Top 10 kabelloses Set mit Tastatur und Maus – Sady klávesnic a myší

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Shure

#ad

Shure MV7 USB podcastový mikrofon pro podcasting, nahrávání a Logitech MK540 Advanced bezdrátová klávesnice a myš Combo pro Windows

#ad
Shure #ad - Produkt 1: usb nebo xlr konektory - duální výstup USB/XLR umožňuje digitální nebo analogové záznamy. Výrobek 2: komfortní: elegantní bezdrátová myš komba je ovladatelná oběma rukama a má měkké gumové úchopné plochy a pokrokovou technologii sledování a ovládání kurzoru.

Produkt 2: individuální ovládání: počítačová klávesnice je vybavena praktickými, základními speciálními tlačítky, které umožňují přímý přístup k přehrávání médií, kalkulačce a zobrazení stavu baterie. Výrobek 1: vestavěný výstup pro sluchátka – vestavěný výstup pro sluchátka umožňuje přímé poslouchání sluchátek během nahrávání. Produkt 1: close mic aplikace - skvělé pro podcasting, nahrávání, live streaming a další. Produkt 1: intuitivní ovládací prvky dotykového panelu – intuitivní dotykový panel pro ovládání zisku, hlasitosti odposlechu, mixu sluchátek a ztlumení mikrofonu.

Výrobek 2: přesné psaní: klávesnice ve standardní velikosti nabízí nízkou hlučnost, design chráněný proti stříkající vodě 1 a nastavitelné, opěrku dlaní, vyklápěcí nohy. Výrobek 2: dlouhá výdrž baterie: bezdrátová klávesnice a myš přesvědčí dlouhou životností baterie – klávesnice funguje až 36 měsíců a bezdrátová myš až 18 měsíců 3.
ZnačkaShure #ad

2. Titanwolf

#ad

Titanwolf Herní sada – mechanická klávesnice ALUMAR MMO 10800dpi herní myš Specialist XXL podložka pod myš – mechanická klávesnice – anti-ghosting – LED podsvícení – 19 světelných režimů – makro režim

#ad
Titanwolf #ad - Kromě dobrého výkonu sledování se podložka pod myš osvědčuje díky pogumované spodní straně jako pevný základ i na hladkých podkladech. Klávesnice titanwolf alumar je prohlášením: excelentně zpracovaná, s nosnou deskou z hliníku a vybavena vysoce přesnými, mechanickými klávesami od kailh blue.

Abyste mohli při svých turnajích a bitvách plně odklidit. Veďte myš přes xxl titanwolf podložku pod myš do boje a nechte své protivníky vypadat staře! Teď už neexistují žádné výmluvy. Kompatibilní s MS Windows. V neposlední řadě 7 stupňů dpi, senzor pmw3336dm s až 10800 dpi, s jakou bojovou hmotností specialista vtáhne do bitvy. Podložka pod myš se dá umýt teplou vodou a lze ji dokonce prát v pračce na 30 – 40 °C.

Pořiďte si herní klávesnici alumar, společně s rozsáhle vybavenou herní myší SPECIALIST. Podložka pod myš titanwolf nabízí jemně tkaný povrch, na kterém jsou optimálně zachyceny vaše pohyby myši. 303428 303209 + 302645 + 302928. Mnoho světelných režimů vypadá nejen skvěle: díky volně konfigurovatelnému osvětlení můžete opticky zvýraznit důležitá tlačítka a zachytit je při hraní jedním pohledem. Poté 12 programovatelných tlačítek a 5 paměťových profilů.
ZnačkaTitanwolf #ad
VýrobceTITANWOLF #ad
Hmotnost0.37
Číslo dílu23034282
Modelka23034282

3. Soueto

#ad

Retro-Tastenkappe, 2,4 GHz kabellose optische Maus mit 3 DPI für PC, MacBook, Laptop, Combo, Soueto Kabellose Tastatur und Maus, Schreibmaschinentastatur mit Handy-Tablet-Halter, Windows

#ad
Soueto #ad - Kabellose tastatur ist mit abnehmbaren runden tastenkappen für eine einfache Reinigung konzipiert. Soueto bieten sie 12 monate sorgenfreie garantie und freundlichen Kundenservice. Der automatische schlafmodus sorgt dafür, wenn sie nicht verwendet werden. Der usb-empfänger verfügt über eine 2, 4-ghz-funktechnologie für einfache Plug-and-Play-Funktionalität und eine stabile drahtlose Verbindung bis zu 10 Meter Entfernung.

Batterie nicht im Lieferumfang enthalten. Tastatur benötigt 2 aaa-batterien, dass die kabellose Maus und Tastatur Strom sparen, Maus benötigt 1 AA-Batterie. 12 multimedia-hotkeys kombiniert mit fn für sofortigen Zugriff auf die Homepage der Website, Desktop, Multi-Fenster-Vorschau, Play/Pause und Lautstärkeregelung usw. Kabellose tastatur und maus verfügen über ein Retro-Schreibmaschinen-Design, bieten ein klassisches Tipperlebnis ohne Einbußen bei Komfort. Tastatur und maus kabellos kompatibel weithin mit windows 11/10/8/7/XP/Vista, Desktop-Computer, Mac OS, funktionieren mit Ihrem PC, Laptop oder Notebook.

Sie können ihr gerät nach Belieben horizontal oder vertikal platzieren. Kabellose maus mit 3-stufig einstellbarer cursorempfindlichkeit DPI 800/1200/1600 für präzise und reibungslose Navigation auf den unterschiedlichsten Oberflächen. Entfernen sie sie einfach für einfachen Zugang zur darunter liegenden Oberfläche und entfernen Sie Staub, Schmutz oder verschüttete Flüssigkeiten. Die kabellose schreibmaschinentastatur ist mit einem praktischen Steckplatz ausgestattet, um Ihr Telefon, Tablet zu platzieren.
ZnačkaSoueto #ad
VýrobceSoueto #ad
Číslo díluWS513-Black-Orange-US
ModelkaWS513-Black-Orange-US

4. RØDE

#ad

RØDE Univerzální USB kondenzátorový mikrofon NT-USB se studiovou kvalitou a bezdrátová klávesnice a myš Logitech MK540 Advanced pro Windows

#ad
RØDE #ad - Výrobek 1: kromě výstupu pro sluchátka 3, 5 mm disponuje regulátorem hlasitosti sluchátek a vyrovnávacím regulátorem mezi nahrávacím signálem a USB streamem. Výrobek 1: rØde nt-usb univerzální usb kondenzátorový mikrofon se studiovou kvalitou, hraní, hudební produkci, podcasting, popovým filtrem a stativem pro streamování, zpěv a nahrávání nástrojů černý.

Výrobek 1: zajišťuje detailní a nehlučný přenos signálu a je ideální pro vokály, akustické kytary a jiné nástroje, jakož i pro podcasty a nahrávání hlasu. Produkt 2: individuální ovládání: počítačová klávesnice je vybavena praktickými, které umožňují přímý přístup k přehrávání médií, základními speciálními tlačítky, kalkulačce a zobrazení stavu baterie. Výrobek 1: usb kondenzátorový mikrofon. Výrobek 2: přesné psaní: klávesnice ve standardní velikosti nabízí nízkou hlučnost, opěrku dlaní, design chráněný proti stříkající vodě 1 a nastavitelné, vyklápěcí nohy.

Výrobek 2: dlouhá výdrž baterie: bezdrátová klávesnice a myš přesvědčí dlouhou životností baterie – klávesnice funguje až 36 měsíců a bezdrátová myš až 18 měsíců 3. Výrobek 2: komfortní: elegantní bezdrátová myš komba je ovladatelná oběma rukama a má měkké gumové úchopné plochy a pokrokovou technologii sledování a ovládání kurzoru.
ZnačkaRØDE #ad

5. RØDE

#ad

RØDE Univerzální USB kondenzátorový mikrofon NT-USB se studiovou kvalitou a bezdrátová klávesnice Logitech MK295 sada myši s technologií SilentTouch

#ad
RØDE #ad - Výrobek 1: zajišťuje detailní a nehlučný přenos signálu a je ideální pro vokály, akustické kytary a jiné nástroje, jakož i pro podcasty a nahrávání hlasu. Logitech mk295 je kompatibilní s Chrome OS a Windows na notebooku a PC. Produkt 2: absolutní pohodlí: klávesnice nabízí číselnou klávesnici a osm praktických klávesových zkratek pro snadnější ovládání a efektivnější zadávání dat.

Výrobek 1: usb kondenzátorový mikrofon. Výrobek 1: rØde nt-usb univerzální usb kondenzátorový mikrofon se studiovou kvalitou, hudební produkci, hraní, popovým filtrem a stativem pro streamování, podcasting, zpěv a nahrávání nástrojů černý. Produkt 2: plug-and-play: jednoduše zapojte klávesnici a myš a začněte přímo díky Plug-And-Play. Produkt 2: bezdrátové připojení: ukončete změť kabelů na psacím stole díky bezdrátovému připojení 2, 4 GHz bez prodlevy.

Klávesnice je vybavena dosahem 10 m a USB přijímačem. Zažijte plný pocit klikání s o 90 % menším rušivým hlukem pro lepší koncentraci. Produkt 2: technologie silenttouch: logitech mk295, bezdrátová klávesnice a myš sada s nejmodernějším optickým vedením jízdního pruhu. Výrobek 1: kromě výstupu pro sluchátka 3, 5 mm disponuje regulátorem hlasitosti sluchátek a vyrovnávacím regulátorem mezi nahrávacím signálem a USB streamem.
ZnačkaRØDE #ad

6. Logitech

#ad

Tichá a mobilní, přizpůsobitelná, bezdrátová klávesnice a myš, iPadOS, MacOS, Logitech Pebble 2 Combo, Bluetooth, Chrome, grafit, Logi Bolt, německé rozložení qwertz, Easy-Switch pro Windows

#ad
Logitech #ad - Ekologické balení: balení pebble 2 combo včetně obalu výrobku pochází z lesů certifikovaných FSC a jiných kontrolovaných zdrojů, certifikováno CO2 neutrální. Nuda pryč, štíhlý design, více barev a inteligentnější technologie: S touto klávesnicí a myší z kolekce Pebble 2 vyjádříte svou osobnost a zvýrazníte tak své akcenty.

Elegantní design pro dobré svědomí: plastové díly obsahují certifikovaný recyklovaný plast1; Pebble Keys 2 K380s: minimálně 49 procent, Pebble Mouse 2 M350s: minimálně 58 procent. Ušetřete čas a přizpůsobte si: fn tlačítka pro přístup k vyhledávání, snímání obrazovky a dalším, 10 Fn kláves a prostřední tlačítko myši personalizujte pomocí aplikace Logi Options+ 2. Proč ne obojí? sada z ultratenké a mobilní klávesnice a myši – vyrobená z recyklovaného plastu 1 – je lehká a kompaktní a doprovodí vás všude.

Delší výdrž: používání po mnoho hodin: baterie bluetooth klávesnice vystačí na 3 roky 4, myš vydrží 2 roky 4 bez obav z důvodu doby provozu, baterie jsou součástí dodávky. Udělejte velký dojem v každém tichu: nechte za vás mluvit svou práci a ne vaše zvuky díky tichému psaní podobnému notebooku a technologii Silent Touch myši 3. Přepínání mezi 3 zařízeními: spojení napříč operačními systémy s až 3 bezdrátovými zařízeními přes Bluetooth, přepínání mezi nimi přes Easy-Switch, Logi Bolt USB přijímač.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Hmotnost1.12
Číslo dílu920-012203
Modelka920-012203
Záruka2 roky výrobce

7. Logitech

#ad

MacOS, Logi Bolt, Bluetooth, Easy-Switch pro Windows, iPadOS, bílá, Chrome, tichá a mobilní, německé rozložení qwertz, bezdrátová klávesnice a myš, Logitech Pebble 2 Combo, přizpůsobitelná

#ad
Logitech #ad - Proč ne obojí? sada z ultratenké a mobilní klávesnice a myši – vyrobená z recyklovaného plastu 1 – je lehká a kompaktní a doprovodí vás všude. Delší výdrž: používání po mnoho hodin: baterie bluetooth klávesnice vystačí na 3 roky 4, myš vydrží 2 roky 4 bez obav z důvodu doby provozu, baterie jsou součástí dodávky.

Ekologické balení: balení pebble 2 combo včetně obalu výrobku pochází z lesů certifikovaných FSC a jiných kontrolovaných zdrojů, certifikováno CO2 neutrální. Udělejte velký dojem v každém tichu: nechte za vás mluvit svou práci a ne vaše zvuky díky tichému psaní podobnému notebooku a technologii Silent Touch myši 3. Nuda pryč, štíhlý design, více barev a inteligentnější technologie: S touto klávesnicí a myší z kolekce Pebble 2 vyjádříte svou osobnost a zvýrazníte tak své akcenty. Ušetřete čas a přizpůsobte si: fn tlačítka pro přístup k vyhledávání, snímání obrazovky a dalším, 10 Fn kláves a prostřední tlačítko myši personalizujte pomocí aplikace Logi Options+ 2.

Přepínání mezi 3 zařízeními: spojení napříč operačními systémy s až 3 bezdrátovými zařízeními přes Bluetooth, přepínání mezi nimi přes Easy-Switch, Logi Bolt USB přijímač. Elegantní design pro dobré svědomí: plastové díly obsahují certifikovaný recyklovaný plast1; Pebble Keys 2 K380s: minimálně 49 procent, Pebble Mouse 2 M350s: minimálně 58 procent.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Číslo dílu920-012204
Modelka920-012204
Záruka2 roky výrobce

8. Logitech

#ad

Tichá a mobilní, iPadOS, Logitech Pebble 2 Combo, Chrome, Easy-Switch pro Windows, Logi Bolt, přizpůsobitelná, Bluetooth, bezdrátová klávesnice a myš, MacOS, německé rozložení qwertz, růžová

#ad
Logitech #ad - Přepínání mezi 3 zařízeními: spojení napříč operačními systémy s až 3 bezdrátovými zařízeními přes Bluetooth, přepínání mezi nimi přes Easy-Switch, Logi Bolt USB přijímač. Proč ne obojí? sada z ultratenké a mobilní klávesnice a myši – vyrobená z recyklovaného plastu 1 – je lehká a kompaktní a doprovodí vás všude.

Ekologické balení: balení pebble 2 combo včetně obalu výrobku pochází z lesů certifikovaných FSC a jiných kontrolovaných zdrojů, certifikováno CO2 neutrální. Udělejte velký dojem v každém tichu: nechte za vás mluvit svou práci a ne vaše zvuky díky tichému psaní podobnému notebooku a technologii Silent Touch myši 3. Ušetřete čas a přizpůsobte si: fn tlačítka pro přístup k vyhledávání, snímání obrazovky a dalším, 10 Fn kláves a prostřední tlačítko myši personalizujte pomocí aplikace Logi Options+ 2.

Elegantní design pro dobré svědomí: plastové díly obsahují certifikovaný recyklovaný plast1; Pebble Keys 2 K380s: minimálně 49 procent, Pebble Mouse 2 M350s: minimálně 58 procent. Nuda pryč, štíhlý design, více barev a inteligentnější technologie: S touto klávesnicí a myší z kolekce Pebble 2 vyjádříte svou osobnost a zvýrazníte tak své akcenty. Delší výdrž: používání po mnoho hodin: baterie bluetooth klávesnice vystačí na 3 roky 4, myš vydrží 2 roky 4 bez obav z důvodu doby provozu, baterie jsou součástí dodávky.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Číslo dílu920-012239
Modelka920-012205
Záruka2 roky výrobce

9. Logitech

#ad

Shortcut-Tasten, verzögerungsfreier Drahtlosverbindung, IT QWERTY-Layout, Graphit, Nano USB-Empfänger, Logitech MK295 kabelloses Tastatur-Maus-Set mit SilentTouch-Technologie, optischer Spurführung

#ad
Logitech #ad - Die tastatur ist mit 10m Reichweite und USB-Receiver ausgestattet. Erlebe das volle klick-gefühl mit 90 % weniger Störgeräuschen für bessere Konzentration. Robustes design: spritzwassergeschützte, solide Bauweise und robuste Tasten.

Absoluter komfort: die tastatur bietet einen Nummernblock und acht praktische Shortcut-Tasten für eine leichtere Steuerung und effizientere Dateneingabe. Silenttouch-technologie: logitech mk295, das kabellose tastatur-Maus-Set mit modernster optischer Spurführung. Logitech mk295 ist mit chrome OS und Windows auf Laptop und PC kompatibel. Plug-and-play: schließe tastatur und maus einfach an und lege dank Plug-And-Play direkt los. Kabellose verbindung: schließe mit kabelwirrwarr auf dem Schreibtisch ab dank der verzögerungsfreien, kabellosen 2, 4 GHz Verbindung. Stabile aufsteller sorgen für eine anpassbare Höhe.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLOGITECH - INPUT DEVICES #ad
Výška1.77
Délka19.88
Šířka6.1
Číslo dílu920-009797
Modelka920-009797
Záruka2 Jahre eingeschränkte Hardwaregarantie

10. Logitech

#ad

Klávesnice standardní velikosti, Logitech MK120 sada s klávesnicí a myší pro Windows, německé rozložení QWERTZ – černá, USB Plug & Play, PC, kabelová optická myš, laptop

#ad
Logitech #ad - Upgrade na logitech mk270 combo: bezdrátová mk270 combo nabízí spolehlivé bezdrátové spojení, speciální tlačítka a dlouhou výdrž baterie – pro ještě větší volnost pohybu. Přehledné a pohodlné: tučné, světlé bílé znaky s dlouhou životností dělají klávesy této klávesnice PC nebo notebooku snadno čitelné a obzvlášť trvanlivé.

Myš s vysokým rozlišením ve standardní velikosti: optická myš poskytuje rukám komfort a kontrolu – s plynulým, přesným snímáním a tvarem, který se cítí dobře i po hodinách. Komfortní, známé psaní: tlačítka s plochým profilem a rozložení s klávesami F ve standardní velikosti a číselné bloky zajišťují pohodlný a známý zážitek ze psaní.

Jednoduché nastavení: klávesnici a myš jednoduše připojte k usb portům stolního počítače, notebooku nebo netbooku a můžete ihned začít / Kompatibilní s Windows 7, 8, 10 nebo novějším. Dlouhá životnost a spolehlivost: usb klávesnice nabízí zakřivené mezerníky, design chráněný proti stříkající vodě 2, tlačítka s dlouhou životností pro až 10 milionů úhozů a nastavitelné nohy.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška8.9
Délka18.31
Hmotnost1.76
Šířka1.89
Číslo dílu920-002540
Modelka920-002540
Záruka3 roky omezená záruka na hardware