Top 10 Straßenbesen mit Kratzkante – Metly a košťata

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Gardena

#ad

Vícebarevné, Smeták Gardena Combisystem

#ad
Gardena #ad - Dekorační zboží nepatří k obsahu dodávky. Se jedná o originálně balené nové zboží a ne o výstavní kusy. Včetně faktury s deklarovanou částkou dph. V případě pochybností platí barva popisu a ne obrázku. Poštovné zdarma od ceny 29, 00 euro za celou objednávku.
ZnačkaGardena #ad
VýrobceGardena Deutschland GmbH - DE Parent #ad
Výška9
Délka16
Hmotnost1.05
Šířka2
Číslo dílu3622
Modelka03622-20
ZárukaGardena gewährt eine garantie, die sich auf alle wesentlichen mängel des gerätes bezieht, die nachweislich auf material- oder fabrikationsfehler zurückzuführen sind. Sie erfolgt durch die ersatzlieferung eines einwandfreien gerätes oder durch die kostenlose reparatur des eingesandten gerätes nach unserer wahl, wenn folgende voraussetzungen gewährleistet sind: • das gerät wurde sachgemäß und laut den empfehlungen gem. Betriebsanleitung behandelt. • es wurde weder vom käufer noch von einem dritten versucht, das gerät zu reparieren. Weitere bestimmungen gem. Bertriebsanleitung.

2. Gardena

#ad

Gardena 3621-20 cs-silniční koště

#ad
Gardena #ad - Pracovní šířka 45 cm. Kryt odolný proti nárazu. Integrovaná škrábací hrana. Hebké štětiny z polypropylenu. Vysoce kvalitní plast.
ZnačkaGardena #ad
VýrobceGardena #ad
Výška2.36
Délka15.67
Hmotnost0.99
Šířka8.27
Číslo díluB004I65GYW
Modelka3621-U

3. SIDCO

#ad

Domácnost, zahrada, teleskopická násada 45, smeták, smeták na silnici, SIDCO Speciální smetáček na drápky

#ad
SIDCO #ad - Použijte čisticí pomůcku také pro odstranění prachu a pavučin na stropech a stěnách. Také velmi drsné podlahové krytiny, jako je přírodní kámen a beton, lze rychle a jednoduše pomocí hlavy smetáku čistě smést. Upevnění teleskopické tyče s plynule nastavitelnou délkou je zcela jednoduché, protože na dřevěném těle je připevněn robustní kovový závit.

Zajistěte si kvalitu od německého výrobce s tímto spolehlivým domácím pomocníkem! hlava kartáčku měří cca 45 x 10 x 10 cm a má závit s cca 2, 4 cm průměr. Díky promyšlenému designu je individuálně nastavitelný smeták ideální pro venkovní použití a obzvláště dobře se dostane do úzkých drážek a nepřístupných rohů.

Naše teleskopická tyč lze nastavit od 84 do 136 cm. Protože jsou efektivní štětiny vyrobeny z plastu, je smetáček extrémně odolný. Koště na drápky od sidco se právem od tajného tipu staly absolutním závodníkem! náš zelenožlutý speciální smeták se silně zahnutými, flexibilními štětinami vám velmi usnadní namáhavé čištění podlahy. Hodí se ke smíchání listí, rostlinného odpadu a nečistot.
ZnačkaSIDCO #ad
VýrobceSIDCO GmbH #ad
Výška17.72
Délka3.94
Šířka0.01
Číslo dílu05034

4. Gardi Rex

#ad

Gartenwegen, Steingärten und Bodenstrukturen Geeignet, Set 45cm breit, Besen mit Geschwungenen Borsten, Bürste für Gartenreinigung, Grün/Gelb, GardiREX Krallenbesen mit Teleskopstiel Ausziehbar

#ad
Gardi Rex #ad - Teleskopstiel: mit dem verstellbaren stiel können Sie mit dem Krallenbesen selbst höhere Ecken erreichen Ausziehbar ist der Stiel von 85 auf 147 cm. Krallenbesen: mit seinen gebogenen Kunststoffborsten überzeugt dieser Kehrbesen mit einem enorm hohen Reinigungseffekt Inhalt: 1 Besen und 1 Teleskopstange.

Breiter: der extra breite besenkopf sorgt für eine besonders schnelle Reinigung, da dieser mit einer Bewegung deutlich mehr Schmutz aufnimmt. Vielseitig: hervorragend geeignet für die Säuberung von Gartenwegen, Steingärten und komplizierten Bodenstrukturen Sogar bei leichtem Schneefall kann der Krallenbesen zum Einsatz kommen. GrÜndlich: die geschwungenen borsten des Krallenbesens garantieren eine gründliche, schnelle und einfache Schmutzaufnahme auf nahezu allen Untergründen.
ZnačkaGardi Rex #ad
VýrobceBroszio #ad
Výška3.94
Délka34.25
Hmotnost1.1
Šířka5.51
Číslo dílu21091
Modelka21091

5. Gardena

#ad

Pracovní šířka 45 cm, polypropylenový příbor 3622-30, Gardena Combisystem silniční smeták – sortiment: stabilní smeták na zahradu a cesty kolem domu

#ad
Gardena #ad - Mnohostranné možnosti použití: koště lze kombinovat s každou násadou Gardena combisystem a je tak individuálně přizpůsobitelný vašim potřebám.

Nekývající se spojení: smeták se jednoduše zasune na násadu a našroubuje pevně, spojení zaručuje stabilní a spolehlivé pracovní nasazení. Robustní a univerzální: pouzdro vyrobené z kvalitního plastu, nárazuvzdorné pouzdro s měkkými a ohebnými polypropylenovými štětinami zajišťuje nejlepší výsledek čištění. Komfortní a efektivní: s integrovanou hranou na horním okraji a pracovní šířkou 45 cm je koště ideální pro rozmanité použití na zahradě nebo kolem domu. Rozsah dodávky: 1x gardena combisystem silniční smeták, 1x 130 cm dřevěná násada.
ZnačkaGardena #ad
VýrobceGardena Deutschland GmbH #ad
Výška3.15
Délka46.06
Hmotnost1.76
Šířka8.46
Číslo díluG3622-30
Modelka03622-30
ZárukaGardena poskytuje záruku, která se vztahuje na všechny podstatné vady přístroje, které jsou prokazatelně způsobeny vadami materiálu nebo výroby. Provádí se náhradní dodávkou bezvadného zařízení nebo bezplatnou opravou zaslaného zařízení dle naší volby, pokud jsou zaručeny následující předpoklady: • Přístroj byl řádně a podle doporučení podle doporučení zajištěn. Návod k použití. • kupující ani třetí osoba nepokusila o opravu přístroje. Další ustanovení podle Návod k pohonu.

6. Novaliv

#ad

Zahnuté štětiny, zahradní smetáček, dřevo s teleskopickou násadou, Sada košťat na drápky 30 cm, smetáček na listí 1,30 cm smeták s násadou

#ad
Novaliv #ad - Oblast použití jako zahradní smeták, terasové koště, dvorní koště, trávník, listí, balkonové smetáky a smetáky. Rozsah dodávky: obdržíte koště s rukojetí značky Novaliv.

Průměr: cca 3 cm kartáč dřevo cca 30 cm, štětiny elaston zelené cca 7, 5 cm. Teleskopický roztažitelný silniční smeták: délka žlutá cca 91 – 145 cm. Vyhněte se bolestem zad díky nesprávnému držení těla teleskopickým smetákem. Tento univerzální smeták má vysokou hloubku čištění díky speciálně zahnutým, velmi robustním plastovým kartáčům. Ideální pro venkovní použití, skalky, jehličí stromů, sekání trávníku, listí, zahradní cesty, chodníky, sníh nebo jiné nečistoty. Teleskopická rukojeť je individuálně nastavitelná.
ZnačkaNovaliv #ad
VýrobceNovaliv #ad
Výška3.15
Délka57.09
Šířka11.81

7. BawiTec

#ad

BawiTec Zahradnické koště zahradní smeták 40 cm zelený se škrabkou a násadou 140 cm 160 cm smeták s rukojetí 140 cm

#ad
BawiTec #ad - Bawitec zahradní koště zelené s hranou šachty a dřevěnou násadou. Stabilní dřevěné násady na nářadí Ø 28 mm, 140 cm nebo 160 cm. Robustní elaston pro důkladné čištění. S kovovou stírací lištou pro snadné uvolnění nečistot. Ka smetáku 40 cm se stabilním kovovým držákem násady. Vč.
ZnačkaBawiTec #ad
VýrobceBawiTec-Badewien #ad
Číslo dílu5590

8. Novaliv

#ad

Zahradní smetáček, zahnuté štětiny, dřevo s teleskopickou násadou, smetáček na listí 1,40 cm smeták s násadou, Sada košťat na drápky 40 cm

#ad
Novaliv #ad - Teleskopický roztažitelný silniční smeták: délka žlutá cca 91 – 145 cm. Tento univerzální smeták má vysokou hloubku čištění díky speciálně zahnutým, skalky, listí, sekání trávníku, jehličí stromů, zahradní cesty, chodníky, velmi robustním plastovým kartáčům.

Ideální pro venkovní použití, sníh nebo jiné nečistoty. Vyhněte se bolestem zad díky nesprávnému držení těla teleskopickým smetákem. Teleskopická rukojeť je individuálně nastavitelná. Oblast použití jako zahradní smeták, trávník, dvorní koště, terasové koště, listí, balkonové smetáky a smetáky. Rozsah dodávky: obdržíte dva košťata s rukojetí značky Novaliv. Průměr: cca 3 cm kartáč dřevo cca 30 cm, štětiny elaston zelené cca 7, 5 cm.
ZnačkaNovaliv #ad
VýrobceNovaliv #ad
Výška3.15
Délka57.09
Šířka15.75

9. SIDCO

#ad

SIDCO Speciální smetáček na drápky smeták na silnici domácnost zahrada smeták teleskopická násada 35 cm

#ad
SIDCO #ad - Koště na drápky od sidco se právem od tajného tipu staly absolutním závodníkem! náš zelenožlutý speciální smeták se silně zahnutými, flexibilními štětinami vám velmi usnadní namáhavé čištění podlahy. Díky promyšlenému designu je individuálně nastavitelný smeták ideální pro venkovní použití a obzvláště dobře se dostane do úzkých drážek a nepřístupných rohů.

Hodí se ke smíchání listí, rostlinného odpadu a nečistot. Naše teleskopická tyč lze nastavit od 84 do 136 cm. Také velmi drsné podlahové krytiny, jako je přírodní kámen a beton, lze rychle a jednoduše pomocí hlavy smetáku čistě smést. Zajistěte si kvalitu od německého výrobce s tímto spolehlivým domácím pomocníkem! hlava kartáčku měří cca 35 x 10 x 10 cm a má závit s cca 2, 4 cm průměr.

Použijte čisticí pomůcku také pro odstranění prachu a pavučin na stropech a stěnách. Protože jsou efektivní štětiny vyrobeny z plastu, je smetáček extrémně odolný. Upevnění teleskopické tyče s plynule nastavitelnou délkou je zcela jednoduché, protože na dřevěném těle je připevněn robustní kovový závit.
ZnačkaSIDCO #ad
VýrobceSIDCO GmbH #ad
Číslo dílu03337

10. SIDCO

#ad

Speciální smeták, smeták 45 cm, domácí smeták, zahradní smeták, SIDCO Koště na drápky

#ad
SIDCO #ad - Protože jsou účinné štětiny vyrobeny z plastu, je smeták extrémně odolný a má dlouhou životnost. Použijte čisticí prostředek také pro důkladné odstranění prachu a pavučin na stropech a stěnách. Dokonce i velké plochy louky můžete zbavit sušených listů, šišek a větví.

Průměr závitu je cca 2, 4 cm. Zajistěte si kvalitu od německého výrobce a pořiďte si tohoto chytrého pomocníka do domu. Koště na drápky jsou závodníky! naše hlava smetáku se zahnutými štětinami od sidco vám velmi usnadní čištění podlahy. Připevnění vhodného stylu košťat je zcela jednoduché, protože robustní kovový závit je již připevněn na dřevěném těle. Pro sesazování listí, nepřístupná místa, rostlinného odpadu a nečistot.

Také velmi drsné podlahové krytiny, lze rychle a snadno čistit. Díky speciálnímu designu je žlutozelený nástavec na smeták perfektně vhodný pro venkovní použití. Hlava smetáku má spolu se štětinami rozměry cca 45 x 10 x 10 cm a dodává se bez stylu smetáku. S koštětem na drápy dosáhnete obzvláště dobře úzká, jako je přírodní kámen a beton, např.
ZnačkaSIDCO #ad
VýrobceSIDCO GmbH #ad
Výška17.72
Délka3.94
Šířka0.01
Číslo dílu16832