Top 10 Suzuki Jimny FJ Fussmatten – Podlahové rohožky do aut

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. kh Teile

#ad

Sada gumových rohoží 4dílná černá přesná pachově neutrální

#ad
kh Teile #ad - 100% přesný tvar - zvýšený okraj po obvodu - omyvatelný - vodotěsný - velmi odolný - pachově neutrální - vysoká kvalita. Sada gumových rohoží, přesně padnoucí autorohože do každého počasí. Vyrobeno v eu - kvalitní práce. Celopryžová černá / rozsah dodávky: 4dílná sada s upevněním součástí dodávky. Vhodné pro vw golf 5 / dsg automatika / variant kombi / gti / scirocco od 2008 / 6 / 4Motion Allrad / gtd / Jetta III / R-Line všechny modely.
Značkakh Teile #ad
Výrobcekh Teile GmbH #ad
Číslo dílu6457765567

2. MTM

#ad

MDM SP-3434 Fußmatten Velours Autoteppich passend für Suzuki Jimny I 1998>09.2018

#ad
MTM #ad - Set: 2 fußmatten vorn und 2 Fußmatten hinten; Befestigungssysteme: nicht vorhanden. Teppich schwarz, bordüre aus baumwolle schwarz mit Strap Antirutsch für den ganzen Umfang der Teppiche – 100% Made in Italy, Zertifikat Automotive. 100% hochwertigem polypropylen, 650 gr/qm faser – 2100 gr/qm Gesamtgewicht. Fußmatten für suzuki Jimny I 1998>09. 2018. Fußmatten passgenau für suzuki Jimny I 1998>09. 2018. Hochfrequenz-elektroschweißen aufgetragenem Absatzschutz an den Stellen, die starker Abnutzung ausgesetzt sind.
ZnačkaMTM #ad
VýrobceMTM #ad
Výška1.18
Délka29.53
Hmotnost4.41
Šířka19.69
Číslo díluSP-3434
ModelkaSP-3434

3. MTM

#ad

MDM SP-8940 Fußmatten Velours Autoteppich passend für Suzuki Vitara Hybrid 2020>

#ad
MTM #ad - Teppich schwarz, bordüre aus baumwolle schwarz mit Strap Antirutsch für den ganzen Umfang der Teppiche – 100% Made in Italy, Zertifikat Automotive. 100% hochwertigem polypropylen, 650 gr/qm faser – 2100 gr/qm Gesamtgewicht. Fußmatten passgenau für Suzuki Vitara Hybrid 2020>. Hochfrequenz-elektroschweißen aufgetragenem Absatzschutz an den Stellen, die starker Abnutzung ausgesetzt sind. Set: 2 fußmatten vorn und 2 Fußmatten hinten; Befestigungssysteme: 2 Originalbuttons montiert. Fußmatten für suzuki Vitara Hybrid 2020>.
ZnačkaMTM #ad
VýrobceMTM #ad
Výška1.18
Délka29.53
Šířka19.69
Číslo díluSP-8940
ModelkaSP-8940

4. M MOTOS

#ad

Ochrana před znečištěním, M MOTOS Gumové rohože do auta vhodné pro Suzuki Jimny III 1998-2018 Zlepšete svůj cestovní komfort díky protiskluzové rohožce do auta do každého počasí

#ad
M MOTOS #ad - Robustní ochrana – s ohledem na vaše potřeby byly rohože zesíleny na nejcitlivějších místech. Odolný materiál – zachovává si pružnost a zatížitelnost od -50 °c do +110 °C.

Autokoberce jsou kromě toho odolné vůči chemikáliím, UV záření a oděru. Díky tomu jsou robustní a spolehlivé ve všech situacích života. Pečujte o své auto- vyberte si prosím sadu autokoberců nejvyšší kvality přizpůsobenou vašim potřebám a příslušenství do auta. S inovativní technologií 3d skenování naši specialisté pečlivě skenují interiéry aut a dbají na každou variantu vybavení, aby zajistili, že rohožka do auta perfektně sedí.

Staráme se o životní prostředí – autokoberce jsou vyrobeny z certifikovaných materiálů, které jsou zdravotně nezávadné a šetrné k životnímu prostředí – materiál je recyklovatelný. Perfektně se hodí pro vaše suzuki Jimny III 1998-2018.
ZnačkaM MOTOS #ad
VýrobceFrogum #ad
Hmotnost10.85
Číslo díluMX0604

5. Rizline

#ad

Rizline Přesně padnoucí 3D rohožky do auta kompatibilní s Renault Megane 4 2016-2022 Auto příslušenství 1. A 2. řada gumových rohoží do auta TPE do každého počasí bez zápachu neklouzavé vpředu a vzadu černé

#ad
Rizline #ad - Tpe materiál má dlouhou životnost a recyklovatelný: autokoberce Rizline jsou vyrobeny ze 100% recyklovatelného TPE materiálu. Snadné čištění a instalace: strukturovaný, protiskluzový povrch lze snadno vysávat nebo stříkat vodou.

Rohožka do auta je odolná do -50 a 75 stupňů Celsia. Astní zákazníci: pokud máte dotazy, můžete se na nás obrátit. Naší vizí je 100% spokojenost zákazníků. Položení je velmi snadné. VŠechny poČasÍ a nakuzavÍ: autorohože rizline s pevným a vysokým okrajem cca 4 – 5 cm brání tomu, aby koberec přijímal všechny druhy kapalin, a chrání vozidlo za všech povětrnostních podmínek.

Protože je vyroben z velmi měkkého a přírodního TPE materiálu, musí ležet v autě až 48 hodin, aby měl tvar podlahy auta. Kompatibilní: podložka do auta rizline se perfektně přizpůsobí podlaze vašeho auta díky výrobě 3D laserové skenovací technologie. Díky svému plně kompatibilnímu designu a materiálu nabízí protiskluzovou a bezpečnou jízdu.
ZnačkaRizline #ad
VýrobceRizline #ad
Výška1.97
Délka31.5
Šířka19.69
Číslo díluR_Megane_4
ModelkaR_Megane_4

6. WeatherTech

#ad

Mechanická převodovka 2018-23 | černá|2. řada, WeatherTech Přesně padnoucí autokoberce kompatibilní se Suzuki Jimny, 4. Gen

#ad
WeatherTech #ad - Proto přebíráme všechny výrobní a přepravní škody – po celý život. Ujistěte se, že vaše auto odpovídá popsanému modelu. Gen - mechanická převodovka. Rohože lze zcela jednoduše otřít trochou vody a mýdla.

Plná ochrana: díky zvýšeným hranám a rozměrově střiženému tvaru zůstává vaše auto chráněno před znečištěním, jako je bláto, zbytky jídla, sníh atd. Obsahuje pouze rohože druhé řady a žádné další autorohože. Kontaktujte nás: před a po nákupu je vám k dispozici náš tým odborníků pro všechny vaše potřeby.

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy. Vhodné pro modely s manuální převodovkou. Jednoduchá manipulace: jednoduše srozumitelný video návod k instalaci během několika minut. Na míru: tyto autokoberce jsou kompatibilní s suzuki jimny, 4. Celoživotní spokojenost: jsme 100% přesvědčeni o kvalitě našich výrobků.
ZnačkaWeatherTech #ad
VýrobceWeatherTech #ad
Číslo dílu4415272

7. moto-MOLTICO

#ad

Gumové rohože do auta rohože gumové autorohože přesně padnoucí 4dílná sada, vhodné pro Suzuki Jimny FJ 1998-2018

#ad
moto-MOLTICO #ad - Chrání efektivně vaše auto – zesílení v oblasti nohou zajišťuje delší životnost. Rohože jsou podrobeny přísným testům kvality a neobsahují žádné jedovaté látky.

Okraj po celém obvodu udržuje nečistoty a vodu mimo interiér. Gumové rohože vhodné pro: suzuki jimny fj 1998-2018. Vodotěsné, odolné proti roztržení a extrémně robustní. Rohože do auta během jízdy nekloužou, protože mají speciální podklad protiskluzové nopy. Rozsah dodávky: 4dílná sada gumových autokoberců 2 x vpředu a 2 x vzadu + protiskluzová podložka pro mobilní telefon, mince, sluneční brýle atd. Gumové rohože zaručují originální tvar. Na rozdíl od rohoží jiných výrobců nepříjemný gumový zápach nabízíme rohože s jemnou vanilkovou vůní. Vyrobeno v eu.
Značkamoto-MOLTICO #ad
VýrobceFrogum #ad
Číslo dílu604

8. Mossa

#ad

Mossa TPE rohože kompatibilní s Suzuki Jimny II GJ SUV 10.2018-. 2 sedadla; také pro Verzi Pro

#ad
Mossa #ad - Barva: černá, 2 kusy, perfektní tvar. Rohože jsou odolné vůči vodě a snadno se čistí lze je čistit vodou pod vysokým tlakem. Použitý materiál je zdravotně nezávadný a recyklovatelný. Vyrobeno ze speciální termoplastické směsi tpe prémiové kvality, tak i proti olejům a chemikáliím.

Rohože jsou protiskluzové, která je odolná jak vůči vysokým a nízkým teplotám, mají dlouhou životnost a mají vysokou hranu k zachycení kapalin a nečistot. Sada obsahuje klipy pro vozidla s upevňovacím systémem. Perfektní přizpůsobení podlaze a upevňovací systém použitý v závislosti na modelu vozidla zabraňují klouzání rohoží během jízdy.

Rohože se vyznačují moderním designem s matnou povrchovou strukturou. Vysoce kvalitní autokoberce. Každá sada je vhodná specifická pro konkrétní vozidlo a pro danou generaci vozidel a zajišťuje stoprocentně přizpůsobení podlaze vozidla. 2 sedadla; také pro verze. Na míru vyrobené koberce tpe premium pro: suzuki jimny ii GJ SUV 102018-.
ZnačkaMossa #ad
VýrobceMossa #ad
Číslo dílu5902538960458

9. CarFashion

#ad

CarFashion Allwetter rohož do auta A1, bez držáků rohože pro Jimny 2WD, 2dílná, sada autokoberců v černé barvě, rok výroby 10/1998-09/2012, 4 WD

#ad
CarFashion #ad - Rohož do každého počasí dodáváme jako 2dílná sada pro řidiče a spolujezdce. Velikost rohože řidiče je cca 65 x 43 cm, rohož spolujezdce je 65 x 43 cm. Inek spočívá v centrální oblasti prostoru nohy.

Podle výše uvedeného vozidla byla přiřazena rohožka do každého počasí A1. Tento přiřazení velikosti je nejlepším řešením a nejmenší možný kompromis pro toto vozidlo. Vysoký okraj skořepiny zaručuje velmi vysoký objem, robustní plástvový vzor drží hromadné předměty uprostřed rohože, celoplošné, velmi robustní zesílení nášlapné plochy odvádí ochranu a vlhkost a chrání boty. Suzuki jimny 2+4 wd - typ: fj - rok výroby: 10/1998-00/000 Tyto jsou převážně obdélníkové a s možností přizpůsobení pedálů a krytů kol. Rohož do každého počasí – je vyrobena ve dvou univerzálních velikostech.
ZnačkaCarFashion #ad
VýrobceCarFashion (CATPX) #ad
Výška1.57
Délka27.56
Hmotnost5.73
Šířka19.29
Číslo dílu252613
Modelka252613
Zárukakeine

10. Mossa

#ad

Mossa, G2, černé autokoberce koberce, TPE rohože do auta kompatibilní s Suzuki Jimny II GJ SUV 10. 2018-

#ad
Mossa #ad - Barva: černá, 2 kusy, perfektní tvar. Perfektní přizpůsobení podlaze a upevňovací systém používaný v závislosti na modelu vozidla zabraňují klouzání rohoží během jízdy. Rohožky jsou vyrobeny z termoplastické směsi, která je odolná jak vůči vysokým a nízkým teplotám, tak i vůči olejům a chemikáliím.

Sada obsahuje klipy pro vozidla s upevňovacím systémem. Tpe rohože na míru kompatibilní s: suzuki Jimny II GJ SUV 10 Použitý materiál je zdravotně nezávadný a recyklovatelný. Rohože jsou protiskluzové, mají dlouhou životnost a mají vysoký okraj pro zadržení kapalin a nečistot.

Rohože se vyznačují moderním designem s matnou povrchovou strukturou. 2018-. Rohože jsou voděodolné a snadno se čistí lze je čistit vodou pod vysokým tlakem. Každá sada je specifická pro konkrétní vozidlo a je vhodná pro příslušnou generaci vozidla a zajišťuje stoprocentní přizpůsobení podlaze vozidla.
ZnačkaMossa #ad
VýrobceMossa #ad
Číslo dílu5902538960519