Top 10 Warehouse Deals Angebote – Hi-fi reproduktory

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. JBL

#ad

Přenosný boombox s integrovanou powerbankou a stereo zvukem – jedno nabití baterie až pro 20 hodin bezdrátového zážitku z hudby, Bluetooth reproduktor JBL Charge 5 v černé barvě – vodotěsný

#ad
JBL #ad - Je libo výkon? kapacita akumulátoru 7 500 mah až pro 20 hodin bezdrátového streamování – díky integrované powerbance lze mobilní telefon nebo tablet nabíjet dokonce během poslechu hudby.

Rozsah dodávky: 1x hudební box charge 5 od jbl vč. Přenosný bluetooth reproduktor pro každou příležitost – mobilní zvukový soundbox se skvěle hodí na výlet k bazénu nebo na pláž: Voda? Pro robustní Charge 5 žádný problém! Partyboost: bezdrátový reproduktor lze propojit až se dvěma zařízeními – a střídavě poslouchat hudbu ve špičkové kvalitě zvuku / Odolný materiál a odolný gumový kryt.

Usb-c nabíjecího kabelu / pro ultimativní partyboost propojte několik JBL reproduktorů dohromady / vodotěsný podle IPX7 / Dlouhá výdrž baterie / 30 W. Basy na cesty: box jbl kombinuje dva výkonné basové reproduktory JBL, samostatný výškový reproduktor a měnič s dlouhou výchylkou – prvotřídní zvuk na party, doma nebo venku.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceJBL #ad
Výška3.82
Délka8.78
Hmotnost2.12
Šířka3.7
Číslo díluJBLCHARGE5BLK
ModelkaJBLCHARGE5BLK
Záruka12 měsíců

2. JBL

#ad

Přenosný reproduktor na cesty – doba přehrávání až 5 hodin na jedno nabití baterie. balení 1 ks, JBL GO 3 malý Bluetooth box v černé barvě – vodotěsný

#ad
JBL #ad - Kompaktní a výkonný: malý reproduktor disponuje plným zvukem JBL a díky své nízké hmotnosti je ideálním společníkem na cesty. Rozsah dodávky: 1 x go 3 od jbl / odolný proti vodě a prachu podle ip67 / vč.

Přes bluetooth zcela snadno spojte laptop nebo mobilní telefon s hudebním boxem a spusťte oblíbený playlist / Příruční pouzdro poskytuje malému reproduktoru JBL všude místo. Požitek z hudby vždy a všude: jednoduše uchopte malý, bezdrátový reproduktor a díky integrované lithium-iontové baterii až 5 hodin Poslech hudby – místo přitom nehraje žádnou roli.

Podle ip67 je go 3 odolný proti vodě a prachu a je připraven na každé outdoorové dobrodružství – jak na slunci, tak i za deště. Stručného návodu český jazyk nelze zaručit a USB kabelu / Bluetooth 5. 1 / přenosný bluetooth box v černé barvě / doba přehrávání 5 h.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceHarman #ad
Výška1.57
Délka2.72
Hmotnost0.46
Šířka3.39
Číslo díluJBLGO3BLK
ModelkaJBLGO3BLK
Záruka12 měsíců

3. JBL

#ad

Přenosný reproduktor na cesty – doba přehrávání až 5 hodin na jedno nabití baterie, JBL GO 3 malý Bluetooth box v modré a růžové barvě – vodotěsný

#ad
JBL #ad - Stručného návodu český jazyk nelze zaručit a usb kabelu / přenosný bluetooth box v modré a růžové barvě / odolný proti vodě a prachu podle IP67 / doba přehrávání 5 h. Kompaktní a výkonný: malý reproduktor disponuje plným zvukem JBL a díky své nízké hmotnosti je ideálním společníkem na cesty.

Podle ip67 je go 3 odolný proti vodě a prachu a je připraven na každé outdoorové dobrodružství – jak na slunci, tak i za deště. Přes bluetooth zcela snadno spojte laptop nebo mobilní telefon s hudebním boxem a spusťte oblíbený playlist / Příruční pouzdro poskytuje malému reproduktoru JBL všude místo.

Rozsah dodávky: 1 x go 3 od jbl / bluetooth 5. 1 / vč. Požitek z hudby vždy a všude: jednoduše uchopte malý, bezdrátový reproduktor a díky integrované lithium-iontové baterii až 5 hodin Poslech hudby – místo přitom nehraje žádnou roli.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceHarman #ad
Výška3.62
Délka1.93
Hmotnost0.46
Šířka5.47
Číslo díluJBLGO3BLUP
ModelkaJBLGO3BLUP
Záruka12 měsíců

4. JBL

#ad

Přenosný reproduktor na cesty – doba přehrávání až 5 hodin na jedno nabití baterie, JBL GO 3 malý Bluetooth box v červené barvě – vodotěsný

#ad
JBL #ad - Stručného návodu český jazyk nelze zaručit a usb kabelu / přenosný Bluetooth box v červené barvě / odolný proti vodě a prachu podle IP67 / Bluetooth 5.1 / doba přehrávání 5 h. Požitek z hudby vždy a všude: jednoduše uchopte malý, bezdrátový reproduktor a díky integrované lithium-iontové baterii až 5 hodin Poslech hudby – místo přitom nehraje žádnou roli.

Kompaktní a výkonný: malý reproduktor disponuje plným zvukem JBL a díky své nízké hmotnosti je ideálním společníkem na cesty. Po vypnutí byl reproduktor resetován na tovární nastavení. Rozsah dodávky: 1 x go 3 od jbl / vč. Přes bluetooth zcela snadno spojte laptop nebo mobilní telefon s hudebním boxem a spusťte oblíbený playlist / Příruční pouzdro poskytuje malému reproduktoru JBL všude místo.

Zkuste go 3 resetovat tím, že zapnete reproduktor a podržte tlačítko hlasitosti + a Bluetooth společně po dobu 3–5 sekund, dokud se reproduktor nevypne. Podle ip67 je go 3 odolný proti vodě a prachu a je připraven na každé outdoorové dobrodružství – jak na slunci, tak i za deště.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceHarman #ad
Výška29.92
Délka9.45
Hmotnost0.46
Šířka9.45
Číslo díluJBLGO3RED
ModelkaJBLGO3RED
Záruka12 měsíců

5. JBL

#ad

JBL GO 3 malý Bluetooth box v zelené barvě – vodotěsný, přenosný reproduktor na cesty – doba přehrávání až 5 hodin na jedno nabití baterie

#ad
JBL #ad - Stručného návodu český jazyk nelze zaručit a USB kabelu / Bluetooth 5. 1 / doba přehrávání 5 h. Přes bluetooth zcela snadno spojte laptop nebo mobilní telefon s hudebním boxem a spusťte oblíbený playlist / Příruční pouzdro poskytuje malému reproduktoru JBL všude místo.

Podle ip67 je go 3 odolný proti vodě a prachu a je připraven na každé outdoorové dobrodružství – jak na slunci, tak i za deště. Požitek z hudby vždy a všude: jednoduše uchopte malý, bezdrátový reproduktor a díky integrované lithium-iontové baterii až 5 hodin Poslech hudby – místo přitom nehraje žádnou roli.

Kompaktní a výkonný: malý reproduktor disponuje plným zvukem JBL a díky své nízké hmotnosti je ideálním společníkem na cesty. Rozsah dodávky: 1 x go 3 od jbl / přenosný bluetooth box v zelené barvě / odolný proti vodě a prachu podle ip67 / vč.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceHarman #ad
Výška1.61
Délka3.43
Hmotnost0.46
Šířka2.95
Číslo díluJBLGO3GRN
ModelkaJBLGO3GRN
Záruka12 měsíců

6. JBL

#ad

Přenosný boombox s integrovanou powerbankou a stereo zvukem – jedno nabití baterie až pro 20 hodin bezdrátového zážitku z hudby, Bluetooth reproduktor JBL Charge 5 v petrolejově modré barvě – vodotěsný

#ad
JBL #ad - Je libo výkon? kapacita akumulátoru 7 500 mah až pro 20 hodin bezdrátového streamování – díky integrované powerbance lze mobilní telefon nebo tablet nabíjet dokonce během poslechu hudby.

Usb-c nabíjecího kabelu / pro ultimativní partyboost propojte několik JBL reproduktorů dohromady / dlouhá výdrž baterie / Vodotěsný podle IPX7 / 30 W. Přenosný bluetooth reproduktor pro každou příležitost – mobilní zvukový soundbox se skvěle hodí na výlet k bazénu nebo na pláž: Voda? Pro robustní Charge 5 žádný problém! Partyboost: bezdrátový reproduktor lze propojit až se dvěma zařízeními – a střídavě poslouchat hudbu ve špičkové kvalitě zvuku / Odolný materiál a odolný gumový kryt.

Rozsah dodávky: 1x hudební box charge 5 od jbl vč. Basy na cesty: box jbl kombinuje dva výkonné basové reproduktory JBL, samostatný výškový reproduktor a měnič s dlouhou výchylkou – prvotřídní zvuk na party, doma nebo venku.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceHarman #ad
Výška1
Délka1
Hmotnost2.1
Šířka1
Číslo díluJBLCHARGE5BLU
ModelkaJBLCHARGE5BLU
Záruka12 měsíců

7. JBL

#ad

Přenosný reproduktor na cesty – doba přehrávání až 5 hodin na jedno nabití baterie, JBL GO 3 malý Bluetooth box v bílé barvě – vodotěsný

#ad
JBL #ad - Rozsah dodávky: 1 x go 3 od jbl / odolný proti vodě a prachu podle ip67 / přenosný bluetooth box v bílé barvě / Bluetooth 5.1 / vč. Stručného návodu český jazyk nelze zaručit a USB kabelu / doba přehrávání 5 h.

Přes bluetooth zcela snadno spojte laptop nebo mobilní telefon s hudebním boxem a spusťte oblíbený playlist / Příruční pouzdro poskytuje malému reproduktoru JBL všude místo. Podle ip67 je go 3 odolný proti vodě a prachu a je připraven na každé outdoorové dobrodružství – jak na slunci, tak i za deště. Kompaktní a výkonný: malý reproduktor disponuje plným zvukem JBL a díky své nízké hmotnosti je ideálním společníkem na cesty. Požitek z hudby vždy a všude: jednoduše uchopte malý, bezdrátový reproduktor a díky integrované lithium-iontové baterii až 5 hodin Poslech hudby – místo přitom nehraje žádnou roli.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceHarman #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost0.46
Šířka19.69
Číslo díluJBLGO3WHT
ModelkaJBLGO3WHT
Záruka12 měsíců

8. JBL

#ad

Bluetooth reproduktor JBL Charge 5 v khaki barvě – vodotěsný, přenosný boombox s integrovanou powerbankou a stereo zvukem – jedno nabití baterie až pro 20 hodin bezdrátového zážitku z hudby

#ad
JBL #ad - Přenosný bluetooth reproduktor pro každou příležitost – mobilní zvukový soundbox se skvěle hodí na výlet k bazénu nebo na pláž: Voda? Pro robustní Charge 5 žádný problém! Partyboost: bezdrátový reproduktor lze propojit až se dvěma zařízeními – a střídavě poslouchat hudbu ve špičkové kvalitě zvuku / Odolný materiál a odolný gumový kryt.

Usb-c nabíjecího kabelu / vodotěsný podle ipx7 / dlouhá výdrž baterie / pro ultimativní PartyBoost propojte několik JBL reproduktorů dohromady / 30 W. Rozsah dodávky: 1x hudební box charge 5 od jbl vč. Basy na cesty: box jbl kombinuje dva výkonné basové reproduktory JBL, samostatný výškový reproduktor a měnič s dlouhou výchylkou – prvotřídní zvuk na party, doma nebo venku.

Je libo výkon? kapacita akumulátoru 7 500 mah až pro 20 hodin bezdrátového streamování – díky integrované powerbance lze mobilní telefon nebo tablet nabíjet dokonce během poslechu hudby.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceJBL Harman #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost2.12
Šířka19.69
Číslo díluJBLCHARGE5GRN
ModelkaJBLCHARGE5GRN
ZárukaZáruka výrobce

9. JBL

#ad

Bluetooth reproduktor JBL Charge 5 v šedé barvě – vodotěsný, přenosný boombox s integrovanou powerbankou a stereo zvukem – jedno nabití baterie až pro 20 hodin bezdrátového zážitku z hudby

#ad
JBL #ad - Přenosný bluetooth reproduktor pro každou příležitost – mobilní zvukový soundbox se skvěle hodí na výlet k bazénu nebo na pláž: Voda? Pro robustní Charge 5 žádný problém! Partyboost: bezdrátový reproduktor lze propojit až se dvěma zařízeními – a střídavě poslouchat hudbu ve špičkové kvalitě zvuku / Odolný materiál a odolný gumový kryt.

Rozsah dodávky: 1x hudební box charge 5 od jbl vč. Basy na cesty: box jbl kombinuje dva výkonné basové reproduktory JBL, samostatný výškový reproduktor a měnič s dlouhou výchylkou – prvotřídní zvuk na party, doma nebo venku.

Je libo výkon? kapacita akumulátoru 7 500 mah až pro 20 hodin bezdrátového streamování – díky integrované powerbance lze mobilní telefon nebo tablet nabíjet dokonce během poslechu hudby. Usb-c nabíjecího kabelu / pro ultimativní partyboost propojte několik JBL reproduktorů dohromady / vodotěsný podle IPX7 / Dlouhá výdrž baterie / 30 W.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceHarman #ad
Výška0.98
Délka9.45
Hmotnost2.12
Šířka27.17
Číslo díluJBLCHARGE5GRY
ModelkaJBLCHARGE5GRY
Záruka12 měsíců

10. JBL

#ad

Přenosný reproduktor na cesty – doba přehrávání až 5 hodin na jedno nabití baterie, JBL GO 3 malý Bluetooth box v maskáčové barvě – vodotěsný

#ad
JBL #ad - Rozsah dodávky: 1 x go 3 od jbl / odolný proti vodě a prachu podle ip67 / bluetooth 5. 1 / přenosný bluetooth box v maskáčové barvě / vč. Kompaktní a výkonný: malý reproduktor disponuje plným zvukem JBL a díky své nízké hmotnosti je ideálním společníkem na cesty.

Přes bluetooth zcela snadno spojte laptop nebo mobilní telefon s hudebním boxem a spusťte oblíbený playlist / Příruční pouzdro poskytuje malému reproduktoru JBL všude místo. Stručného návodu český jazyk nelze zaručit a USB kabelu / 5h doba přehrávání.

Podle ip67 je go 3 odolný proti vodě a prachu a je připraven na každé outdoorové dobrodružství – jak na slunci, tak i za deště. Požitek z hudby vždy a všude: jednoduše uchopte malý, bezdrátový reproduktor a díky integrované lithium-iontové baterii až 5 hodin Poslech hudby – místo přitom nehraje žádnou roli.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceHarman #ad
Výška1.6
Délka3.4
Hmotnost0.66
Šířka2.7
Číslo díluJBLGO3SQUAD
ModelkaJBLGO3SQUAD
Záruka12 měsíců