Top 10 Living Room Furniture – TV nábytek

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. VASAGLE

#ad

TV skříň, vintage hnědočerná LTV100B01, VASAGLE TV regál, nízká komoda pro televizory do 65 palců, 147 x 40 x 50 cm, televizní stolek s otevřenými přihrádkami, průmyslový design, vzpěry ve tvaru X

#ad
VASAGLE #ad - K tomu ještě jednoduchá montáž. Montáž? zcela jednoduše! bolesti hlavy kvůli komplikované montáži? díky jasnému návodu český jazyk nelze zaručit, označeným dílům a přiloženému montážnímu nářadí můžete tento stůl rychle a bez problémů namontovat v několika krocích.

Co dostanete: fascinující nízká komoda v rustikálním vzhledu s nastavitelnými nohami, které vytvářejí stabilitu i na nerovných podlahách. Stolní deska má nosnost až 50 kg a každá spodní police má nosnost až 20 kg. It's showtime: tento televizní stolek nabízí perfektní možnost předvést své oblíbené věci – stolní deska 147 x 40 cm je vhodná pro váš televizor do velikosti 65 palců, herní konzole, 2 spodní přihrádky pro reproduktory, DVD a spol.

Pořiďte si domů rustikální harmonii: 3 přihrádky v ušlechtilé barvě dřeva propůjčují tomuto televiznímu stolku rustikální vzhled a vnesou do vašeho domova klidný venkovský styl – atraktivní doplněk pro útulné televizní časy. Stabilita? velmi dobře! design příčných vzpěr, robustní ocelová konstrukce a kvalitní třísky – kombinace všech těchto prvků zajišťuje stabilní držení.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška19.69
Délka57.87
Hmotnost50.04
Šířka15.75
Číslo díluLTV100B01
ModelkaLTV100B01

2. Yaheetech

#ad

Yaheetech Televizní skříňka Lowborad, televizní stolek pro televizory do 55 palců, průmyslový design, TV skříňka s odkládací policí

#ad
Yaheetech #ad - Otevřené odkládací přihrádky – otevřené odkládací přihrádky jsou optimální pro tv a digitální boxy, protože signál dveří nebo zásuvek není narušen. Na policích můžete ukládat a prezentovat knihy, jako jsou ložnice, hrnky, elektronická zařízení atd.

Světlá výška 9, 2 cm se hodí pro snadné projíždění robotickými vysavači. Stabilní materiály pro dlouhodobé použití – tato televizní skříňka se skládá z robustních MDF dřevěných desek s vodoodpudivou vrstvou a kovových trubek s matným povrchem, které zajišťují trvalé používání. Mnoho případů použití – tato televizní skříňka se hodí pro celou řadu prostředí, obývací pokoj, přijímací místnost a další.

Díky otvoru na zadní straně lze kabel protáhnout, sbírat a uspořádat. Snadné čištění – díky vodoodpudivé vrstvě se povrch snadno udržuje a čistí. Jednoduchý průmyslový styl – jednoduchá konstrukce, rustikální dřevěné žilkování a matné kovové podpěry tvoří tuto TV lavici v průmyslovém stylu.
ZnačkaYaheetech #ad
VýrobceYaheetech #ad
Výška15.75
Délka41.73
Hmotnost37.48
Šířka15.55
Číslo dílu16
ModelkaYA-00102410

3. VASAGLE

#ad

VASAGLE TV skříňka, nízká komoda pro televizory až do 65 palců, vintage černá LTV301B01, televizní stůl se 3 zásuvkami, ocelová konstrukce, 40 x 147 x 50 cm, průmyslový design

#ad
VASAGLE #ad - Velká stolní deska se spoustou místa tato televizní skříň s deskou o velikosti 40 x 147 cm nabízí spoustu místa pro televizory až 65 palců, dekorace, routery, reproduktory a další. Co dostanete televizní skříň s velkou stolní deskou, 3 zásuvkami, 3 otevřenými přihrádkami, 4 nastavitelné nohy pro větší stabilitu a možnost vychutnat si uvolněné chvíle.

Vysoce kvalitní stolní deska povrch z vysoce kvalitních dřevěných dřevotřískových desek je odolný a snadno se čistí; rustikální stolní deska ve vintage vzhledu propůjčí vašemu obývacímu pokoji nebo ložnici více stylu. 3 praktické zásuvky 3 zásuvky dole s vysokou kapacitou jsou elegantním řešením pro uložení vašich předmětů, skrytí nepořádku a ochranu vašich věcí před prachem; pomocí kovových rukojetí je můžete jednoduše otevřít a zavřít.

Stabilní struktura díky kombinaci dřevěných třísek a oceli je tv stůl stabilní a zatížitelný až 105 kg, může bez problémů nosit váš televizor, herní konzoli a další mediální zařízení.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška19.69
Délka57.87
Hmotnost67.02
Šířka15.75
Číslo díluLTV301B01
ModelkaLTV301B01

4. VASAGLE

#ad

Pro obývací pokoj, VASAGLE TV skříň, ložnici, ocelový rám, šířka 178 cm, TV stůl, TV komoda s odkládacími přihrádkami, vintage hnědočerná LTV096B01, TV stolek pro televizory do 75 palců

#ad
VASAGLE #ad - Týmová práce: jste vy a váš partner připraveni na hru národního mužstva? díky jasnému návodu potřebuje pouze jeden z vás sestavit televizní stůl, zatímco druhý během těchto 15–20 minut krátce připravuje svačiny.

Kombinace vintage hnědé a matné černé vytváří příjemnou atmosféru pro útulné rodinné setkání s popcornem a dobrým filmem. Co dostanete: tv stůl o velikosti 178 × 39 × 52 cm, na který lze umístit televizi do 75 palců. Pro stabilní držení: co propůjčuje tomuto stolu nosnost 80 kg na desku a 10 kg pro mřížkovou polici? Přirozeně! Jeho 6 noh z robustní oceli a vzpěry ve tvaru X po stranách.

Super filmoví fanoušci? postavte svůj televizor s velikostí až 75 palců na podstavec. Tento kus nábytku je součástí naší kolekce BRYCE. Náš průmyslový design propůjčí vašemu prostoru vintage nádech. Musíte si to jen udělat pohodlí a užívat si! Televizor, přijímač a sbírka filmů: pod televizním stolem jsou ještě dvě další přihrádky, perfektně se hodí pro umístění přijímače, DVD a herních konzolí.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška20.47
Délka70.08
Hmotnost46.3
Šířka15.35
Číslo díluLTV096B01
ModelkaLTV096B01

5. VASAGLE

#ad

Stolek do obývacího pokoje s kovovým rámem, tmavě, nízká komoda, TV skříň v průmyslovém designu, vintage, konzole, obývací pokoj, dřevěné žilkování, VASAGLE Televizní stolek pro televizory do 43 palců

#ad
VASAGLE #ad - Co dostanete: televizní stolek se 2 přihrádkami, srozumitelný návod český jazyk nelze zaručit a balíček příslušenství. Nebo použijte nábytek jako stůl do obývacího pokoje a povídejte si s přáteli nad šálkem kávy.

Dný strach z montáže: nemusíte být odborníkem na sestavení této tv skříňky, protože vám poskytneme potřebné odborné znalosti v podobě podrobného návodu český jazyk nelze zaručit. Tento kus nábytku v průmyslovém designu je součástí naší nádherné kolekce Bryce. SÉriovÁ nebo kÁvnÍ junkie? využijte tuto konzoli se 2 přihrádkami jako televizní stolek a ponořte se do světa svých oblíbených televizních seriálů.

Stylový stůl na televizi: nádech vintage, vyvážený kov. Již vzniká jedinečná kombinace materiálů, která vašemu obývacímu pokoji propůjčí šarm minulosti a moderní atmosféru budoucnosti.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Výška8.06
Délka6.2
Hmotnost31.31
Šířka15.5
Číslo díluLTV40BX
ModelkaLTV40BX

6. VASAGLE

#ad

VASAGLE TV skříňka, televizní stolek s nastavitelnými přihrádkami, vintage hnědá černá LTV46BX, posuvné dveře, kovová konstrukce, nízká komoda pro televizory do 60 palců

#ad
VASAGLE #ad - Jaká je to pořádná zábavní koutek! odolný a snadno se čistí díky robustním, vysoce kvalitním dřevotřískovým deskám je povrch odolný a hladký; kromě toho lze televizní stolek snadno čistit vlhkým hadříkem.

Vysoká stabilita kombinace dřevěné třísky a kovové konstrukce propůjčuje komodě vysokou stabilitu – povrch má nosnost až 30 kg, maximální celková nosnost činí 80 kg; ochrana proti překlopení zajišťuje extra stabilitu. Pro řádné vedení kabelů pomocí obou otvorů v zadní stěně můžete přehledněji uspořádat kabely svých herních konzolí a televizoru. Rozmanité možnosti uložení prostorný povrch pro televizory do 60 palců, otevřená přihrádka pod ní a 2 otevřené přihrádky uprostřed pro přehrávače médií nebo dekorace, odkládací přihrádky za posuvnými dveřmi pro drobnosti – více místa, více pořádku.

Snadná montáž snadno srozumitelný návod, označené díly a dodávaný balíček příslušenství dělají montáž této TV skříňky hračkou.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška29.92
Délka53.15
Hmotnost84.88
Šířka15.75
Číslo díluLTV46BX

7. VASAGLE

#ad

Velká TV skříň, vintage, 140, obývací pokoj, VASAGLE Televizní stolek pro televizory do 60 palců, konzole, stolek do obývacího pokoje, stolek na kávu s kovovou konstrukcí, ložnice, tmavě hnědá LTV50BX

#ad
VASAGLE #ad - Již vzniká jedinečná kombinace materiálů, která vašemu obývacímu pokoji propůjčí šarm minulosti a moderní atmosféru budoucnosti. Sériový nebo kávový feťák? využijte tuto konzoli se 2 přihrádkami jako televizní stolek a ponořte se do světa svých oblíbených televizních seriálů.

Až 30 kg není pro nábytek žádný problém. Nebo použijte nábytek jako stůl do obývacího pokoje a povídejte si s přáteli nad šálkem kávy. Televizní stolek se stylem: nádech vintage, vyvážený kov. Nepřekonatelné duo: kombinace robustního kovového rámu a stabilní dřevotřískové desky zajišťuje vysokou stabilitu televizního stolku, i když je televizor nabitý extra velkým televizorem až 60 palců.

Co dostanete: televizní stolek, sáček s příslušenstvím, srozumitelný návod český jazyk nelze zaručit, profesionální zákaznický servis a zaručená spokojenost. Dný strach z montáže: nemusíte být odborníkem na sestavení této tv skříňky, protože vám poskytneme potřebné odborné znalosti v podobě podrobného návodu český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška20.47
Délka55.12
Hmotnost49.82
Šířka15.75
Číslo díluLTV50BX
ModelkaLTV50BX

8. SONGMICS

#ad

Nízká komoda pro televizory do 55 palců, televizní stolek s dvířky, vintage hnědá černá LTS103B01, do obývacího pokoje, SONGMICS TV skříň, 3 nastavitelné přihrádky

#ad
SONGMICS #ad - Ať už vystavujete dekorace nebo ukládáte drobnosti mimo dohled, je pro vás perfektní volbou. Stabilní držení kombinace kvalitní dřevěné třísky a oceli propůjčuje tomuto TV stolu vysokou stabilitu a dlouhou životnost.

Nastavitelné police tato tv skříňka má 6 přihrádek, které jsou odděleny 3 nastavitelnými policemi pro uložení reproduktorů, herních konzolí a dekoračních předmětů různých velikostí. Rozlučte se se změti kabelů. Má nosnost až 80 kg a poskytuje vašim předmětům silnou oporu. Otvory pro kabely pro řádné vedení kabelů pomocí obou otvorů v zadní stěně můžete přehledněji uspořádat kabely svých herních konzolí a televizoru.

Uložení a prezentace v jednom tato tv skříňka se 2 otevřenými přihrádkami a 2 skříňkami nabízí různé možnosti uložení. Pro televizory do 55 palců s velikostí 40 × 120 × 55 cm nabízí tento televizní stolek dostatek úložného prostoru a s prostorným povrchem dostatek místa pro televizory až do velikosti 55 palců.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Hmotnost48.28
Číslo díluLTS103B01

9. VASAGLE

#ad

Vintage hnědá černá, pro televizory do 55 palců, průmyslový design, nízká komoda s otevřenými přihrádkami, VASAGLE TV skříň, televizní stolek, TV regál, do obývacího pokoje, zábavní místnosti

#ad
VASAGLE #ad - Jednoduchá montáž: nevynakládejte se celé hodiny šrouby a maticemi. St týmu: dobrý tv regál se vyznačuje vysokou funkčností a stylovým designem. Co dostanete: televizní stolek o velikosti 120 x 40 x 50 cm, který je vhodný pro televizory do 55 palců a dodá vašemu obývacímu pokoji stylový nádech.

Máte na vystavení více věcí? do této tv skříňky! 120 x 40 cm velký povrch, 2 otevřené police uprostřed a 2 přihrádky na stranách splní všechna vaše přání. Trávíte raději více času při televizním večeru se svou rodinou! díky jasnému návodu český jazyk nelze zaručit je tato televizní skříň sestavena ještě předtím, než začne vaše oblíbená série. Konstrukce ze stabilních dřevotřískových desek a ocelových tyčí unese až 40 kg.

Díky nezaměnitelnému průmyslovému stylu z kolekce Alinru od VASAGLE. Tato nízká komoda v průmyslovém designu spojuje oba aspekty a hravě se přizpůsobí již existujícím bytovým předmětům. Stabilita je pro vás důležitá? váš televizor o velikosti až 55 palců může na tomto regálu najít dobré místo. Nastavitelné nohy zajišťují extra stabilitu. Prodloužený povrch, dvojitá zábava: filmy, hry, cd.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška19.69
Délka47.24
Hmotnost39.46
Šířka15.75
Číslo díluLTV060B01
ModelkaLTV060B01

10. VASAGLE

#ad

VASAGLE TV43BX TV stojan, herny, hnědá/černá, s regály a skříněmi, do obývacího pokoje, průmyslového stylu, dveře žaluzií

#ad
VASAGLE #ad - Jednoduchá montáž: nezatěžujte se šrouby a maticemi po celé hodiny. Zcela jak chcete: některé předměty jsou větší než jiné, to samozřejmě víme – z tohoto důvodu má tato nízká komoda police, kterou lze nastavit na 3 různé výšky.

Tak můžete do tohoto regálu uložit i větší předměty. Samozřejmě obdržíte také vynikající zákaznický servis. Za dveřmi: vaše oblíbené filmy? vaše sbírka videoher? knihy, které rádi čtete? na tuto tv skříňku můžete umístit nejen svůj televizor. Co dostanete: tv skříň s lamelovými dveřmi z naší kolekce lowell a balíček příslušenství, který umožňuje bezproblémovou montáž. Spíše se skrývá také za stylovými lamelovými dveřmi spoustu úložného prostoru.

Nic se nepokazí: pod každou kovovou nohou této televizní police se nachází nastavitelné nohy, takže váš televizor, herní konzole a vaše filmová sbírka neklouže z regálu ani v případě mírně nerovného podlahy. Raději trávte více času při televizním večeru se svou rodinou! díky snadno srozumitelnému návodu je tato televizní skříň sestavena ještě předtím, než začne vaše oblíbená série.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška19.69
Délka43.31
Hmotnost43.65
Šířka15.75
Číslo díluLTV43BX
ModelkaV227-9101101049470