Top 10 Seifen Selber Machen Set Kinder – Vzdělávací vědecké sady

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Kosmos

#ad

Aktivita pro dětské narozeniny, skvělé barevné vzory, KOSMOS 657765 planety flummi, experimentální experiment, experimentální sada pro děti od 8 let, barevné flummis vlastní výroba

#ad
Kosmos #ad - Náš tip: trochu granulátu na později vyzvednout, abyste prodloužili zábavu při skákání. Jednoduše promíchejte speciální barevné granuláty v planetových formách nebo je rozetřete a vložte do vody.

Tipy a triky vysvětlují, jak lze nalévat planetové kruhy a ze sušených flummis se vytvoří barevný mobilní telefon. Protože jsme upustili od přísad, ztrácejí kukliny po jednom až dvou dnech svoji pružnost. Vtipná experimentální sada od Kosos k vyzkoušení a objevování pro děti od 8 let. Již po několika minutách jsou fantasticky vzorované nafukovací míčky hotové. Mars, venuše, jupiter, saturn s pestrými planetami flummi vytvářejí děti svůj první skákací vesmír.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.17
Délka8.27
Šířka5.12
Číslo dílu657765
Modelka657765
ZárukaZákonná záruka

2. Kosmos

#ad

KOSMOS 654177 Fun Science – galaxie slizu, mix pěti různých druhů hlenu, kompletní sada pro vlastní výrobu glibber, experimentální sada pro začátečníky a děti od 8 let

#ad
Kosmos #ad - V 6 napínavých experimentech se jednoduše vytvoří zajímavé prvky jako sliz galaxie v noci, putující sliznice, třpytivý sliz a plácající se sliz s očima. Sada slizu pro okamžité spuštění, zábavu a shromažďování znalostí. Vyrobte si sliz sami s košos experimentální krabičkou pro malé fanoušky Glibber. E tato glibberská masa existuje i v přírodě, zažijí děti od 8 do 12 let díky napínavým informačním textům a pestře ilustrovaným vtipným faktům v návodu český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.52
Délka11.42
Hmotnost200
Šířka7.68
Číslo dílu654177
Modelka654177
ZárukaZákonná záruka

3. Kosmos

#ad

Stanice pro výsadbu a experimentování včetně 2 druhů osiva, experimentální krabice pro děti od 6 let, pěstování kouzelného voňavého moře květů, KOSMOS 632144 vílová zahrada

#ad
Kosmos #ad - Ekání, se zkracuje spoustou kreativních nápadů pro kutily, než zahrada rozkvetne v láskyplně navržené pěstební stanici před zámeckou kulisou, kouzelných mandal k vymalování a malých experimentů.

Věkový návod je nejen snadným provedením výsevu a pěstování, ale nabízí také mnoho zajímavých informací o péči o rostliny od výhonků k prvnímu květu. Zažijte pohádkově vzrušující čas s přírodou: kouzelná víla zahrada plná pestrých barev rozkvétá v dětském pokoji a tři malé pohádkové přítelkyně se k ní nastěhují. Díky voňavým karafiátům a rychle rostoucím plamenným květům vznikne obratem ruky miniaturní zahrada jako skvělý domov pro malé víly a elfy na okenním parapetu. Fantastická experimentální sada Cosmos pro malé zahradníky a zahradníky od 6 let.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.64
Délka8.9
Hmotnost0.75
Šířka13.11
Číslo dílu632144
Modelka632144
ZárukaZákonná záruka

4. AMOSTING

#ad

Vykopávání drahokamů k dětským narozeninám, AMOSTING Jantarová vykopávací sada pro děti od 6 7 8 9 10-12 let, umělé fosílie hmyzu

#ad
AMOSTING #ad - Pak přiřaďte nalezený jantar k přiloženému návodu na třídění, abyste se dozvěděli více. Hrací učení: sada na vykopávání fosilií dává dětem možnost simulovat skutečného horníka a vykopat pohřbené fosilie.

Vzdělávací a zábavné: s naší kompletní sadou hrobů mohou děti zůstat zaneprázdněné a bavit se při školních pracích. Hra na hledání pokladu: jantar proti hmyzu bude vrcholem dětských truhel s pokladem a doplní drahokamy a minerály. Učitelé jej mohou také využít k tomu, aby učili žáky o fosiliích a hmyzu. Děti se stávají hledači pokladů, kteří jako skutečný geolog ve škole, venku nebo uvnitř, vykopávají 6 fosilií pryskyřice.

Oblíbený dárek na hraní pro chlapce a dívky, vhodný pro děti od 6 let. Různé myšlení: co se naučíte? sběr vzorků jantaru vzbuzuje u vašeho dítěte zájem o oblasti, geologie, tvorba půdy, jako je tvorba fosilií, biologie a chemie. Objevte fosílie hmyzu: s vědeckou sadou od amosting mohou děti zažít radost ze skutečného archeologického kopání a objevování.
ZnačkaAMOSTING #ad
VýrobceSHENZHENSHI BLACK TECH CO., LTD #ad
Výška1.77
Délka8.66
Šířka7.09
Číslo díluG8601
ModelkaG8601
Zárukano

5. Clementoni

#ad

Hračka pro děti od 8 let od Clementoni 59032, barevné a třpytivé gumové míčky pro vlastní výrobu, Clementoni Galileo Fun – třpytivé kudrlinky, krabička na experimentování na doma

#ad
Clementoni #ad - Zcela a zcela nezávadné: díky netoxickým a bezpečným materiálům bude vašemu zvídavému dítěti hravě přiblížit svět přírodní vědy. Továrna na hračky do dětského pokoje: mini laboratoř zve malé přátele experimentů, aby objevili vzrušující svět výzkumu a vytvořili si vlastní barevné skákací míčky s práškem a třpytkami.

Pestré a individuální: s touto sadou na hraní objeví vaše dítě kouzlo chemie a hravě rozvíjí jednoduše nádherné kreace – barevné třpytky přitom zajistí vzrušenou fantazii a zábavu. Hračka: ilustrovaná příručka vysvětluje vašemu dítěti různé úrovně experimentování, ve kterých se krok za krokem objevuje pestrý svět vědy. Rozsah dodávky: 1 x galileo fun třpytivé květiny, zábava pro kutily s míčky pro děti od 8 let Clementoni.
ZnačkaClementoni #ad
VýrobceClementoni #ad
Výška9.92
Délka8.27
Hmotnost0.68
Šířka2.56
Číslo dílu59220
Modelka59220
Záruka2 roky

6. Kosmos

#ad

Experimentální sada pro začátečníky: experimentální sada, Kosmos 654108 Fun Science – noční svítící Flummi Power, vyrobte 20 barevných výkonných míčů

#ad
Kosmos #ad - Se speciálním granulátem v 6 barvách a dodatečnými 3 barvami v noci lze vyrobit až 20 výkonných míčků. Komos experimentální sada pro okamžité spuštění, zábavu a shromažďování znalostí.

Který skočí na nejvyšší. Se dvěma různými formami pro kulaté a hranaté skákací míčky a vtipné kývající se oči přichází do hry rozmanitost. Extra skvělé kudrlinky si sami namíchejte – během pouhých 10 minut budou vaše vlastní kreace hotové. Také v přírodě existují barvy v noci – to zažívají děti ve věku 8 – 12 let v napínavých informačních textech a zábavných faktech. Pokud první míčky po několika dnech ztratí svou skákací sílu, je v každém případě postaráno o doplnění.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.52
Délka11.42
Hmotnost0.87
Šířka7.68
Číslo dílu654108
Modelka654108
ZárukaZákonná záruka

7. Clementoni

#ad

Střední, Clementoni Galileo Lab – biosféra, experimentální box pro malé hobby zahradníky, botaniku a biologii pro děti, vzrušující model pro domácnost od Clementoni 59119

#ad
Clementoni #ad - Hračka: ilustrovaná příručka pomáhá vašemu dítěti v různých fázích experimentování, ve kterých se postupně objevují tajemství biologie a koloběhu vody.

Rozsah dodávky: 1 x galileo lab Biosféra, věda pro děti od 8 let Clementoni. Vše v jednom: startovací sada vytváří předpoklady pro experimentování s přirozeným okruhem vody a podzemní vodou a pochopení toho, jak z vodní páry vzniká déšť – budoucí zahradníci budou touto sadou nadšeni. Zahradnictví v dětském pokoji: napínavá vědecká sada zve vaše dítě k objevování fungování biosféry a učí ho, jak rostliny klíčit a růst. Rozmanité experimenty: ať už rašelina, písek nebo štěrk, s tímto skleníkem mohou i malí milovníci přírody prožít svou vášeň pro biosféry a porozumět původu života.
ZnačkaClementoni #ad
VýrobceClementoni #ad
Výška3.66
Délka16.26
Hmotnost1.87
Šířka10.75
Číslo dílu59119
Modelka591190
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

8. Clementoni

#ad

Hračka pro děti od 8 let od Clementoni 59070, Clementoni Galileo Lab – Moje parfémová laboratoř, ideální jako dárek, vzrušující krabička na experimenty na doma, voňavé vůně a parfémy

#ad
Clementoni #ad - Rozmanité varianty: se stavebnicovou sadou mohou malí chemici vyrábět okouzlující kreace vůní – ať už se jedná o parfémový sprej, Potpourris, osvěžovač vzduchu do auta, koupelové soli nebo parfémované figurky ze sádry.

Rozsah dodávky: 1 x galileo lab moje parfémová laboratoř, věda pro děti od 8 let Clementoni. Vaše vlastní parfumerie: experimentální box nechá vaše dítě ponořit do vzrušujícího světa vůní a pomocí příručky se seznámit s mnoha různými způsoby výroby parfémů. Kreativní kreace vůní: sada na hraní s výzkumnou laboratoří nabízí vašemu dítěti všechny esence a přísady, které potřebuje k vytvoření vlastních, nádherně vonících parfémů.

Působivé experimenty: probuďte již brzy zájem o přírodní vědu a chemické procesy a přiveďte chlapce a dívky tímto nápadem na dárek hravě napínavé zázraky vědě.
ZnačkaClementoni #ad
VýrobceClementoni #ad
Výška10.94
Délka16.46
Hmotnost2.16
Šířka2.36
Číslo dílu59070
Modelka59070.4
Záruka24 měsíců

9. Kosmos

#ad

Experimentální box pro děti od 6 let, KOSMOS 632090 – bylinková zahrada, pěstování vonných bylin na okenním parapetu, se skleníkem a hmoždířem z porcelánu

#ad
Kosmos #ad - Od okenního parapetu do kuchyně: díky návrhům receptů na mátový ledový čaj, bazalkovou sůl a pažitkový tvaroh si mohou malí zahradníci snadno připravit své bylinky sami.

S barevnými nálepkami proti hmyzu lze skleník individuálně ozdobit, když začnou vyklíčit citrónová bazalka, takže bude skutečným poutačem pozornosti, pažitka a máta peprná. Ocenění hra měsíce ledna, udělená týmem Amazon Toys. Návod odpovídající věku vysvětluje dětem od 6 let krok za krokem, co mají dělat: od pěstování rychle rostoucích bylin, přes péči až po sklizeň.

Komos experimentální box, který zprostředkovává znalosti o biologii a vytváří odpovědné povědomí o přírodě a životním prostředí. Děti zde nejen sledují rostliny při růstu, ale připravují ze svých vlastních bylin skvělé dobroty – díky kvalitní porcelánové hmoždíři to umožňuje.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška3.07
Délka8.82
Hmotnost0.9
Šířka13.07
Číslo dílu632090
Modelka632090
ZárukaZákonná záruka

10. Kosmos

#ad

Kosmos Mimosen, sada pro experimentování se skleníkem pro děti, pěstovat a prozkoumat

#ad
Kosmos #ad - Barevný návod krok za krokem vysvětluje malé zahradničení a zahradničení tak, jak se vyhýbají skleníkem, osivem a půdou a pečují o své rostliny. Kosmos sada pro experimentování pro děti od 7 let. První pohled do světa biologie, který je obzvláště zábavný. Mimosen vypěstujte a prozkoumejte napínavými experimenty. S každou příležitostí: ideální jako dárek k narozeninám nebo dárek. Kompletní vybavení se skleníkem, semeny, zeminou a květináči.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKosmos #ad
Výška2.36
Délka5.12
Hmotnost0.46
Šířka8.27
Číslo dílu657031
Modelka657031