Top 10 KED Kinderhelm S/M – Univerzální cyklistické helmy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ALPINA

#ad

Reflexní, lehká a přizpůsobitelná LED cyklistická helma pro děti, ALPINA XIMO FLASH – osvětlená, zelená dinosaura, 49 – 54 cm

#ad
ALPINA #ad - Vysoká poloha integrovaného Multi-Fit Light zaručuje nejlepší možnou viditelnost. Strategicky optimálně uspořádané větrací otvory udržují sluneční paprsky mimo hlavu, ale současně zaručují velmi dobré větrání. Plochá zadní část zvyšuje komfort v dětské sedačce a přívěsu. Reflexní prvky zajišťují vynikající viditelnost. Run system classic slide umožňuje trojrozměrné přizpůsobení hlavě.
ZnačkaALPINA #ad
VýrobceALPINA SPORTS GmbH #ad
Výška6.3
Délka12.99
Hmotnost0.48
Šířka9.06
Číslo díluA9710271
ModelkaA9710
ZárukaZákonná záruka 24 měsíců

2. KED

#ad

S/M 49 – 53 cm, ráj jednorožců, KED Dětská cyklistická helma Meggy Originals

#ad
KED #ad - Síť proti hmyzu. Systém přizpůsobení Quicksafe se dvěma LED světly. Rastrový zásuvný límec s polstrováním brady. Made in Germany. Technologie MAX Shell.
ZnačkaKED #ad
VýrobceKED #ad
Výška9.06
Délka12.6
Hmotnost0.6
Šířka10.63
Číslo dílu13304109223
Modelka13304109223
ZárukaZáruka 24 měsíců

3. Uvex

#ad

Uvex hlmt 4 – lehká cyklistická helma pro děti – individuální přizpůsobení velikosti – optimalizovaná ventilace – růžová – šedá – 55 – 58 cm

#ad
Uvex #ad - Lehká konstrukce helmy při nejvyšší rázové pevnosti díky neoddělitelně spojené skořepině z vnitřní vrstvy EPS a vnější vrstvy polykarbonátu. Aerodynamický design větrání s 10 větracími kanály. Vyjímatelné, pratelné polstrování helmy. Popruh fas lze snadno a plynule přesně přizpůsobit vlastnímu tvaru hlavy. Přesné přizpůsobení vlastnímu obvodu hlavy díky nastavitelnému systému Uvex IAS.
ZnačkaUvex #ad
Výrobceuvex #ad
Výška6.38
Délka0
Hmotnost0.55
Šířka8.98
Číslo dílu0617
ModelkaS4109800617
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

4. KED

#ad

Red Stars, elektrokolo, horské kolo, KED Helmet Unisex Mládež Meggy II cyklistická přilba, SM 49-55 cm

#ad
KED #ad - Patentovaný systém quick safe s led umožňuje jednoduché a přesné přizpůsobení každému individuálnímu tvaru hlavy a zaručuje maximální komfort a maximální bezpečnost. Síť je integrována mezi mikroskořápkou a vnitřní skořepinou EPS v helmě a nabízí tak dostatečnou vzdálenost mezi bodnutím hmyzem a hlavou.

Tento dětský model vyrobený v německu nabízí vynikající poměr cena/výkon a vysoký komfort při nošení. Vysoce kvalitní skořepina MaxShell + síť proti hmyzu. Kompletní a dobře technický, má 5 větracích otvorů a síť proti hmyzu pro nejvyšší komfort a nehrozí nebezpečí bodnutí hmyzem. To vše k super nízké hmotnosti pro malé hlavy velmi malých dětí. Změřte prosím obvod hlavy, abyste získali správnou velikost helmy. Precizní okcipitální napínák Quicksafe s integrovanou LED.

Kvalita přímo z německa, s nejlepším komfortem při nošení a velmi dobrou ventilací. Velikost sm 49-55 cm // hmotnost 270 g. Kompozit reaguje pod tlakem mnohem flexibilnější než tvarované přilby. Dobrý tvar helmy – made in germany ked cyklistické přilby se vyvíjejí a vyrábějí v Německu – to snižuje všechny výrobní režimy a nabízí mnohem více výhod. Nabízí skvělý design a skvělé dekorace pro mladé dívky a mladé dívky.
ZnačkaKED #ad
VýrobceKED #ad
Výška7.09
Délka12.6
Hmotnost0.33
Šířka9.45
Číslo dílu13324093023
Modelka13324093023

5. ABUS

#ad

Velikost M, ABUS Městská helma Urban-I 3.0 – cyklistická helma se zadním světlem, stínidlem a magnetickým uzávěrem – pro dámy a pány – černá vzorovaná

#ad
ABUS #ad - Pro nosníky copánků/vnitřní: výškově nastavitelný systém na zadní straně hlavy může vytvořit dostatek místa pro cop. Bezpečnost a atraktivní design: lehká, stabilní městská helma s dlouhou životností spojení z EPS a PC skořepiny – individuální tvar díky systému Zoom Ace Urban s nastavitelným kolečkem.

Detaily: unisex helma pro dospělé – velikost v centimetrech odpovídá obvodu hlavy nositele. Magnetické zapínání: zámek magnetického pásu Fidlock lze jednoduše a jednou rukou zapnout. Jemně sladěný systém větrání: ideální větrání díky 12 vstupům vzduchu a 5 výstupům vzduchu. Vždy dobře viditelné na kole: vybaveno vysoce umístěným zadním LED světlem s viditelností 180° + silnými reflexními prvky.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceABUS #ad
Výška7.68
Délka13.19
Hmotnost0.62
Šířka9.84
Číslo dílu40193
Modelka40193
ZárukaNessuna

6. ALPINA

#ad

ALPINA CARAPAX JR. – lehká, robustní a bezpečná cyklistická helma se sítí proti mouchám a volitelným LED světlem pro děti, 51-56 cm, černá neonová žlutá

#ad
ALPINA #ad - Záď a spánková partie se pro optimální ochranu v terénu táhnou hlouběji. Nízká hmotnost díky výrobě inmold, při které je horní skořepina tepelně spojena s Hi-EPS. Mřížka v předních větracích otvorech udržuje hmyz mimo hlavu. Optimální viditelnost díky volitelnému Multi-Fit Light. Spodní hrana helmy je chráněna další polykarbonátovou skořepinou Edge Protect.
ZnačkaALPINA #ad
VýrobceALPINA SPORTS GmbH #ad
Výška6.38
Délka11.46
Hmotnost0.61
Šířka8.62
Číslo díluA9702132
ModelkaA9702
ZárukaZákonná záruka 24 měsíců

7. ABUS

#ad

ABUS Městská helma Youn-I ACE – s integrovaným zadním LED světlem – cyklistická helma pro každodenní nošení – pro dámy a pány – matná černá, velikost M

#ad
ABUS #ad - Dobře sedí: individuální tvar díky systému Zoom Evo Adult s nastavitelným kolečkem. Detaily: unisex helma pro dospělé – velikost v centimetrech odpovídá obvodu hlavy nositele.

Vždy dobře viditelné na kole: vybaveno vysoce umístěným zadním LED světlem s viditelností 180° – 2 režimy blikající nebo trvalé. Bezpečnost, funkčnost a design: lehká, stabilní městská helma s dlouhou životností spojení z EPS a PC skořepiny. Jemně vyladěný systém větrání: ideální ventilace prostřednictvím průtokových kanálů, přívody vzduchu 5 a vývody vzduchu 12.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceABUS #ad
Výška10
Délka14
Hmotnost0.6
Šířka9
Číslo dílu72612-5
Modelka72612

8. ABUS

#ad

Mládež a mladé dospělé – holčičky – máta, velikost S, S 48–54 cm, mátová ledově mátová, ABUS Cyklistická helma Youn-I 2.0 – se světlem pro děti

#ad
ABUS #ad - Pro každý věk: je jedno, zda se jedná o skvělé děti, mládež nebo dospělé – s vhodnou barvou si každý najde svůj styl. Polstrování brady – údaj o velikosti v centimetrech odpovídá obvodu hlavy nositele.

Nastavení velikosti: plný kroužek v interiéru helmy spojený s nastavovacím kolečkem zajišťuje optimální tvar. Viditelnost: díky led zadnímu světlu a odrazkám není cyklista za soumraku a tmy přehlédnut. Ochrana hlavy: nárazuvzdorná vnější skořepina pc a pěnová tvrdá pěna EPS – výrobní proces In-Mold pro větší bezpečnost při jízdě na kole. Detaily výrobku: unisex helma pro dívky a chlapce, vč.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceABUS #ad
Hmotnost0.53
Číslo dílu91892
Modelka91892
ZárukaZáruka výrobce 3 roky

9. ALPINA

#ad

50 – 55 cm, ALPINA PICO – lehká, optimálně klimatizovaná a odolná cyklistická helma se sítí proti mouchám pro děti, perleťová motýlová tkanina, lesk

#ad
ALPINA #ad - Nízká hmotnost díky výrobě inmold, při které je horní skořepina tepelně spojena s Hi-EPS. Robustní vnější skořepina díky 3 skořepinové konstrukci. Individuální přizpůsobení helmy díky sklopnému systému nastavení na zadní straně hlavy. Optimální absorpce nárazů díky materiálu Hi-EPS z mikroskopických vzduchových komor. Snadno ovladatelný zámek bezpečnostního pásu s ochranou proti překroucení, vícestupňovou aretací.
ZnačkaALPINA #ad
VýrobceALPINA SPORTS GmbH #ad
Výška1.66
Délka5.25
Hmotnost0.54
Šířka0.31
Číslo díluA9761
ModelkaA9761110
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

10. ABUS

#ad

Zelená Royal Green, cyklistická přilba, ABUS Unisex, M 50-55 cm

#ad
ABUS #ad - Hluboký tvar: cyklistická helma pro děti s dobrou ochranou šíje a spánkové oblasti a s přední hranou jako stínidlo pro ochranu obličeje. Polstrování brady, údaj o velikosti v centimetrech odpovídá obvodu hlavy nositele.

Stabilní a bezpečná: tvrdá pěna absorbující nárazy je pěnová do nárazuvzdorné vnější skořepiny, metoda In-Mold vytváří trvalé spojení pro robustní helmu. Led světlo: dobíjecí led zadní světlo s usb a odrazky na helmě dítěte zajišťují větší viditelnost v silničním provozu. Detaily výrobku: unisex dětská cyklistická přilba pro nejmenší vč. Dobré větrání: 4 přívody vzduchu a 4 větrací otvory v helmě zajišťují, že se dítě příliš nepotí, sítě proti hmyzu ve vstupech vzduchu zabraňují hmyzu.

Nastavení velikosti: nastavovací kolečko pro dobré usazení otáčením na nastavovacím kolečku se kroužek kolem hlavy přizpůsobí obvodu hlavy. Pro sponkovače uvnitř: výškově nastavitelný systém na zadní straně hlavy může vytvořit dostatek místa pro cop, ideální pro děti s dlouhými vlasy.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceABUS #ad
Výška11.81
Délka11.81
Hmotnost0.55
Šířka11.81
Číslo dílu67711
Modelka67711
Zárukane