Top 10 Party Ballons Mit LED – Balónky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LURICO

#ad

100 Stück LED Ballons Lichter Mini LED Lichter Weiße LED Ballonlichter Party Licht für Geburtstag Hochzeit Party Halloween Weihnachten Karneval Bar Klub Dekoration

#ad
LURICO #ad - Sie müssen nur die weiße Isolierfolie herausziehen und direkt in den Ballon oder die Laterne legen. Einfach zu bedienen einfache schritte sparen ihnen viel Zeit beim Ankleiden Ihrer Party. Verwendungled ballons lichter nicht blinkend, Hochzeit, Verlobung, Halloween, Geburtstag, wie Kinderparty, perfekte Dekoration für jeden Anlass, Weihnachten oder andere Festivals oder Feiern.

Premium-materialmini led licht sind aus hochwertigen umweltfreundlichen Materialien hergestellt, leicht und energiesparend. Da es sich um eine energiesparlampe handelt, dass die Helligkeit abnimmt, je länger das Licht leuchtet.

Die glatte oberfläche dringt nicht in den ballon ein. Hinweismini led ballonlichter und die ersten zwei stunden des Lichts sind hell genug, ist zu beachten, um jedem Szenario von Party-Anforderungen zu entsprechen. Nachhaltige kugellampe langlebige led ballons lichter für Luftballons, helle bunte LEDs, energiesparend, lange Lebensdauer, kann mehr als 12-24 Stunden Helligkeit bieten.
ZnačkaLURICO #ad
VýrobceYSH-EU #ad
Výška2.76
Délka3.15
Hmotnost0.44
Šířka3.15
Číslo díluYSH-QQD-UK
ModelkaWit

2. Weewooday

#ad

Průhledné balonové bloky se 4 kusy LED svařovacích kostek, 32 ks makrone duhové balónky pro miminka nebo svatební shower zlaté, světelné řetězy, Nafukovací balónky od Baby Shower 4 kusy

#ad
Weewooday #ad - Snadná montáž: tyto transparentní boxy na balónky a lepenkové písmeny lze rozebrat, písmena můžete nalepit na plechovky samostatně na balónky a poté fouknout duhové latexové balónky, také světelné řetězy jsou vybaveny knoflíkovou baterií, jednoduše pro vás vytvoří krásnou dekorační scénu pro miminka. Kompletní sada: obdržíte 4 kusy průhledných balónkových boxů, a, 32 kusů náhodných duhových latexových balónků a 4 ks leD světelných řetězů, y, b, 4 kusy dekorativních silných lepenkových písmen B, 8 kusů oboustranných houbiček, pěkná kombinace pro dekoraci nebo náhradu v každodenním životě nebo na párty.

Osvětlete dekorativní party miminka: do každé průhledné krabičky můžete zasuňte silný karton s písmeny b, b, zavěste třpytivé světelné řetězy na stěnu nebo ozdobte fotografie, A, které můžete pohodlně podle svých preferencí a potřeb, Y na každou průhlednou krabičku a LED měděné dráty a balónky do krabičky, které na party mohou přitahovat pohledy lidí.

Informace k velikosti: každý průhledný balónový box měří cca 11, 8 palců/30 x 30 cm, 5 m dlouhý a pestrý balonek může být až do maximální velikosti cca 12, světelný řetěz LED měří cca 1, 7 cm, 8 x 11, 8 x 11, správná velikost pro vás. Bezpečný a silný materiál: tyto dekorační boxy pro kojenecké party jsou vyrobeny z odolného papíru a kvalitního pvc, netoxické, snadno se deformuje nebo lámají, robustní a odolné proti opotřebení, je navíc kompaktní a lehký, a světelné řetězy jsou vyrobeny z měděného drátu, který není přehříván, má dlouhou životnost, přenosný pro nošení a uložení.
ZnačkaWeewooday #ad
VýrobceWeewooday #ad
Číslo díluWeewooday-Shower Balloons-04

3. Unique

#ad

Riesen Stehen Nummer 1 Ballon, Unique Party 12881, 76 cm, Blau

#ad
Unique #ad - Ideal für eine 1. Geburtstagsfeier, oder in Kombination mit anderen Zahlen-Luftballons für jedes Alter. 1 riesiger blauer stehender Ballon in der Form der Zahl 1. Nur mit luft aufblasen, nicht mit Helium verwenden. Zahlenballon misst 76 cm, wenn er vollständig aufgeblasen ist Versand per Flachverpackung. Kombinieren sie mit anderen blauen Partymaterialien von Unique Party.
ZnačkaUnique #ad
VýrobceUnique Party #ad
Výška12.2
Délka29.92
Šířka25.2
Číslo dílu12881
Modelka12881

4. ZQBB

#ad

ZQBB Narozeninové balónky barevné balónky z latexu s nadpisem Happy Birthday pro dětské narozeniny nebo party 12 palců

#ad
ZQBB #ad - Sadu lze použít samostatně na narozeninové oslavy nebo s jinými narozeninovými dekoracemi. Pestré balónky jsou potištěny nápisem "Happy Birthday", díky kterému je party zajímavá a nezapomenutelná.

Nezbytnost pro narozeninové balónky je určena pro narozeninové oslavy: tato sada nafukovacích balónků je koncipována pro narozeninové oslavy. Lze je zavěsit pásky nebo nalepit na stěnu nebo postavit na podlahu pro dekoraci. Možná si děti tyto sladké balónky zamilují více. Uděláme vše pro to, abychom vám to co nejrychleji opravili! Ada vzorů happy birthday a pestrých barev vám může přinést mnoho překvapení a štěstí.

Záruka spokojenosti – pokud máte problém s naším výrobkem, neváhejte nás kontaktovat. Prémiové latexové balónky: vyrobené z kvalitního latexu, balónky lze naplnit vzduchem. Specifikace balónků: počet balónků 50 kusů; velikost balónku 12 palců; vzor a barva balónků balonový vzor a barvy se zasílají náhodně; hmotnost balónků 2, 8 g.
ZnačkaZQBB #ad
VýrobceFlow.month #ad
Výška0.04
Délka4.72
Šířka1.97
Číslo díluDE033
ModelkaWJ029

5. Hossom

#ad

Mini LED světla, dekorace, světla, svatební party, barevné osvětlení pro papírové lucerny, balónky, LED balónky, 100 kusů, osvětlení balónků, balónky, květiny

#ad
Hossom #ad - Kvalita vyrobeno z ekologického plastu, mini velikosti a lehké pro pohodlné nošení. Pohodlné ovládání mini led žárovky s akumulátorem, jednoduše vytáhněte izolační fólii, než ji vyhodíte do vzduchu, vložte do balónku lampu, sklenici/dózu nebo jiné místo, které chcete ozdobit.

Vysoká propustnost světla, kompaktní a exkluzivní tvar. Ultra dlouhá životnost led světla s dlouhodobým osvětlením pro balónky, úspora energie, mohou poskytnout více než 12 hodin jasu, dlouhá životnost, optimální jas 2 hodiny. Vhodné pro restaurace, kluby atd. Není to jednorázový, lze jej znovu použít.

Vhodné pro všechny příležitostitato mini led světla se hodí pro svatby, Halloween, Vánoce, taneční sály, bary, narozeninové oslavy, karnevaly, hotely, kempování a mnoho dalšího. Zdroj teplého světla led zdroj teplého světla, realistická projekce, ultrafialové a infračervené, žádné bleskové světlo, tepelné záření. Roztomilý kulovitý tvar, vaše děti a přátelé si je budou milovat.
ZnačkaHossom #ad
VýrobceHossom #ad
Výška0.47
Délka0.47
Hmotnost0.44
Šířka0.55
Číslo díluHM-NGQQD-UK
ModelkaHM-NGQQD-UK

6. BEBOAN

#ad

Narozeninová dekorace, miminka, děti, dívky, narozeninová dekorace pro chlapce, BEBOAN Balónky, 125 ks modré a bílé balónkové girlandy se zlatými konfetami balonek Happy Birthday Banner, sprcha,

#ad
BEBOAN #ad - Musíte je pouze uvolnit a zavěsit. Dekorace na narozeninovou party bude perfektním pozadím pro party fotografie, svateb, zasnoubení, odchodu do důchodu, oslav, výročí, dětských sprch, svátků svatého Valentýna, narozeninových oslav, které ozdobí stěny a okna a použijí se jako fotografické kvizity pro vytvoření krásných vzpomínek.

Balonkový luk kit balení je předem složené a předřezané. 125 ks diy balloon arch: vysoce kvalitní balónky mají jedinečné barvy a vzory, které se hodí k vašim oblíbeným tématům a nápadům díky vizuálně atraktivnímu pozadí. Vezměte prosím na vědomí, dokud se nestanou pravidelnými kruhy. Díky své vysoké pevnosti a pružnosti lze do narozeninového balónku vstříknout vzduch nebo hélium, bez zápachu, silnější, které se balonek dobře roztáhne a při použití se snadno nerozbije. Pokud jsou nafouknuté balónky hruškovité, přehřátí, ostrým předmětům a nadměrnému tření.

Teplé tipy: nejlepší velikost, pokud je balónek kulatý. Naše kompletní sada balónkových archů dokáže vytvořit jedinečnou party scénu nebo pozadí podle vašeho nápadu, modré a bílé zlato barvy a stříbrné vícebarevné konfetové balónky, abyste přinesli štěstí každé oslavě. Můžete pracovat podle našich pokynů k instalaci fotografií. Vysoce kvalitní látky: tato sada balónkových girlandy je vyrobena z kvalitního latexu, s dlouhou životností, neškodná, silnější a bezpečná pro děti. Nenafukujte je příliš mnoho.
ZnačkaBEBOAN #ad
VýrobceBEBOAN #ad
Číslo dílu50PS-MBBS137P-1BB
Modelka50PS-MBBS137P-1BB

7. YALLOVE

#ad

YALLOVE Clear Acryl Tischballon Stand Kit, einstellbare Höhe, 40cm 4-Pack, Wiederverwendbar

#ad
YALLOVE #ad - Sie kommen auseinander, was einfachen Transport und Lagerung ermöglicht. Anwendbare szenario: ballon-mittelstückständer ist perfekt für Ihre Partei, Feier, Dusche, Hochzeit, Geburtstag, Wohnkultur und andere Partydekorationen.

Pack inklusive: 4 transparente Acrylstreifen, 4 Acrylsockel, 4 Ballonbecher. Einfache lagerung: kann einfach installiert oder entfernt werden, spart Platz. Einfache montage: schnelle Montage ohne Werkzeug und die Höhe kann frei kombiniert werden. Es wird ihre Party erstaunlich und unvergesslich machen. Wiederverwendbare Acrylballonstange, elegantes und einfaches Design, aus strapazierfähigem Acrylmaterial.
ZnačkaYALLOVE #ad
VýrobceYALLOVE #ad
Výška15.75
Délka6
Šířka6

8. O-Kinee

#ad

Balónky Růžové zlato Balónky Růžové zlato Konfety Balónky Helium Vše nejlepší k narozeninám Dopis Křest Svatba Narozeniny Promoce Návrh Vánoce Nevěsta Sprcha Baby Valentine Rose

#ad
O-Kinee #ad - Sada o-kinee balloon balení obsahuje 50 kusů party balónků, 10 zlatých transparentních pajetkových balónků, z toho 20 kusů latexových balónků, 20 kusů průhledných pajetkových balónků z růžového zlata, které vašim večírkům dodají romantickou a slavnostní atmosféru.

Po nafouknutí opatrně protřete kobercem, vlasy nejlépe a srolujte balónky, hedvábím, jak ukazuje náš návod. Průměr balónkumaximální velikost po nafouknutí činí 30 cm, děti do 8 let by je měly používat pod dohledem dospělých. Iroké možnosti využitívhodné pro mnoho různých příležitostí, svatební obřady, oslavy výročí, jako jsou narozeninové oslavy, svatební sprcha nebo jiné svátky.

Jinak snížení barvy. Pro dosažení nejlepšího výsledku barvy zobrazené na obrázku doporučujeme, abyste dosáhli tlaku vzduchu přes 80 %. Snadné použitíkonfety byly již naplněny balónky. Kvalitní materiálz latexu, silný a vydrží několik dní, netoxický a bezpečný, pokud je nafouknutý héliem.
ZnačkaO-Kinee #ad
VýrobceO-Kinee #ad
Výška0.05
Délka0.85
Šířka0.65
Číslo díluLKS-0010
ModelkaLKS-0010

9. BEISHIDA

#ad

100 Stück 10 Zoll Rosa Latex Luftballons, Luftballon Helium, Hell-Pink Hochzeit Luftballons, Baby Pink Groß Luftballon für Party Dekoration Abschluss Geburtstag Hochzeit Engagement Baby Dusche

#ad
BEISHIDA #ad - Material: 100 stück luftballons bestehen aus hochwertigem elastische latex, schön, langlebig, nicht - toxischen, umweltfreundlich und sicher für Kinder. Der aufblasbare Farbe. Einfach, aber mit großer Wirkung und vielseitig einsetzbar Mehrere Wochen haltbar.

Helium geeignet : unsere ballons sind für die Füllung mit Helium oder Luft geeignet und sorgen. Anwendung: perfekt als dekoration deko party, geburtstag, partydekoration, Hochzeit Dekorationen, Hochzeit Accessoires, kindergeburtstag, Party dekorationen, geburtstag Dekorationen, Partei liefert, Babydusche Zubehör, Hochzeit Mädchen und Jungen, Graduierung Thema Dekorationen. Menge & farbe: luftballons rosa 10 Zoll aufgeblasen, elastische latex helium ballons - 100 Stücke. Garantie: wenn sie irgendwelche probleme haben, zögern Sie nicht, mit uns in Kontakt zu treten, wir versprechen Ihnen eine zufriedenstellende Lösung.
ZnačkaBEISHIDA #ad
VýrobceBALL-008-M #ad
Číslo dílu1
Modelka1

10. Q-WOOFF

#ad

60 Stück 12 Zoll Salbeigrüne Luftballons,Grüne Ballons,Für Babyparty, Waldthema, Geburtstagsdeko, Dekoration, Hochzeitsfeiern olivgrün, Q-WOOFF Q-WOOFF Olivgrüne Latex Luftballons,Luftballons Grün

#ad
Q-WOOFF #ad - Mit der unterstützung von Luft und Helium kann die Luftdichtheit über einen langen Zeitraum aufrechterhalten werden. Alle ballons haben eine größe von 12 zoll und die maximale Größe beträgt 30 cm, wodurch noch schönere Ballondekorationen oder Ballonbögen für Ihre Party entstehen. 60 salbeigrüne luftballons unser set enthält 30 olivgrüne 12-zoll-luftballons, 10 grüne glitzer-Luftballons 12 Zoll und 10 goldene 12-Zoll-Luftballons.

Füllung: konfetti-ballon. Oder geben sie ein paar Tropfen Wasser in den Ballon und blasen Sie den Ballon auf. Hohe qualitÄtdieluftballons grün bestehen aus naturlatex, biologisch abbaubar, sind 100 % ungiftig, umweltfreundlich und langlebig.90-tage-kundenserviceunsere priorität ist die Zufriedenheit unserer Kunden! Wenn Sie Fragen zu unseren Luftballons Grün, haben, kontaktieren Sie uns bitte! Party-ballon-dekorationolivgrüne luftballons eignen sich perfekt für party-dekorationen, Halloween, Weihnachtsfeier, Bogengirlande, dekorieren Sie sie drinnen oder draußen, Banner, Jubiläum, wie Abschlussfeier, Geburtstag, Babyparty, luftballons, als Fotokabinen-Hintergrund, Tischdecken und mehr Lassen Sie Ihre Familie oder Freunde wunderschöne Fotos machen und bleibende Erinnerungen schaffen.

Warme tipps wischen sie den ballon vorsichtig mit einem trockenen handtuch, um statische Elektrizität zu entfernen. 2 rollen ballonband, 10 weiße 12-zoll-Luftballons, die leuchtenden Farben dieser Dekorationen machen Ihre Party eindrucksvoll und unvergesslich. Langsam schütteln, teppich oder haar ab, damit die Teile besser an den Seiten des Ballons haften bleiben und ein optimales Aussehen erzielen! Sie eignen sich hervorragend als Dekoration für Geburtstage oder andere Partyveranstaltungen.
ZnačkaQ-WOOFF #ad
VýrobceQ-WOOFF #ad
Výška0.79
Délka11.81
Šířka7.87
Číslo díluQ-WOOFF-012
Modelka12
Záruka2-Jahres Haltbarkeit