Top 10 Schultüte Rohling – Školní kornouty

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ROTH

#ad

Zvuk a speciální lemování, 6hranná červená h krajka, tylový uzávěr – kornout na cukroví dinosaurus, ROTH Školní kornout velký Tyrannosaurus 85 cm

#ad
ROTH #ad - Kvalitní výrobek od firmy ROTH v Sasku. Kvalitní školní kornout s motivem Tyrannosaurus pro chlapce. Efektový školní kornout je 85 cm velký a hranatý a uzavřený černým tylem. Kolní kornout je vybaven lemovkou s drápky a nebezpečný řev T-Rex lze přehrávat pomocí zvukového modulu. Pro všechny odvážné začínající školáky je tento kornout přesně to pravé.
ZnačkaROTH #ad
VýrobceROTH #ad
Výška9.65
Délka33.46
Šířka9.65
Číslo dílu678770
Modelka678770
Zárukažádné

2. ROTH

#ad

ROTH Kornout pro kutily 85 cm pacifická modrá, školní kornout se stabilní červenou špičkou s tylovým uzávěrem

#ad
ROTH #ad - Překrásné – s pomocí lepenkového prohlingu z kartonu a bez motivu vytvoří chlapci dívky nebo i dospělí perfektní školní kornout o velikosti 85 cm – 6hranný/hranatý.

Extrémně stabilní – díky speciální kašírování lepenky s barevným kartonem a dobrému zpracování je tento školní kornout zesílený a tím mimořádně robustní. Vyrobeno v německu – kornout pro kutily se vyrábí ručně v německu – a to je šetrné k životnímu prostředí a šetrné k životnímu prostředí díky certifikaci FSC. Prázdný školní kornout tak zaručeně vydrží při nástupu do školy nebo k začátku školního roku.

Pro vaši kreativitu – kornout na cukroví se díky matnému svrchnímu materiálu krásně matný perfektně hodí k tvoření polepování, šití, popisování a zdobení látkou. Patentováno – ochrana špičky ze dřeva zabraňuje zlomení hrotu.
ZnačkaROTH #ad
VýrobceROTH #ad
Hmotnost0.22
Číslo dílu668632
Modelka668632

3. ROTH

#ad

ROTH Školní kornout velký Tyrannosaurus 85 cm, kornout na cukroví dinosaurus TRex v zelené a černé barvě, 6hranná červená h krajka

#ad
ROTH #ad - 85 cm xxl sáček tak zaručeně vydrží při nástupu do školy nebo do školky. Kromě toho se listy pěkně popínají kolem Saurier TRex z pravěku také pro maturitu nebo vzdělávání. Extrémně stabilní – díky speciální kašírování lepenky s ušlechtilým papírem a dobrému zpracování je tento školní kornout zesílený, a tím je obzvlášť robustní a vysoce kvalitní.

Nejlepší vybavení – uzávěr je opatřen jemným tylem a ušlechtilou lemovkou. Tvar maxi školního kornoutu je šestihranný / hranatý. Kornout na cukroví je nenaplněný vhodný pro chlapce a dívky.

Patentováno – pevně lepená ochrana špičky ze dřeva zabraňuje zlomení hrotu. KrÁsnÉ – silný t-rex září na tomto zeleném a černém dárkovém sáčku s dinosaury. Vyrobeno v německu – tento sáček pro nástup do školy se vyrábí ručně v německu – a je šetrný k životnímu prostředí a udržitelný díky certifikaci FSC a krátkým přepravním cestám.
ZnačkaROTH #ad
VýrobceRoth #ad
Hmotnost0.62
Číslo dílu678771
Modelka678771
Zárukane

4. Kilala

#ad

Kilala Zajíc plyšák pro kornout na sladkosti školní kornout se jménem na přání zajíc poleva do školního kornoutu jednorožec

#ad
Kilala #ad - Hebké talismany jsou ideálním dárkem k nástupu do školy, resp. Ideální jako poleva do školního kornoutu/kornoutu na cukroví.

K zahájení školy. Personalizovaný mazlivý zajíc má tričko a jméno na přání školáka. Pokyny k údržbě: lze prát na 30 °C. Tip na dárek: i-dolčko, školní dítě, školní kornot, první třída, stolní třída, střelec Abc, taferlklassler, kornout na cukroví, svátek kornoutů s cukrovinkami. Plnění školní kornout: překvapte při nástupu do školy svého hrdého školáka osobním dárkem. Věrný přítel k mazlení a lásce.
ZnačkaKilala #ad
VýrobceKinderlampenland #ad
Výška11.81
Délka11.81
Šířka10.63
Číslo dílukila-hase-
Modelkakila-hase-
Záruka2 roky

5. ROTH

#ad

6hranný červený h krajka tylový uzávěr, kornout na cukr dinosaurus, ROTH Školní kornout velký Tyrannosaurus 100 cm

#ad
ROTH #ad - Kolní kornout s motivem je 100 cm velký a hranatý a uzavřený černým tylem. Kvalitní školní kornout s motivem Tyrannosaurus pro chlapce. Pro všechny odvážné začínající školáky je tento kornout přesně to pravé. Kvalitní výrobek od firmy ROTH v Sasku. Silný motiv ukazuje nebezpečného tyrannosaura uprostřed pravěského lesa horské krajiny.
ZnačkaROTH #ad
VýrobceROTH #ad
Číslo dílu670022

6. ROTH

#ad

85 cm – třpytky – 6hranné červené v krajkové tylové zapínání, třpytivý okraj – kornout na cukroví třpytky, ROTH Školní kornout velký měsíční svit jednorožec

#ad
ROTH #ad - Kolní kornout s motivem je 85 cm velký, 6hranný a uzavřený růžovým tylem. Láskyplné detaily nechávají děti ponořit se do kouzelného světa fantazie. Jemné třpytky a třpytivý okraj oživí školní kornout. Kvalitní školní kornout s motivem "měsíční svit jednorožce" pro dívky. Kvalitní výrobek od firmy ROTH v Sasku.
ZnačkaROTH #ad
VýrobceROTH #ad
Číslo dílu678802

7. ROTH

#ad

Kornout na sladkosti začátek školního roku, ROTH Školní kornout velký portrét jednorožce s třpytkami 85 cm, 6hranná červená h krajka, tylový uzávěr

#ad
ROTH #ad - Efektní školní kornout s třpytivým leskem na motivu. Kornout s motivem je 85 cm velký a hranatý. Překrásný jednorožec je obklopen sladkými srdíčky, které vypadá z barevného kruhu duhy. Kvalitní výrobek od firmy ROTH v Sasku. Vysoce kvalitní školní kornout s motivem jednorožce pro dívky.
ZnačkaROTH #ad
VýrobceROTH #ad
Výška9.65
Délka33.46
Hmotnost0.49
Šířka9.65
Číslo dílu678873

8. gravuru

#ad

Gravuru Personalizovaný dřevěný přívěsek na kornout – přívěsek na kornout první školní den – přívěsek se jménem školáka 2023 se jménem a motivy – dárek k nástupu do školy pro chlapce a dívky

#ad
gravuru #ad - Personalizovaný přívěsek se jménem pro školní kornout: perfektní malý dárek k nástupu do školy. Dárek k nástupu do školy mohou darovat rodiče, kmotra, kmotr nebo kdokoli jiný. Přechod od mateřské školky ke školnímu dítěti je vždy něco zcela zvláštního – ozdobte kornout s cukrovinkami pro začátek školního roku jedinečnou jmenovkou.

U některých designů lze nahrát také vlastní fotografii. Přívěsek pro školáky 2022: začátek školy se blíží! možná je náplň již zabalená, ale byl školní kornout opatřen osobním talismanem pro štěstí? Malé dřevěné přívěsky mohou později sloužit také jako přívěsek pro školní batoh. Personalizace pod "přizpůsobit nyní": zde si můžete vybrat vhodnou velikost průměr 6, 8 nebo 10 cm pro přívěs pro děti a zadat vlastní text.

Vyberte si z mnoha roztomilých motivů pro děti a začátek školy. Všechny přívěsy pro školáky jsou v naší manufaktuře střiženy a potištěny - 100% made in germany! Dárky k nástupu do školy: dárkové štítky jsou perfektní dárky pro dívky a chlapce – individuálně se jménem nebo láskyplnými poselstvími. Materiál: Školní kornouty jmenovky jsou vyrobeny z přírodního dřeva a následně barevně potištěny vysoce kvalitním UV tiskem.
Značkagravuru #ad
Výrobcegravuru GmbH #ad
Výška0.2
Délka2.36
Šířka2.36
Číslo dílu1
ModelkaSchultütenanhänger
ZárukaBez záruky

9. Step by Step

#ad

Vhodný pro školní aktovku, uzávěr z látky, z recyklovaných PET lahví, výška 70 cm, objem 5 l, Step by Step Školní kornout "Angry Shark", modrý

#ad
Step by Step #ad - Bez pfc – díky impregnaci bionic finish eco se výrobce vzdává ekologických PFC a přesto zajišťuje vodoodpudivé látky. Kolní kornout nabízí spoustu místa pro zabalení všech důležitých překvapení. Hodí se k batohu – díky celoplošnému tisku se školní kornout perfektně hodí k nisteru a má tak stejný design. DobrÉ uzavŘenÍ s uzávěrem z látky a všitým páskem pro stuhu.
ZnačkaStep by Step #ad
Výrobcehama GmbH & Co. KG #ad
Hmotnost0.53
Číslo dílu129602
ModelkaSchultüte

10. ergobag

#ad

šedý, ergobag Školní kornout se stahovací šňůrkou pro chlapce a dívky k nástupu do školy TaekBärdo

#ad
ergobag #ad - Rozměry: 22 x 75 x 22 cm. S tímto výrobkem ergobag uděláte vašemu dítěti radost. V hlavní přihrádce máte dostatek místa pro uložení drobností a dalších překvapení. Protože první školní den se díky kornoutu stane něco zcela mimořádného.
Značkaergobag #ad
Výrobceergobag #ad
Výška29.53
Délka0.2
Hmotnost0.7
Šířka7.87
Číslo díluERG-TUT-001-A05