Top 10 Sphagnum Moos für Pflanzen Orchideen – Zemina

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Götz Pflanzenzubehör

#ad

Nehnojená, Čistá bílá rašelina pro masožravé rostliny a pro zlepšení půdy, v přírodním stavu 40 litrů od BLÜHKING®

#ad
Götz Pflanzenzubehör #ad - Přírodní. Jemná vlákna. Málo až středně rozložené. Perfektní pro rašeliniště. Perfektní pro masožravé rostliny. Nehnojené.
ZnačkaGötz Pflanzenzubehör #ad
VýrobceBLÜHKING® #ad
Číslo dílu73000040

2. Seramis

#ad

Seramis Speciální substrát pro orchideje, 2,5 l – substrát pro orchideje s jílovitým granulátem a borovicovou kůrou pro ideální zásobování kyslíkem a živinami

#ad
Seramis #ad - Optimální vlastnosti – substrát pro orchideje je je ideální náhradou za zeminu orchideje a zajišťuje vyváženou vodní rovnováhu, optimální podmínky pro růst a krásné květy.

Zboží: 730062. Ideální zásobování živinami – substrát pro pěstování orchidejí je směsí jílovitých zrn, kvalitní piniové kůry a stopových prvků, díky čemuž orchideje mohou nádherně a zdravě prospívat. Č. Dokonalá ochrana rostlin – dobré větrání citlivých kořenů zajišťuje volná struktura, takže díky granulátu orchidejí spolehlivě zabrání zamokření a hnilobě.

Rozsah dodávky a upozornění – speciální substrát seramis pro orchideje v balení 2, 5 l. S rostlinným substrátem lze orchideje zasadit také do uzavřených nádob. Seramis nabízí rozsáhlý sortiment vysoce kvalitních roztoků péče a živin, které jsou speciálně přizpůsobeny individuálním potřebám různých květin a rostlin.
ZnačkaSeramis #ad
VýrobceSeramis #ad
Výška10.04
Délka5.31
Hmotnost0.74
Šířka2.95
Číslo dílu4008429043246
Modelka4008429043246

3. Westland

#ad

Borovicová kůra a jílový granulát pro ideální distribuci vody a živin, Westland Zemina pro orchideje, 8 l – substrát pro zdravý růst

#ad
Westland #ad - Ideální zásobování živinami – díky jílovitému granulátu je půda pro orchideje dobrou zásobou živin a vlhkosti. S rozsáhlým sortimentem inovativních, vysoce kvalitních produktů westland se podaří každý projekt, ať už se jedná o sytě zelený trávník, zdravé pokojové rostliny nebo kvetoucí rostliny na zahradě.

č. Kůra obsažená v rostlinné půdě přitom zlepšuje cirkulaci vzduchu orchidejí. Rozsah dodávky a upozornění – zemina pro orchideje westland v balení 8 l. Optimální vlastnosti – kulturní substrát se skládá z hlíny a rostlinných látek.

Cíleně použitelný – substrát pro orchideje je přizpůsoben potřebám kvetoucí rostliny. Orchidejový granulát nabízí vynikající cirkulaci vzduchu a dostatečnou drenáž. 733674. Speciální půda pro orchideje zajišťuje silné a dlouhotrvající kvetení. S rostlinnou zeminou tak vzniká dobré klima pro kořeny.
ZnačkaWestland #ad
VýrobceWestland #ad
Výška14.96
Délka2.36
Hmotnost17.64
Šířka10.63
Číslo dílu733674
Modelka733674

4. GREEN24

#ad

Půda pro pěstování orchidejí AK zemina pro orchideje 5 litrů. Premium profesionální linie substrát pro pěstování phalaenopsis, Cymbidium atd. pěstební jemnost, Paphiopedilum, 5, Dendrobium, Cattleya

#ad
GREEN24 #ad - Vyladěný jemný pěstební substrát pro orchideje mladé rostliny. Nejlepší suroviny a živiny z odborné oblasti pro vyvážený a silný růst a zdravé orchideje.

Ak = zrnitost pěstování s více vlákny a perlitem cca 0 – 15 mm pro odnož dítě a rozmnožované orchidejové sazenice. V případě potřeby hnojit po přesazování viz hnojivo na pěstování Green24. Profesionální řada – zeminy, zeminy pro květiny a kulturní substráty z profesionální oblasti. Erstvé plnění pro každou objednávku. Strukturově stabilní, čistě organický, prodyšný, čistých, z přírodních, čerstvých a kvalitních vláken a kůry pro optimální růst. V případě dotazů vám pomůže naše odborná podpora Green24. Směs.
ZnačkaGREEN24 #ad
VýrobceGREEN24 #ad
Výška3.94
Délka11.81
Šířka11.81
Číslo díluORCH-AK-5L
ModelkaORCHIDEENERDE4

5. Ortisgreen

#ad

Für Orchideen und Bonsai, Premium Sphagnum Moos 250 Gramm aus Chile, Torfmoos-Substrat

#ad
Ortisgreen #ad - Lange Lebensdauer. Zwischen 4 und 5. Es erfordert nicht viele Wassergaben. Antibakterielle und antibiotische Eigenschaften. Substrat ideal für den anbau vieler Pflanzenarten, Orchideen, wodurch Stecklinge Wurzel, keimende Samen, fleischfressende Pflanzen und vertikale Gärten. Premium herkunft chile, 100% natürlich und biologisch abbaubar. Wiederverwendbar. Ph. Es kann bis zu 20 mal sein Gewicht in Wasser halten.
ZnačkaOrtisgreen #ad
VýrobceOrtisgreen #ad
Číslo dílu000031

6. Yilotuce

#ad

Zakořenění řízků a jiných rostlin, parohové kapradiny, 90 g sazenic pro orchideje, Yilotuce Sphagnum mech, sazenice rostlin, dobrý substrát pro orchideje

#ad
Yilotuce #ad - Ručně trhaný: yilotuce sphagnum mech je pečlivě ručně vybírán, neobsahuje hrudky a jiné nepřirozené usazeniny, velmi málo tyčinek přírodní produkt, nevyhnutelný. Istě ručně zabaleno, hmotnost a velikost jednotlivých balíků se liší, ale hmotnost výrobku je větší než 90 g.

Skládá se ze 4, který byl ručně lisován na malé cihly. Použití: můžete použít yilotuce sphagnum mech jako zeminu pro rostliny, kapradiny, orchideje, také jako vrstvené dekorace pro sukulenty, substrát pro plazy nebo obojživelníky terária. Velikost: jedná se o malou cihlu 15 cm x 15 cm x 5 cm, 5 litru sušeného a hebkého sphagnum mechu, v malém balení je hodně zabaleno.

Po asi 10 minutách namočení ve vodě získáte asi 3, která se nafoukne, suché a čisté mechové cihly ze sphagnum, 5 litru vlhkého a hebkého sphagnum mechu. Balíček obsahuje: obdržíte 90 g těžké, když ji vložíte do vody. Upozornění: yilotuce rašeliník je přírodní a nezpracovává se, že voda se při namočení trochu zašpiní, s přírodním zemitým zápachem.
ZnačkaYilotuce #ad
VýrobceYilotuce #ad
Výška1.9
Délka6.2
Hmotnost0.2
Šířka5.9
Číslo díluYE0001-3.2 oz
ModelkaYE0001-3.2 oz

7. MGI DEVELOPPEMENT

#ad

Pflanzliches Substrat für oberirdische Kulturen 1 kg, MGI DEVELOPPEMENT Madagaskar-Sphagnum, 1 kg

#ad
MGI DEVELOPPEMENT #ad - Sorgfältig in Madagaskar geerntet. Natur, sauber und gebrauchsfertig. Verbessern sie das Wachstum Ihrer Pflanzen mit unserem hochwertigen Madagaskar-Sphagna. Entspricht den normen NF U 44-551. Vielseitig einsetzbar: Gartenarbeit, Terrarien, Umtopfen und sogar als dekoratives Material. Hervorragender pflanzenständer. Verschiedene mengen erhältlich: von 150 g für kleine Projekte bis 1 kg für größere Bedürfnisse. Ideal für den anbau von orchideen und anderen feuchtigkeitsliebenden Pflanzen, dank seiner Fähigkeit, Wasser zu speichern und eine optimale Belüftung zu bieten.
ZnačkaMGI DEVELOPPEMENT #ad
VýrobceMGI DEVELOPPEMENT #ad

8. Ortisgreen

#ad

Torfmoos-Substrat, Premium Sphagnum Moos 150 Gramm aus Chile, für Orchideen und Bonsai

#ad
Ortisgreen #ad - Premium herkunft chile, 100% natürlich und biologisch abbaubar. Es kann bis zu 20 mal sein Gewicht in Wasser halten. Ph. Substrat ideal für den anbau vieler Pflanzenarten, wodurch Stecklinge Wurzel, keimende Samen, Orchideen, fleischfressende Pflanzen und vertikale Gärten. Lange Lebensdauer. Zwischen 4 und 5. Antibakterielle und antibiotische Eigenschaften. Wiederverwendbar. Es erfordert nicht viele Wassergaben.
ZnačkaOrtisgreen #ad
VýrobceOrtisgreen #ad
Výška3.94
Délka4.72
Šířka11.81
Číslo díluUV-9B54-7UHJ

9. Yilotuce

#ad

Perlitem a rašelinovým mechem, zahradnickým uhlím, Yilotuce Přírodní organická zemina pro orchideje, 2 litry s borovicovou kůrou, ideální pro Phalaenopsis všeho druhu

#ad
Yilotuce #ad - Upozornění: Čistě ručně zabaleno, hmotnost a velikost každého balení se mohou mírně lišit, perlit může produkovat malé množství prášku, pokud je během přepravy stlačen. S know-how: mix není kompaktní nebo dusí kořeny orchideje, ale může také ukládat správnou vodu pro orchidej, může nejen rychle odkapat a zabránit hnilobě kořenů, zabraňuje vadnutí kořenů kvůli nedostatečnému příjmu vody.

Ručně vybrané: borovicová kůra, perlit a rašelinový mech ve směsi jsou pečlivě vybírány ručně, zahradní uhlí, borovicová kůra a zahradnické uhlí mají jednotnou velikost, rašelinový mech je suchý, čistý a bez bláta nebo jiných nepřirozených nečistot, perlit se ručně vybírá pro odstranění prachu a malých částic.

Velikost: 19 cm x 25 cm x 7 cm malé balení, zahradnické dřevěné uhlí, je vyrobeno ze 2 litrů borovicové kůry, perlitu a sphagnum mechu. Balíček obsahuje: obdržíte 340 g hmotnosti směsi orchidejí v květináčích s borovicovou kůrou, po dlouhodobém testování a optimalizaci poměru, zahradnickým dřevěným uhlím, perlitem a rašelinovým mechem, speciálně formulované pro orchideje.
ZnačkaYilotuce #ad
VýrobceYilotuce #ad
Výška2.76
Délka9.84
Hmotnost0.75
Šířka7.48
Číslo díluYE003-2QT
ModelkaYE003-2QT

10. Sybotanica

#ad

Monstera a filodendron, Sybotanica Aroid zemina 10 l, zemina pro, prémiová substrát pro pokojové rostliny, zemina bez rašeliny, sybasoil zemina pro rostliny pokojové rostliny, pokojové rostliny země

#ad
Sybotanica #ad - Dné hniloby kořenů a plísně: přidané aktivní uhlí zabraňuje hnilobě kořenů, plísním a jiným nečistotám poškodit vaše milované rostliny arodu. Tato směs je vhodná také pro Alocasia a Anthuria. Podporuje růst kořenů: hrubá a vzdušná struktura perlitu a skořápky kokosu nabízí prostor pro růst epifytických kořenů vzdušných kořenů.

Udrží vodu déle: aronské rostliny z tropických deštných pralesů se daří ve vlhkosti. Kromě toho je tato zemina také zcela bez rašeliny. Pro příšerku a filodendron: aroidová směs testovaná a milovaná pěstiteli nabízí úžasné výsledky jak pro standardní, tak i pro vzácné/exotické rostliny aroidů.

S organickými živinami a aktivním půdním životem: tato směs z kokosového jídla, perlitu, kokosových vloček, červového kompostu, aktivního uhlí a DCM Organic Nutrients stimuluje růst rostlin a zásobuje vaše rostliny živinami po dobu 6 měsíců. Kokosová hlína se nehutní, uchovává vodu déle a zůstává namočená, což vede k méně častému zavlažování vaší rostliny arodu.
ZnačkaSybotanica #ad
VýrobcePremium SYBASoil #ad
Výška13.78
Délka2.36
Hmotnost5.29
Šířka9.84
Číslo díluSYB420
ModelkaSYB420