabíjení: režim plného nabíjení a režim skladování. Vstup: 5v/9v/12v/15v/20v -3a. Doba nabíjení: tato nabíječka na displej může nabíjet 3 baterie. Upozornění: nabíjecí kabel uSB-A není součástí dodávky. Lcd displej zobrazuje stav nabíjecí přípojky, nabíjecí proud, napětí akumulátoru a stav baterie. Vstup ≥ pd 65 w tři baterie jsou plně nabité, cca 60 minut; baterie 3850 mAh, akumulátor 2453 mAh, cca 83 minut.

Výstup: 8, 5 a x 2max usb výstup: 5v/2, 5 a x 3max, 5 v 3, 5 v 2, duální výstup: 8, 0 A MAX. Upozornění: v tomto režimu se baterie nenabíjí, pokud je stav baterie vyšší než 60 %. Speciálně pro dji mini 3, Mini 3 Pro baterie a baterie Plus. Pravidla nabíjení: vstup ≥ pd65w tři akumulátory se nabíjí paralelně; pd65W > vstup ≥ PD45W Dvě baterie s vysokým výkonem se nabíjí současně.
ZnačkaLYONGTECH #ad
VýrobceLYONGTECH #ad
Výška1.14
Délka5.35
Hmotnost0.33
Šířka2.17
Záruka1 Year Warranty Against Manufacturer Defects

4. FPVtosky

#ad

DJI Mini 4 Pro/Mini 3 Pro, FPVtosky Nabíječka baterií pro DJI Mini 4 Pro/Mini 3 / Mini 3 Pro příslušenství, nabíjecí zdvih akumulátoru, paralelní nabíjecí stanice

#ad
FPVtosky #ad - Mobilní energie zdvih baterie má usb port a přípojku typu c. Co dostanete1x nabíjecí stanice fpvtosky dji mini 3 / mini 3 pro, uděláme vše pro to, 1 x návod k použití upozornění: baterie nejsou součástí dodávky. Bezpečnost je zaručenanabíjecí rozbočovač má inteligentní high-tech bezpečnostní čip, ochrany proti přebití, který dokáže vždy rozpoznat stav zdvihu a baterie.

Cyklus bliká světlo = nabíjení 25-50 %. Nabíjecí hub můžete použít jako mobilní zdroj energie pro nabíjení telefonu nebo jiných zařízení, pokud obsahuje vysoce výkonné akumulátory. Nabíjecí stanice tak může dosáhnout ochrany proti přehřátí, ochrany elektrického obvodu, během nabíjení můžete odpočívat své srdce. Cyklus blikající 4 světla = nabíjení 100 % in. S pd 65w lze dvě 3850mah akumulátory nabít z 10 % na 100% výkon asi za 75 minut.

Pokud máte nějaké problémy s tímto výrobkem, kontaktujte nás prosím, 1 x nabíjecí kabel USB-C na typ C, abychom vám pomohli vyřešit vaše problémy do 24 hodin. Kompatibilní sdron dji mini 4 pro /dji mini 3 pro dron / dron dji mini 3 2453 mah detaily produktuvstup: 5V3A/9V2A/12V2A/15V2A/20V3A výstup: 5V ==3A MAX a 3850mAh baterie. Cyklus bliká 2 světla = nabíjení 50-75 %. Snadné použití když se baterie nabíjí, kontrolka bliká cyklicky = nabíjení.
ZnačkaFPVtosky #ad
VýrobceFPVtosky #ad
Výška3.3
Délka2.3
Hmotnost0.29
Šířka2.1
Záruka1 Year Warranty Against Manufacturer Defects

5. YueLi

#ad

Originální mini 3 Pro obousměrná nabíjecí stanice pro drony DJI Mini 3 Pro/Mini 4 Pro, možnost postupně nabíjet dálkové ovládání a tři baterie

#ad
YueLi #ad - Zabere méně času. Dvoucestná nabíjecí stanice postupně nabíjí dálkové ovládání a tři baterie. Seznam výrobků mini 3 pro dual pass nabíjecí zdvih *1, doporučená nabíječka může používat 30W USB-C nabíječku nebo jinou nabíječku USB Power Delivery.

Používání mini 3 baterií jako powerbanky dvoucestný nabíjecí hub pro Mini 3 Pro má jednoduchý, elegantní design a funkční použití. Rychlé nabíjení mini 3 pro duální nabíjecí hub používá 30w usb-c nabíječku, inteligentní detekce, může nejprve nabít vyšší baterie, úplné nabití tří inteligentních letových baterií Mini 3 Pro, nechte Mini 3 Pro plně nabít a vyjmout.

Nabíjecí stanice a nabíječka pohodlně nabijte více baterií pomocí obousměrné nabíjecí stanice Mini 3 Pro. Lze jej použít jako powerbanku a baterii pro snadnou přepravu. Vícenásobná ochrana použití dvoucestného nabíjecího zdvihu mini 3 pro může být perfektně kompatibilní s baterií Mavic Mini 3 Pro a zabudovaný inteligentní bezpečnostní čip nabízí kompletní ochranu pro 3 mini baterie.
ZnačkaYueLi #ad
VýrobceYueLi-11 #ad
Hmotnost0.31
Záruka60 Day Warranty Against Manufacturer Defects

6. CYNOVA

#ad

Dvoucestná nabíjecí stanice pro nabíjení 4 akumulátorů DJI Mini 3 Pro, rychlonabíjení DJI Mini 4 Pro, příslušenství pro drony, CYNOVA Nabíječka DJI Mini 3 Pro, nabíječka pro mini 4 Pro

#ad
CYNOVA #ad - Upozornění: nově zakoupená baterie nebo která nebyla delší dobu používána, je v klidovém režimu. Doporučená nabíječka: pd 40 w nebo vyšší usb-c nabíječka pd 40 w nebo vyšší usb-c nabíječka.

Co dostanete: 1 x dji mini 3 pro nabíjecí stanici, 1 x usb-c na nabíjecí kabel USB-C, upozornění: baterie nejsou součástí dodávky a naše bezstarostná 12měsíční záruka. Rychlé nabíjení: dji mini 3 pro/mini 4 na nabíjecí stanici může nabíjet čtyři akumulátory 2 x 2. Podpora dalších zařízení: pokud je dji mini 4 pro akumulátor uvnitř, lze nabíječku dji použít jako mobilní napájení, s jediným výstupem USB-A můžete přeměnit napájení vašeho UAV atd.

Nejprve se baterie nabije tak, že ji položíte na dron, zkontroluje se nabíjecí zdvih. S nabíječkou dji 40w usb-c Čtyři tři djI Mini 3 Pro Intelligent Flight Batteries. S 40w usb-c nabíječkou lze dj mini 3 pro battery plus plně nabít za pouhou 1 hodinu, čímž se výrazně zlepší účinnost nabíjení.
ZnačkaCYNOVA #ad
VýrobceCYNOVA-EU #ad
Číslo díluRC

7. STARTRC

#ad

Laden Sie 3 Batterien, STARTRC Mini 3 /Mini 3 Pro Ladegerät für DJI Mini 3/Mini 3 Pro Zubehör, Zwei-Wege-Ladestation kompatibel mit DJI Mini 3/Mini 3 Pro Akku Plus

#ad
STARTRC #ad - Bequem und sicher leicht, einfach zu transportieren und zu installieren, legen Sie den Akku in die Ladestation und er kann nach dem Anschließen an die Stromversorgung aufgeladen werden. Lädt 3 batterien vollständig aufladen für dji mini 3/mini 3 pro-batterien nacheinander entsprechend ihrer leistungsstufen von hoch bis niedrig.

Kompatibilitätmini 3/mini 3 pro ladestation für DJI Mini 3/Mini 3 Pro 2453mAh und 3850mAh Akku. Ungefähr 135 minuten für drei 2453-mah-batterien ungefähr 45 minuten pro Batterie, ungefähr 195 Minuten für drei 3850-mAh-Batterien ungefähr 65 Minuten pro Batterie. Akkustand prüfen 1 kontrollleuchte an bedeutet, dass der akku 75–75 % beträgt.

Was sie bekommen 1 x ladestation, 1 x usb-zu-typ-c-ladekabel, 1 x typ-c-zu-typ-c-ladekabel, 1 x Handbuch Hinweis: Empfohlen 30W USB C Ladegerät Batterien / USB-Ausgangskabel nicht im Lieferumfang enthalten.100%, 4 lichter an bedeutet, dass der akku 50–75 % beträgt, dass der akku unter 25 % ist, 2 Lichter an bedeutet, dass der Akku 25–50 % beträgt, 3 Lichter an bedeutet, und der Ladevorgang ist ohne Flackern beendet.
ZnačkaSTARTRC #ad
VýrobceSTARTRC #ad
Výška1.57
Délka4.06
Hmotnost0.22
Šířka3.23
Číslo díluLV-1111104
ModelkaLV-1111104
Záruka1 Year Warranty Against Manufacturer Defects

8. DJI

#ad

DJI Mini 3-Series Intelligent Flight Battery

#ad
DJI #ad - Doba letu. Nabíjecí výkon: 37 w; doba nabíjení: 64 minut s nabíječkou dji 30 w usb-c a baterií namontovanou na letadle; nabíjecí teplota: 5° až 40 °C 41° až 104° F; doporučená nabíječka: DJI 30 W USB-C nabíječka nebo jiné nabíječky USB Power Delivery.

Buďte připraveni a létejte bez starostí. 34 minut* max. Měřeno při konstantní rychlosti 21, 6 km/h a při bezvětří. Technické údaje – model: bwx162-2453-7. 38; kapacita: 2453 mah; přibližná hmotnost. 80, 5 g; napětí: 7, 38 v; mez nabíjecího napětí: 8, 5 v; typ baterie: lithium-iontová; energie: 18, 1 wh; max.
ZnačkaDJI #ad
VýrobceDJI #ad
Výška0.98
Délka9.45
Hmotnost0.18
Šířka27.17
Číslo díluCP.MA.00000498.01
ModelkaCP.MA.00000498.01
ZárukaDJI

9. LYONGTECH

#ad

LYONGTECH LCD Paralelní nabíječka baterií pro DJI Mini 3, Charger Hub, Mini 4/3 Pro drone,6 v 1 nabíjecí stanice, příslušenství pro nabíjení displeje

#ad
LYONGTECH #ad - Speciálně pro dji mini 4 pro, mini 3, mini 3 pro baterie a baterie Plus. Vstup: ac 100 v-240 v; výstup: 8, 5/8, 2a, 6 v 8 a 4 větve: 2a, 2a, 2 a; usb výstup: 5 v, 2a, 3 A. Doba nabíjení: nabíjení všech 4 akumulátorů současně paralelně, cca 110 minut, mini 4 Pro baterie, mini 3 baterie, cca 70 minut; baterie Mini 4/3 Plus, cca 65 minut.

Skladovací režim: bezpečné skladování akumulátoru pokud baterii delší dobu nepoužíváte, udržujte stav baterie nejlépe na 60 %. Co dostanete 1 x nabíječka 6 v 1, 12měsíční záruka a přátelský zákaznický servis baterie, 1 x AC kabel, dálkové ovládání, nabíjecí kabel USB a mobilní telefon nejsou součástí dodávky.

Upozornění: v tomto režimu se baterie nenabíjí, pokud je stav baterie vyšší než 60 %. Tato nabíječka může nabíjet 4 akumulátory a 2 usb zařízení současně lze nabíjet mobilní telefon a dálkové ovládání. Není určeno pro Mini 4 Pro baterie. Lcd displej zobrazuje stav nabíjecí přípojky, nabíjecí proud, napětí akumulátoru a stav baterie. V režimu nabíjení 60 % se baterie nabijí na 60 % méně než 60 %.
ZnačkaLYONGTECH #ad
VýrobceLYONGTECH #ad
Výška1.1
Délka5.24
Hmotnost1.35
Šířka5.24
Záruka1 Year Warranty Against Manufacturer Defects

10. LYONGTECH

#ad

LYONGTECH USB nabíječka akumulátorů s PD/QC pro DJI Mini 3,Mini 3 Pro Dronne, Raqid nabíjecí stanice baterie Hub Příslušenství

#ad
LYONGTECH #ad - Speciálně pro dji mini 3, Mini 3 Pro baterie a baterie Plus. Malá a lehká, nabíječka váží pouze 37 g. Doba nabíjení: pd 40 w nebo více 2453 mah baterie, cca 45 minut; baterie 3850 mAh, cca 65 minut. Kontrola stavu baterie – led indikují stav baterie na 5 sekund poté, co byla baterie vložena do USB nabíječky. Vstup: 5v/9v/12v--3a; výstup: 8, 5 v ==4 A MAX. Co dostanete 1 x usb nabíječka, 1 x nabíjecí kabel usb-a na usb-c, 1 x nabíjecí kabel usb-c na usb-c, 12měsíční záruka a přátelský zákaznický servis baterie není součástí dodávky.
ZnačkaLYONGTECH #ad
VýrobceLYONGTECH #ad
Výška1.02
Délka2.36
Hmotnost0.08
Šířka1.57
Záruka1 Year Warranty Against Manufacturer Defects