Top 10 Water Purification Tablets – Chemická úprava vody

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. MICROPUR

#ad

Micropur Forte MF 1T dezinfekce vody pitná voda, 100 tablet

#ad
MICROPUR #ad - Doba kontaktu: 30 min pro bakterie a viry, 2 h pro giardia v čisté vodě * Obsah: 100 tablet 1 tableta na 1 litr vody, vejde se do každého zavazadla. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o výrobku. Technologie: ionty stříbra v kombinaci s chlórem – dezinfikuje a dezinfikuje, výroba čerstvé pitné vody. N-58039 upozornění: používejte biocidy bezpečně. Micropur forte mf 1t – dezinfekce vody pro čistou vodu, v případě zakalené vody použijte v kombinaci s filtrem. Inné látky: troklosenová soda 99, 8 mg/g; stříbro 1, 8 mg/g.
ZnačkaMICROPUR #ad
VýrobceKatadyn #ad
Výška0.59
Délka5.04
Hmotnost0.05
Šířka2.05
Číslo dílu8014258
Modelka8014258
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

2. Blue Lake Travel

#ad

Úprava vody pitná voda 4 x 30 tablet – dezinfekce vody a úprava pitné vody – tablety oxidu chloričitého – blackout batoh pro případ nouze – vybavení pro případ nouze

#ad
Blue Lake Travel #ad - V čisté vodě např. Při použití kontaminované vody je však minimalizována. Jednoduché použití: jednoduše přidejte 1 tabletu do 1 litru vody, dobře protřepejte a počkejte, až se tableta rozpustí. Inné proti: tablety oxidu chloričitého jsou účinným prostředkem k ničení virů a bakterií, Giardia, E-Coli, včetně původců cholery, hepatitidy A a cestovní průjmy.

Mnohostranně použitelný: perfektní pro dezinfekci vody na cestách v zemích bez bezpečného zásobování pitnou vodou, outdoorových aktivit, kempování, pro Waterrower a pro vybavení pro případ nouze/prepper. Během pouhých 10 minut můžete vodu na cestách připravit a dezinfikovat. Německá voda z vodovodu tak zůstává výrazná vedlejší chuť a zápach. Dezinfekční tablety lze použít nejen pro pitnou vodu, lze je také použít k dezinfekci vodního filtru.

N-107920 upozornění: biocidní přípravky používejte opatrně. Ani v nouzovém batohu nesmí chybět balení našich tablet na úpravu vody. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku. Nejsou nutné žádné další přístroje nebo venkovní vodní filtry. Dlouhá životnost: naše tablety na čištění vody mají trvanlivost až 3 roky od výroby a jsou tak spolehlivým řešením pro každou cestu nebo pro přípravu na nouzové případy zatemnění, výpadky proudu atd.
ZnačkaBlue Lake Travel #ad
VýrobceBlue Lake Travel #ad
Hmotnost0.07
Číslo dílu4270003331906

3. AQAHY

#ad

Bakterie – ionty stříbra pro bezpečnou pitnou vodu | kempování, obytné vozy, venkovní stříbrné tablety – 100 ks – 100 l, AQAHY Úprava pitné vody Silver "bez chlóru" – inaktivuje bakterie

#ad
AQAHY #ad - Wasserkonservierung: trinkwasser haltbar machen bis zu 6 Monate Schutz vor Wiederverkeimung. Wasser aufbereiter / Wasserkonservierung Wohnmobil. Effektive trinkwasseraufbereitung: aqahy silberionen sorgen für sichere Wasserqualität, Chemische Wasseraufbereitung mit Silber für Camping, Wohnwagen, Wohnmobile & Notvorrat.

Aqahy silver ist dank stabiler konzentration im Trinkwasser einem Silbernetz für Wassertank in Wirksamkeit und Verträglichkeit überlegen. Inaktiviert krankheitserreger: viren, bakterien und Keime. Silberionen-technologie: vertraue auf silberionen für Wassertank Wohnmobil, als Trinkwasser Aufbereiter und Konservierung deines Trinkwassers.

Wasseraufbereitung trinkwasser, für bis zu 100 Liter Camping Wasser oder Brunnenwasser trinkbar machen. Vielseitige anwendung: ob auf reisen, frischwassertank Wohnwagen, boot, Notfall oder Outdoor-Abenteuer - Leitungswasser haltbar machen - Wasserreiniger Trinkwasser, Notfall Wasser.
ZnačkaAQAHY #ad
VýrobceAQAHY #ad

4. MICROPUR

#ad

Katadyn 8017906 Micropur Forte MF 1T bílá jedna velikost

#ad
MICROPUR #ad - Number_of_Items: 1. Snížení rizika infekce vodou. Efektivní a rychlé odstranění bakterií a virů. Dezinfekce pitné vody na ulici.
ZnačkaMICROPUR #ad
VýrobceKatadyn #ad
Hmotnost0.04
Číslo dílu8017906
Modelka8017906
Zárukažádné

5. LevinQ

#ad

Nouzové případy, Tablety na čištění vody 120 ks *NSF-testováno * 100% pitná voda bez bakterií 1 litr / tableta + rukavice PE | tablety na odstraňování vody pro prevenci krizí outdoor, kempování,

#ad
LevinQ #ad - Přídavek tablety si v chuti nevšimnete. Sada tablet oasis water purification se 120 tabletami + levinq rukavicemi – čistí a dezinfikuje vodu, činí vodu pitnou a chrání před bakteriemi bakteriemi a viry.

Tyto tablety na pitnou vodu jsou ideální a skutečně nepostradatelné pro outdoorové aktivity jako kempování, prepper, outdoor, turistika, festivaly, nouzové případy a cestování do zahraničí. N-87671 ufi: rf00-a039-p005-0UDA. Každá chlorová tableta obsahuje 8, 5 mg účinné látky dichlorisokyanurát sodný + levinQ rukavice - Pravé vodní tablety Oasis - BAUa č.

Tablety na čištění vody pro úpravu a dezinfekci pitné vody, spory, řasy, neutralizují bakterie, viry, houby a cysty, které se vyskytují v kontaminované vodě. Rozpusťte jednu tabletu na 1 litr pitné vody a nechte tekutinu před použitím 30 minut odpočívat, přičemž dobře promíchejte. Schváleno NATO.
ZnačkaLevinQ #ad
VýrobceLevinQ #ad
Hmotnost0

6. AQAHY

#ad

Bakterie, AQAHY **NOVÉ** Úprava pitné vody Silver 100 tablet – vystačí na 2000 l vody – inaktivuje bakterie, nouzový batoh, kosavuje pitnou vodu – nouzový batoh, blackout

#ad
AQAHY #ad - Aqahy zajišťuje díky přesné výrobě tak, aby tablety na úpravu vody vydržely nejméně 4 roky. Receptura aqahy představuje optimální dezinfekci a snášenlivost. Prava pitné vody má neutrální chuť a může se provádět přímo v zásobníku vody.

Vyrobeno v německu – od vývoje až po hotový výrobek, 100% z německa. Schválení pro pitnou a užitkovou vodu podle nařízení o biocidech. Bezpečná úprava vody – vysoce účinné složky dezinfekčních tablet absolutně spolehlivě ničí patogeny jako bakterie, viry, bakterie, améby a řasy. Jak v civilní ochraně, při kempování, na delší horské túry nebo expedice. Survival vybavenÍ nebo volnÝ Čas – ať už jako venkovní nebo nouzová výbava, tak při cestování, tablety pitné vody by neměly chybět v žádném nouzovém batohu.

Jednoduché použití – cca 4 hodiny před použitím nechte jednu tabletu na 20 litrů pitné vody působit. Při přípravě pitné vody se nezabývejte experimenty, protože jde o zdraví a pohodu vás a vaší rodiny. Dlouhá životnost – voda je díky účinné látce stříbra uchována až 6 měsíců před opětovným klíčením.
ZnačkaAQAHY #ad
VýrobceAQAHY #ad
Hmotnost0.09

7. MICROPUR

#ad

Micropur Classic MC 1T 4x25 tablety

#ad
MICROPUR #ad - Konzervace vody pro průhlednou, ne pro zakalenou vodu, protože plovoucí látky mohou ovlivnit účinek iontů stříbra. Obsah: 100 tablet 1 tableta na 1 litr vody, 5 mg/ g, účinná látka: stříbro 2, neobsahuje chlór > pachově a chuťově neutrální.

Micropur classic mc 1t, inaktivuje bakterie a zabraňuje tvorbě zápachu v nádobách na pitnou vodu a potrubí. N-58034 upozornění: používejte bezpečně biocidy. Ideální pro konzervaci vody na lodi, pro použití v plastu nebo skle, v kempu nebo karavanu, před použitím zkontrolujte kovy. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o výrobku.
ZnačkaMICROPUR #ad
VýrobceKatadyn #ad
Výška0.59
Délka4.09
Hmotnost0.04
Šířka2.05
Číslo dílu50101
Modelka50101
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

8. WASSERFELD

#ad

Vybavení pro případ nouze, Made in Germany, NSF testované tablety pro úpravu vody na 2 600 l pitné vody, úprava pitné vody, WASSERFELD® Tablety na odstraňování vody 26 kusů

#ad
WASSERFELD #ad - Trvanlivost 10 let – díky dlouhé životnosti tablet na čištění vody v pitné vodě se optimálně hodí jako prevence proti krizi a jako nouzové vybavení pro případ výpadku proudu. 2600 litrů pitné vody – díky naší vylepšené receptuře vyčistí jedna tableta na úpravu vody až 100 litrů pitné vody a odstraňuje bakterie, spory a legionely.

Baua registrační číslo: N-111852. Tím je zaručeno optimální vybavení Prepper! Biocidní přípravky používejte opatrně. Ať už jako vybavení na kempování, nouzové vybavení blackout nebo balíček pro přežití! Testováno nsf – pro bezpečnou úpravu vody v pitné vodě jsou dezinfekční tablety certifikovány podle směrnic NSF.

Nouzové vybavení blackout – tablety na čištění vody jsou nezbytností každého vybavení pro přežití. Vyrobeno v německu – naše výroba zaručuje bezpečnou výrobu tablet na čištění vody. Vodní tablety vyrobené podle německých standardů se optimálně hodí jako vybavení pro případ nouze. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.
ZnačkaWASSERFELD #ad
VýrobceWASSERFELD #ad
Hmotnost0.13
Číslo dílu40064/40066/40068
Zárukane

9. JM Expert

#ad

JM Expert Nové tablety na odstraňování vody 24 ks 100% bezklíčková pitná voda AQUASECURE receptura I bezpečné účinné látky | tablety na čištění vody ideální pro spolehlivou prevenci krizí 24 ks

#ad
JM Expert #ad - Nsf testováno a registrováno podle německých směrnic pod číslem oznámení BAuA N-110247. Maximální trvanlivost a kompaktní – díky speciálnímu balení a dlouholetým výrobním zkušenostem jsou tablety na vodu i za extrémních podmínek funkční 10 let MHD 3 roky a šetří místo v zavazadle.

Před použitím si vždy přečtěte informace o produktu. 100% bez klíčení a čistá – s 24 tabletami na čištění vody si můžete vychutnat až 1200 litrů vody bez škodlivých látek a nejčistší pitné vody – ideální jako nouzová zásoba pro trvalé zásobování vodou. Biocidní přípravek používejte opatrně.

Příslib jm expert line – jsme odborníci na bezpečné nouzové zásobování! S našimi tabletami na úpravu vody budete vždy zásobeni nejčistší pitnou vodou! 100% spokojenost nebo vrácení peněz! Testované a účinné – díky vysoké koncentraci účinných látek a výrobě podle německých standardů zajišťují tyto tablety k dezinfekci vody i při silném znečištění vodu bez bakterií.
ZnačkaJM Expert #ad
VýrobceJM Expert #ad
Číslo díluWENTKV2
ModelkaWENTKV2

10. MICROPUR

#ad

Micropur Classic MC 10T 40 tablety Odklíčení vody Voda

#ad
MICROPUR #ad - N-58035 upozornění: používejte biocidy bezpečně. Inaktivuje bakterie ve vodních nádržích a nádobách a udržuje vodu ekologickým způsobem bez choroboplodných zárodků, řas a zápachu.

Katadyn micropur classic mc 10t, dezinfekční tablety použití pouze v případě čisté vody, konzervuje čistou pitnou vodu až 6 měsíců. Použití: pro všechny vodní nádrže nebo nádrže na čluny a karavany, výroba pitné vody, trvanlivost: 10 let. Technologie: 4, bez chlóru, doba kontaktu: 2 hod. V čisté vodě, 0 mg/g podíl iontů stříbra na litr vody, obsah: 4 x 10 tablet. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o výrobku.
ZnačkaMICROPUR #ad
VýrobceKatadyn #ad
Výška0.59
Délka4.09
Hmotnost0.04
Šířka2.05
Číslo dílu50201
Modelka50201
ZárukaZáruka výrobce 2 roky