Top 10 Strickliesel für kinder 7 Jahre – Tvořivé sady pro děti

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Kosmos

#ad

šicí sada pro děti, moje první šicí sada, kutilská sada, učení šití pro děti, Kosmos 604394 Krabička na všechno, šití děti, dětské narozeniny, sada pro děti od 6 let

#ad
Kosmos #ad - Ideální dárková sada: bedny pro všechny potřeby obsahují všechny materiály, abyste mohli ihned začít. Vysoce kvalitní materiál: 10 lisovaných tvarů příšer z plsti, 30 samolepicích plstěných ozdob, 3 svazky vyšívací příze, plnicí vata, tupá jehla, návod český jazyk nelze zaručit.

Radost z učení: krabička "moje první sada na šití" podporuje koncentraci, jemnou motoriku a kreativitu. Jedinečný diy projekt pro děti od 6 let: od návrhu až po hotové monstrum. Vhodné pro začátečníky: předlisované tvary příšer, samolepicí ozdoby z plsti a super bezpečné, tupé jehly jsou pro mladší děti obzvlášť snadno ovladatelné.

Podrobný návod krok za krokem: vtipné příšery ilustrace vedou láskyplně vytvořeným návodem český jazyk nelze zaručit. Ideální dárek k dětským narozeninám, nástupu do školy nebo k Vánocům a ideální pro společné odpoledne pro kutily. Zážitek úspěchu zaručen.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.28
Délka7.4
Hmotnost0.44
Šířka10.04
Číslo dílu604394
Modelka604394
ZárukaZákonná záruka

2. Ravensburger

#ad

Roztomilý zajíček děti od 7 let, Ravensburger Malování podle čísel 27695

#ad
Ravensburger #ad - Sada na malování obsahuje 10 akrylových barev vhodných pro děti v uzavíratelných a očíslovaných kelímcích, stabilní malířskou tabuli formátu 18, 00 cm ×, vhodný rám a štětec.

Vybalení a losmalování: malířská sada je vhodná pro umělce od 7 let. Díky barevným liniím motivu jsou drobné chyby neviditelné, usnadňují vybarvování a zajišťují tak krásnější konečný výsledek. Skvělá zábava při malování s oblíbenými motivy dětí: roztomilý zajíček rozzáří dětské oči a jsou tak ideálním dárkem pro malé i velké umělce. Díky dodávanému rámu se malování podle čísel také skvěle hodí jako dekorace ve vlastním dětském pokoji.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger #ad
Výška0.08
Délka7.09
Hmotnost0.6
Šířka5.12
Číslo dílu27695
Modelka27695
ZárukaZáruka 2 roky

3. DeFieltro

#ad

Nähset Kinder ab 6 Jahre – KREATIVIVES & LEHRREICHES Set für Kinder, DeFieltro Waldtier-Nähset, Magischer Nähspaß Schule der Magischen Tiere, Nähen für Kinder, Häkeln & Stickset kinder

#ad
DeFieltro #ad - Jedes tier hat seine Details und kleine Löcher, um ein flauschiges Finish zu erzielen. Lieferumfang: dieses nähset enthält 7 knäuel grobe wolle, 7 Tiere, 7 Kunststoffnadeln, 10 g Füllung und eine Schritt-für-Schritt-Anleitung.

Empfohlen für mädchen und Jungen ab 6 Jahren. Mit aufsicht von Erwachsenen. Es wird mädchen und Jungen helfen, das Nähen zu lernen. Das nähen von spielzeug wird zu einer lustigen und familiären Aktivität. Das nähset für kinder wird das perfekte Geschenk für ihren Geburtstag sein. Willkommen im Filzwald. Alles im gleichen Näh-Set. Dies ist das nähset für Mädchen und Jungen, das von allen gewünscht wird. Familial: dieses nähset für kinder ist perfekt für erwachsene, mädchen und Jungen.

Material: hergestellt aus hochwertigem, umweltfreundlichem Filz. Spaß: weißt du, welcher teil dieses nähsets für kinder am beliebtesten ist? Wenn sie alle Tiere nähen, geben sie ihnen einen Namen und füllen sich mit Leben. FunktionalitÄt: kinder achten viel aufmerksamkeit und entwickeln ihre fähigkeiten, um diese Bastelarbeiten abzuschließen.
ZnačkaDeFieltro #ad
VýrobceDeFieltro #ad
Výška1.97
Délka5.51
Šířka8.27
Číslo dílusk7843
Modelkask7843

4. Bandai

#ad

Bandai – Rainbow Loom Original – výroba náramků – tkaný rám s 600 gumovými pásky – CD00001

#ad
Bandai #ad - Gumové pásky jsou odolné, z gumy a bez latexu. Navíc se s nimi snadno manipuluje se speciálně upraveným háčkem s kovovou špičkou. Společenská aktivita, při které mohou děti vyrábět šperky pro sebe nebo pro své přátele.

Lze sestavit více tkaných rámů pro výrobu širších šperků nebo různých tvarů. Díky přívěskům rainbow loom a perlám je možná ještě více individuality k dostání samostatně. Tkaný rám mohou bez problémů a samostatně obsluhovat děti od 7 let. Tato sada na výrobu náramků obsahuje: 1 tkaný rám rainbow loom, 600 gumových pásků bez latexu, 12 dárkových sáčků, kovové háčky, 1 mini tkaný rám Rainbow Loom, 25 C klipů, podrobný návod český jazyk nelze zaručit.

S originálním rainbow loom můžete vyrábět mnoho náramků, jejichž velikost a barvy jsou plně přizpůsobitelné. Sada obsahuje dokonce sáčky, aby si děti mohly navzájem dávat dárky nebo si navzájem vyměňovat své výtvory.
ZnačkaBandai #ad
VýrobceBandai #ad
Výška0
Délka0
Šířka0
Číslo díluCD00001
ModelkaCD00001
Záruka2 roky záruka

5. miki projekt

#ad

Mikiprojekt® 2 v 1 sada jehel na pichání pro děti vč. vyšívacích obrázků a jednoduchého návodu český jazyk nelze zaručit I bezpečné píchnutí a vyšívání z nezávadného materiálu I sada pichání

#ad
miki projekt #ad - Udržitelný a neodolatelný – díky výhradně neobsahujícím plasty, jako je recyklovaná bavlna a balení, je opakovaně použitelná dětská jehla a vyšívací sada zcela nezávadná. Bezpečné vedení – naše sada vyšívání a pichání vyvinutá speciálně pro děti od 5 let je díky tupé vyšívací jehle a silné plstěné podložce absolutně bezpečná a s konceptem vhodným pro děti vždy úspěch.

Perfektní na cesty – bez ohledu na to, zda ve vlaku nebo v restauraci – kompaktní kompletní sada nevyžaduje žádný další materiál – s návodem krok za krokem můžete jednoduše začít všude.

Místa pro pozdravy na zadní straně. Láskyplný dárek – brnění není jen kreativní činností, ale také perfektní umělecké dílo jako dárek – vč. Kreativní & podpora – s naší sadou jehel včetně vyšívacích obrázků pro děti podporuje kromě kreativní činnosti také zručnost, koncentraci a hrdost dětí.
Značkamiki projekt #ad
Výrobcemiki projekt #ad
Výška0.39
Délka3.94
Šířka5.91
Číslo dílu3626

6. Melissa & Doug

#ad

Melissa & Doug Sada pro kutily pro dívky a chlapce | korálky k navlékání dětí od 4 let | náramky a řetízky pro dívky | dětské šperky z dřevěných perel udělej si sami | sada šperků pro dívky dárky 7

#ad
Melissa & Doug #ad - Kvalitní hry a nápady na dárky pro objevovatele: u produktů a kutilských potřeb od melissa a Doug – od puzzle až po skvělou navlékací hru se sadami perel – se zaměřuje na vývoj malých dětí a obohacující herní zážitek. Sada šperků jako motorický trénink: sada šperků pro kutily s perlami ze dřeva je více než skvělá hračka, se kterou dívky vyrábějí šperky: navlékání perel v sadě pro kutily dělá z perlové hry trénink dovedností pro děti.

Nápad na dárek pro děti ve věku 4 – 11 let se stanou kreativními: ať už 4, 6, 5, nebo dokonce 10 let: dětská hračka dělá radost a podporuje rozvoj. Vytváření řetízků a náramků pro děti: ať už náramek s přívěsky nebo náramek přátelství – s těmito kutilskými věcmi pro dívky v sadě ze dřevěných navlékacích korálků vyrobí dívky ve věku 4 nebo 5 let a starší cool dětský šperk.

Objevte ještě více vzdělávacích výrobků pro děti a společenské hry značky. S motýlími motivy a 5 nitěmi – jako perfektní dárek pro volný čas v mladém věku přesvědčí vytvořený šperk dívky a chlapce. Sada korálků pro dívky a chlapce od melissa and doug: 120 pestrých dřevěných korálků k navlékání mj.
ZnačkaMelissa & Doug #ad
VýrobceMelissa & Doug #ad
Výška1
Délka9.75
Hmotnost0
Šířka6.95
Číslo dílu14179
Modelka14179
ZárukaNení použitelný

7. Elekin

#ad

2000+ barevných gumových pásků DIY Loom, přívěsky, S klipy a háčkovací jehlice na náramky, Y Loom, box s příslušenstvím perly, Elekin Sada náramků Loom pro děti, dárek pro chlapce dívky, přívěsky

#ad
Elekin #ad - Různé barevné kombinace vytvářejí jedinečné řemeslné umění. Pokud máte dotazy, můžete se na nás obrátit. Gumový pásek na tkalcovský stav je vyroben z kvalitní gumové pryskyřice, která má silnou elasticitu, děti do 7 let musí být pod dohledem. Je vynikající volbou pro domácí kutily, den svatého Valentýna, učí se písmena, Vánoce, narozeniny.

Snadná přeprava a skladování – startovací sada loom bander je přehledně uspořádána v jednotlivých přihrádkách se samostatnými částmi pro každou barvu, takže můžete rychle najít potřebný gumový pásek. Vysoce kvalitní materiály– sada tkaných pásků je vyrobena z netoxických materiálů bez zápachu, čistou barvu. Po použití může průhledný úložný box udržovat pracovní plochu čistou a pohodlnou pro další použití. Kreativita a koncentrace – sada diy loom pásek může podpořit kreativitu a koncentraci dětí, tašky a jiné dekorace, náhrdelníky, velmi zábavný zážitek, jako jsou ručně vyráběné náramky, panenky, pásky do vlasů, který děti odnesou od elektroniky, můžete použít různé doplňky pro vytváření mnoha zajímavých a krásných věcí, zatímco můžete jako dárek dělat krásné kutilské práce pro děti.

Tato sada tkaných pásků je vhodná pro děti ve věku 3 let, trvanlivost, díky čemuž je šetrná k životnímu prostředí a bezpečná pro děti. Hrana nástroje na tkalcovský stav je hladký, čímž lze zabránit poranění rukou dítěte. Perfektní dárek– sada náramků loom je perfektní hračka pro volný čas, jak pro děti, nový rok, tak i pro dospělé. Vhodné pro den dětí, nový rok, velikonoce, učí se náramky a šperky, zlepšují své praktické schopnosti a je to také oblíbená aktivita pro rodiče a děti, díky níž děti rozeznávají barvy, aby mohly budovat teplé a podpůrné vztahy.
ZnačkaElekin #ad
VýrobceElekin #ad
Hmotnost0.44
Číslo díluLoom Band-1500
ModelkaLoom Band-1500

8. EFO SHM

#ad

Skvělé jako dárek, sada šperků, náramky, EFO SHM Sada pro kutily pro děti, chlapce a dospělé, náhrdelníky pro dívky, přívěsky, vlastní výroba, řetízky, tvoření

#ad
EFO SHM #ad - Jedná se o jednoduchou možnost, oválné, jak své oblíbené fotografie proměnit v ruční práci. Vytvořte si vlastní sadu šperků – 90 prázdných obrázků v různých tvarech, které můžete vybarvit 18 pastelkami.

Skvělá kreativní sada pro narozeninové oslavy, den matek, vánoce nebo jiné zvláštní příležitosti, přenocování, svátky, které inspirují kreativitu vašeho dítěte. Povzbuďte svou kreativitu tím, že se naučíte techniky pro výrobu skleněných přívěsků a náramků s veselými barevnými mašličkami. Sada pro kutily obsahuje 24 kovových přívěsků, 16 kovových korálků s dekorací, 24 čirých potahů na přívěsky z pryskyřice, 10 stříbrných řetízků, 10 řetízků na krk, 18 pastelek, 4 barevné šňůry a více než 250 listů s obrázky a návodem.

90 nádherných obrázků s živými barvami a vzory pro různé tvary přívěsků jako srdce, kulaté a čtvercové. Sada pro kutily pro děti a dospělé – kompletní sada šperků pro kreativní kutily.
ZnačkaEFO SHM #ad
VýrobceEFOSHM #ad
Hmotnost0.95
Číslo díluBasteln-1
ModelkaBasteln-1

9. PURPLE LADYBUG

#ad

8, 9, 10 let – dětská kreativní a diamantová sada na malování – kreativní sada pro děti, 7, Sungesmmers sada na okno pro kutily pro dívky 6 let – skvělé dárky k narozeninám pro dívky 6

#ad
PURPLE LADYBUG #ad - Bezpečná a jednoduchá zábava pro děti! Diy sada pro děti - dárky pro dívky 6 let: podpořte kreativitu svých dětí! dejte svým dětem díky novým sadám lapačů slunce ze třpytivých drahokamů od SunGemmers kreativní příležitost k zaměstnání. Kreativní pro dívky – veselá a jednoduchá výroba pro dívky od 6 let! diamond painting děti – fascinující narozeninový dárek pro dívky a doplnění! kreativní sada pro děti se dodává v atraktivní dárkové krabičce, vánoce nebo jako narozeninový dárek pro dívky.

Odměňte své děti okouzlujícím křišťálovým lapačem slunce s obrázkem do okna, kterou budete hrdě darovat. Obsahuje 2 předtištěné vzory oken, 2 barevné přihrádky, více než 1000 nálepek s drahokamem SunGemmer, oboustrannou lepicí pásku a kompletní návod. Každá okenní dekorace lapače slunce od SunGemmers měří 20 x 20 centimetrů.

Kompletní dětská kreativní sada pro okamžité vytvoření vlastní, jedinečné, třpytivé okenní dekorace. Další designy a velikosti najdete v jiných sadách pro kutily SunGemmers pro děti od firmy SunGemmers. Pro svítící okenní dekorace lapače slunce, samolepku si vytvořte sami. Perfektní nápad na dárek pro 6leté děti pro každou příležitost: Velikonoce, který si sami vyrobíte. V této sadě diamond painting od sungemmers jsou obsaženy obrázky na okno: lapač slunce, ruční práce, dětská sada se srdíčky a květinami. Purple Ladybug.
ZnačkaPURPLE LADYBUG #ad
VýrobcePURPLE LADYBUG #ad
Výška0.63
Délka7.99
Šířka7.99
Číslo díluA-PL-1092
ModelkaA-PL-1092

10. Kosmos

#ad

Dětské narozeniny, šicí sada děti, Kosmos 604080 Krabička na šití příšer pro začátečníky, šití děti, kutilská sada pro děti od 8 let

#ad
Kosmos #ad - Vysoce kvalitní materiál: vytváření individuálních přátel příšer s mnoha látkami a materiálem pro kutily – na hraní, milování nebo darování. Podrobný návod krok za krokem: láskyplně vytvořený návod český jazyk nelze zaručit je kompletně ilustrován a provede vás a vaše dítě názorně projektem pro kutily.

Ideální dárková sada: bedny pro všechny druhy jsou kreativní sadou, obsahují všechny materiály, abyste mohli ihned začít. Vhodné pro začátečníky: základní techniky šití jsou vysvětleny přesně a snadno srozumitelně – tak i začátečníci zažijí nádherné kutilské úspěchy.

Ideální šicí sada pro začátečníky. Perfektně se hodí pro odpoledne pro kutily v rodině a dětské narozeniny. Udělejte si sami: Šití oblíbených příšer – díky bedně pro všechno a dovednosti od Kosmos se kreativitě meze nekladou.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška10
Délka7.52
Hmotnost200
Šířka3.19
Číslo dílu604080
Modelka604080
ZárukaZákonná záruka.