Top 10 Kreativ Set Für Kinder Ab 10 – Vzdělávací vědecké sady

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. National Geographic

#ad

National Geographic | Sada senzorických experimentů | Senzorický hrací písek Sliz dětská modelína | Drahokamy pro děti | Skvělá interaktivní výuka a hračka pro odbourání stresu | pěstování krystalů

#ad
National Geographic #ad - Sada pro objevitele se senzorickou stimulací: hračka pro chlapce a dívky obsahuje vodoodpudivý a smyslový modelovací písek, modelovací hmota a sliz. Povzbuzuje přírodovědce děti k vědeckému myšlení: náš podrobný návod na učení je plný zajímavých, vědeckých faktů, díky nimž je tato sada ultimativní senzorickou objevitelskou sadou pro děti.

Pokud nebudete spokojeni, abychom to mohli napravit. Sada pro děti s garantovanou spokojeností: sortiment national geographic mint nabízí dětem přírodní vědy. Společné hraní: sada vědců obsahuje skvělé experimenty pro děti, které si mohou užívat s přáteli, rodinou nebo spolužáky.

Sada pro výzkumníky pro trvalé hraní – opakovaně: písková, modelína a sliz jsou opakovaně použitelné a nabízejí každý den zábavu při interaktivním a kreativním hraní. Materiály v této experimentální krabičce nejen skvěle vypadají, ale jsou také fantastické. Sada pro děti je vysoce kvalitní vzdělávací hračka, dejte nám vědět, která dělá spoustu zábavy.
ZnačkaNational Geographic #ad
VýrobceNational Geographic #ad
Výška3.15
Délka11.81
Hmotnost1.61
Šířka8.66
Číslo díluNGMEGAEARTH
ModelkaNGMEGAEARTH
ZárukaNo warranty provided.

2. Kosmos

#ad

Meine Schnitzwerkstatt: mit Opinel Kinderschnitzmesser

#ad
Kosmos #ad - Das plus zum buch: die kostenlose KOSMOS-PLUS-App mit Videoanleitungen. 2. Auflage. Sofort loslegen: Mit Kindermesser der Qualitätsmarke Opinel. 35 schritt-für-schritt-Anleitungen zeigen wie einfach es geht.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKosmos #ad
Výška9.17
Délka8.98
Hmotnost1.08
Šířka0.67
Číslo dílu16379
Modelka16379
Záruka2 Jahre Herstellergarantie

3. Coogam

#ad

Coogam Sada magnetických rámečků deseti, Montessori výuková hračka, děti 3 4 5 let, dárek do školky, matematika Manipulative Eva Počítání čísel

#ad
Coogam #ad - Skvělá pomůcka pro domácí výuku pro každou maminku, která zůstává doma. Dřívější matematický smysl: silný smysl pro "deset" je předpokladem pro pochopení hodnot práce a hlavových početních prvků. Sada magnetických tenkých rámů: k dispozici je 6 různých barev desek ten-frame board a 10 hvězdicových počítadel každé barvy zelená, žlutá, fialová, červená, modrá a oranžová; celkem 60 pultů 4 omyvatelné popisovače s barevným pigmentem a přenosnou úložnou taškou.

Děti mohou připevnit magnety a nemusíte si dělat starosti, že se díly někam pohnou, zatímco přesto mohou dále počítat. Ešení matematických problémů v rámečku deseti pomocí sečítání nebo odečítání měřičů pomáhá dětem vizualizovat jedničky a desítky, zesílit sčítání a odečítání atd. Lze jej použít pro seskupení, třídění, hodnotu polohy atd. Učí časný matematický smysl, sčítání a více či méně principů.

Pod tabulkami se nachází extra prostor pro psaní rovnic a čísel. Perfect homeschool supplement: magnetic ten-frame je užitečná výuková pomůcka. Hands-on math manipulative: ten-frames jsou vizualizační nástroje, algebraické myšlení, přeskakování počítání, vzory, které lze použít pro výpočty, násobení a sčítání/odčítání pro rozvoj hlubšího porozumění čísel a budování koncepčního učení. Vizualizujte aritmetický koncept: rámy jsou robustní a magnetické a drží na kovových dveřích nebo chladničce.
ZnačkaCoogam #ad
VýrobceCoogam #ad
Výška1.5
Délka10.94
Šířka6.5
Číslo dílupuzzle098
Modelkapuzzle098
Záruka30

4. National Geographic

#ad

Krystaly, NATIONAL GEOGRAPHIC Super drahokam vykopávací sada – 10 pravých drahokamů, vědecké sady pro děti 8-12, náhrobních nástrojů a zvětšovací sklo

#ad
National Geographic #ad - Podporuje radost objevitelů, inspiruje lásku k pozemské vědě. Vysoce kvalitní hračka na učení – jsme hrdí na naše vysoce kvalitní vědecké hračky a nabízíme výjimečný servis pro všechny produkty.

Vykopat 10 pravých drahokamů – tato sada drahokamů obsahuje 10 drahokamů, růženín, šedý achát, obsidián sněhové vločky, zelený fluorit, zelený aventurin, které mohou děti vykopat: ametyst, pyrit, geod, sodalit a tygří oko. Identifikujte každý předmět – obsažena barevná identifikační karta, děti snadno rozeznají drahokamy ve své nové kolekci. Začněte sbírat kameny – super vykopávací sada drahokamů je nejzábavnějším vstupem do sbírek hornin.

List obsahuje fascinující fakta o každém drahokamu v pohřební cihly. Kopání s dodávanými nástroji – děti používají nástroje jako opravdoví geologové: nástroj na vykopávání, kartáč na kopání a zvětšovací sklo pro detailní pohled na krásu kamenů. Pokud vaše zkušenost není astronomická, informujte nás a my to uděláme lépe.
ZnačkaNational Geographic #ad
VýrobceJMW Sales, Inc. #ad
Výška9.76
Délka6.26
Hmotnost0.99
Šířka2.4
Číslo díluNGGEM10
ModelkaNGGEM10
ZárukaJsme hrdí na to, že vyrábíme výrobky nejvyšší kvality, které jsou podporovány výjimečným servisem.

5. Kosmos

#ad

Experimentovací sada s kladivem a dlátem, pro děti od 7 do 10 let, pro fanoušky středověku a malé archeology, vykopejte třpytivé mince a hrací kameny, KOSMOS 657994 rytířský poklad

#ad
Kosmos #ad - Barevný návod vysvětluje nejlepší techniku při vykopávání a prozrazuje napínavé znalosti o rytířích, dracích a práci archeologa.

Napínavá zábava při vykopávkách od kosmos pro všechny malé fanoušky rytířů a středověku od 7 let. Eká středověký poklad! malí objevitelé zde vykopávají dvě kovové mince, medailon, různé hrací kameny a dračí zub. Z odkrytého zubu a přiložené šňůry vzniká skvělý řetízek s dračími zuby a středověká hra dovedností vyzývá dnešní děti. Experimentální sada obsahuje kladivo, dláto a houbičku – jednoduše navlhčete sádru a hned můžete začít hledat poklad.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.17
Délka8.27
Šířka5.12
Číslo dílu657994
Modelka657994
ZárukaZákonná záruka

6. EQLEF

#ad

Zkumavky se stojanem a kapátkem pro kreativní vědecké experimenty, pedagogické hračky, EQLEF Pipeta pro děti, vědecké sady na doma modrá, děti

#ad
EQLEF #ad - S hračkou na zkumavky mohou učitelé snadněji upozornit děti na výuku přírodovědných věd. Bezpečné a snadné čištění velké zkumavky s dlouhou životností se stojanem a silikonovými pipetami lze používat vždy a znovu bezpečně. Po každém "experimentu" jednoduše vypláchněte, aby děti vyčistili, plastové zkumavky a odkapávací pipetu lze snadno důkladně vyčistit oddělením víček.

Tato dětská pipeta a zkumavky velké s víkem jsou pestré a veselé, ideální pro kreativní aktivity pro děti, jednoduše upoutají pozornost dětí a bezpečně si hrají, užijte si veselé rané vědecké experimenty. Zábavná sada zkumavek oblíbená pipeta pro děti a zkumavky se stojanem bude pro vaši dětskou vědeckou cestu tak zábavná. Kids science kit obsažena 4 x 50 ml zkumavky z umělé hmoty s modrým víčkem, 1 x rám zkumavky, 4 x 5 ml pipeta v barvách zelená, velikost: 17, modrá, 5 cm, velikost: 11 * 2, 5 * 4 cm, oranžová a červená, velikost: 12 cm.1

100% záruka spokojenostinabízíme vám 12měsíční záruku kvality a přátelský zákaznický servis pro tuto chemickou sadu pro děti. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit a my pro vás najdeme správné řešení. Dárková pipeta a zkumavka super speciální vědecká sada pro vaše děti nebo vnoučata. Povzbuďte své děti, aby přemýšlely o vědě a objevovaly přírodu. Děti mohou míchat barvy, mýdlo a šampon.
ZnačkaEQLEF #ad
VýrobceEQLEF #ad
Výška1.57
Délka6.89
Šířka1.57
Číslo dílu00938/01055
Modelka00938/01055
Zárukano

7. Kosmos

#ad

Experimentální schránka pro děti od 10-14 let, KOSMOS 620844 Cyborg Hand – hydraulicky ovládaná XXL robotická ruka, vhodná i pro leváky, nastavitelná velikost

#ad
Kosmos #ad - Dvojitá zábava: nejprve postavte, zatáčejte a šroubujte, pak vyzkoušejte a prozkoumejte. Strukturovaný návod začíná vtipným dobrodružným komiksem a provede krok za krokem stavebním návodem.

Vhodné pro leváky i praváky a všechny velikosti rukou. Chytit velké věci nebo sbírat malé díly nebo psát? Žádný problém. To, co potřebujete kostry exo v reálném životě, se na stránkách s háčky prozrazuje. Jednoduše geniální: prsty se pohybují pouze tlakem vody – tak je hydraulika živě zprostředkována. S touto stavebnicí vzniká přesně ovladatelná robotická ruka, která je třikrát větší než vlastní ruka.

Experimentální box cyborg-hand od kosmos je vzrušující směsí technického učení a dlouhotrvající zábavy při hraní pro děti od 10 do 14 let. Jednotlivé díly stavebnice se zasunou dohromady nebo sešroubují pomocí přiloženého šroubováku – není nutné lepení.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška3.15
Délka11.42
Hmotnost2.12
Šířka16.93
Číslo dílu620844
Modelka620844
ZárukaZákonná záruka

8. Kosmos

#ad

NL, IT, EN, FR, ES, Kosmos 616762 Dig Out Minerals – experimentální sada minerálů pro děti s vícejazyčným návodem DE

#ad
Kosmos #ad - Zde děti hledají poklad a poznávají pestrý svět minerálů. Co se skrývá v sádrovém bloku? klapal, škrábat a divit, kopat, jaké vzrušující poklady přírody se v nich skrývají.

Tato vykopávací sada nabízí geologii na dotek. Třpytivý křišťál, svítící růženín, aventurin, ametyst a červený jaspis lze odhalit kladivem a dlátem. Vykopat, vyčistit, vystavit – zde pracují děti jako vědci. Hravý a vzrušující experimentální box od Kosmos pro děti od 7 let. Obrázkový návod přitom ukazuje krok za krokem, jak se dostanete ke svým pokladům a poskytuje vědět, které stojí za to vědět o minerálech.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.17
Délka8.27
Šířka5.12
Číslo dílu616762
Modelka616762
ZárukaZákonná záruka

9. Makeblock

#ad

Makeblock MBot programovatelný robot pro děti STEM hračka dárky pro děti programovatelná robotická sada, programování učení se škrabkou/Arduino s funkcí Rozpoznání překážek

#ad
Makeblock #ad - Základní programování sada makeblock robot car kit byla vyvinuta tak, koncentraci, které se chtějí naučit techniku, aby děti představila jednoduchým a zábavným způsobem programování robota. Je to skvělý dárek k narozeninám, vánocům a jubilejnímu dni pro děti, které se nadchnou robotikou a technikou.

Tento robot je skvělý start pro děti, robotiku a programování. Díky modulu bluetooth jej můžete ovládat dálkovým ovládáním nebo přes chytré telefony a tablety se systémem Android a iOS atd. S těmito základními funkcemi mbot pro učební roboty můžete pomocí své fantazie vytvářet různé režimy zábavných aplikací. Děti se díky konstrukci učí něco o elektronice, strojích a robotických součástech. Od stavby až po hraní s tímto robotem rozšiřuje koordinaci ruky a oka, logickou schopnost myšlení a kreativitu dětí. Všechny komponenty jsou vyrobeny z hliníkového kovu, který je velmi silný a odolný proti pádu a má dlouhou životnost.

Mbot je skvělá pedagogická robotická hračka. Mějte na paměti, že dálkové ovládání potřebuje baterii cr2025 není součástí balení a robot 4 baterie AA nejsou součástí dodávky. Multifunkčnírozpoznejte překážky, sledujte linii, vydávejte zvuky a světelné signály, přijímejte příkazy z dálkového ovládání, komunikujte přes infračervený přenos s jiným robotem. Makeblock mbot je programovatelný v "blocích" pro začátečníky, robotika a programování je jednoduché a zábavné.
ZnačkaMakeblock #ad
VýrobceMakeblock #ad
Výška3.54
Délka6.69
Hmotnost1.1
Šířka5.12
Číslo díluP1050017
ModelkamBot

10. Kosmos

#ad

Hluboko ukrytá v sádrovém bloku, dárek, fosilie, KOSMOS 658021 Experimentální sada T-REX v noci pro děti od 7 let, dinosaury, suvenýr, vykopávky, pravěk

#ad
Kosmos #ad - Barevný návod přehledně vysvětluje všechny pohyby a obsahuje vzrušující doplňující informace o dinosaurech a fosiliích. S kladivem a dlátem, pracujte jako prvotní výzkumník a následně všechny nálezy správně přiřaďte a postavte. Pro děti od 7 let. Skvělá experimentální sada od kosmos. Hluboce ukrytá v sádrovém bloku čeká na objev kostka T-Rex s 11 jednotlivými částmi. Pro vlastní vykopávání nebo jako progamový bod pro příští dětskou narozeninovou oslavu.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.17
Délka8.27
Hmotnost1.22
Šířka5.12
Číslo dílu658021
Modelka658021
ZárukaZákonná záruka