Top 10 Hakenleiste Küche Ohne Bohren – Držáky na hrnce a pánve

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BTSKY

#ad

Küchengeschirr-Deckel, Kochgeschirr-Aufhänger, Organizer, Handtuchhalter, BTSKY 40 cm industrielle Rohr-Pfannen-Topf-Regal mit 8 Haken – Wandmontierte Küchenutensilien

#ad
BTSKY #ad - Entfernen sie alle Haken, es ist ein schöner Handtuchhalter oder Badegriff. Das set enthält auch Trockenbaudübel. Er hat sehr gut gelebt und überlebt als utensilienaufhänger und wird auch zu einer Bürste, Schaufel, Flaschenöffner, Kehrschaufel, großen Utensilien, Schneebesen, Kartoffelschäler usw.

Platzsparend ist der Punkt rechts. Es macht das kochen einfacher und angenehmer, um den Topf oder die Pfanne zu finden, Sie müssen sich nicht bücken, die Sie durch einen Schrank benötigen. Einfach zu installieren. Sie sind in der lage, den Topf von der Wand zu hängen anstelle der Decke. Kann nicht nur in der küche verwendet werden, Büro, Schlafzimmer, um andere Werkzeuge aufzuhängen. Starke, garten verwendet werden, aber elegante und vielseitige kleiderstange, kann in der waschküche, garage, Bad, die an einer Seitenwand befestigt oder unter einer Arbeitsplatte befestigt werden kann.

Sie können es als Küchenutensilienhalter verwenden. Es spart so viel Platz in Ihrer Wohnungsküche. Das regal ist robust und einfach. Diese halterung ist stärker als sie aussehen. Multifunktionaler rohrhalter – manchmal ist einfach besser und dieses einfache Wandregal funktioniert großartig. Einfache Montage mit den mitgelieferten Schrauben.
ZnačkaBTSKY #ad
VýrobceBTSKY #ad
Výška4.13
Délka17.52
Šířka1.57
Číslo díluEM0287
ModelkaEM0287

2. OROPY

#ad

Montáž na stěnu, kuchyňský regál a držák na pánve, rám na kuchyňskou polici, průmyslový styl, OROPY Kuchyňský regál – 100 cm, sporák se 14 háčky, závěsné lišty pro hrnce, kuchyňské náčiní

#ad
OROPY #ad - Lakovaný povrch chrání tuto lištu před korozí a zabraňuje hromadění rzi. Lze jej použít nejen jako držák nádobí v kuchyni, 5 × 6, závěs na rostliny ve vchodu, koupelně, držák na ručníky, držák na pohárky, ale také jako dveřní zábradlí, 5 cm. Víceúčelový nástěnný závěsný regál: rozměry tohoto regálu jsou 100 × 8, 5 cm.

Pro ty, kteří mají rádi a mají rádi vaření, je skutečně ultimativní komfort, mít své kuchyňské potřeby kdykoli viditelné a po ruce. Snadná instalace: dodává se s potřebnými šrouby a hmoždinkami pro masivní stěnu a snadno srozumitelným návodem český jazyk nelze zaručit. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, pokud máte nějaké problémy. Instalaci můžete rychle dokončit podle návodu český jazyk nelze zaručit. A vzdálenost od stěny činí 3, na balkon atd. Trvanlivá a robustní kovová konstrukce: vyrobeno z vysoce kvalitního železného materiálu s matně černým práškovým nástřikem, nelze jej snadno ohýbat.

Jednoduché, ale praktické: tuto průmyslovou černou tyč lze použít nejen jako dobrý pomocník ve vaší kuchyni, ale také jako domácí dekoraci. 14 nastavitelných a odnímatelných háčků: tento organizér na pánve s 14 s háčky nabízí více úložného prostoru, perfektně se hodí k zavěšení hrnců, rukavic, pánví, šálků a jiných kuchyňských potřeb. Má silnou nosnost, která vydrží až 35 kg.
ZnačkaOROPY #ad
VýrobceOROPY #ad
Výška39.37
Délka3.35
Hmotnost3.31
Šířka2.56
Číslo dílu18SM2801/DRXXL
Modelka18SM2801/DRXXL

3. EINFAGOOD

#ad

Lišta na kuchyňské háčky Einfagood®, Závěsná lišta do kuchyně bez vrtání, dvojitá trubka. Délka rozšířitelná ze 40 na 72 cm 40-72 cm, ušlechtilá ocel, 12 háčků s držákem nože a víkem na hrnec

#ad
EINFAGOOD #ad - Snadná montáž: dvě metody instalace magické lepicí podložky pro hladké povrchy a šrouby a hmoždinky pro každý povrch umožňují snadnou montáž. Včetně lepicích podložek: lepicí podložky, které jsou součástí dodávky, umožňují rychlou instalaci bez vrtání během pouhých 5 minut.

Nastavitelná délka: lišta kuchyňských háčků je nastavitelná na 40 – 72 cm, takže ji lze přizpůsobit většině kuchyňských stěn. Vysoce kvalitní ušlechtilá ocel: závěsná lišta s dlouhou životností a snadno čistitelná je z nerezové oceli a má design s dvojitou trubkou, která unese více než 10 kg. Kuchyňské nářadí 3 v 1: multifunkční závěsná lišta je držák na hrnce a pánve, držák nožů a držák na potřeby v jednom, ideální pro malé kuchyně a prostorově úsporná řešení.
ZnačkaEINFAGOOD #ad
VýrobceEinfagood #ad
Výška3.54
Délka28.35
Hmotnost1.32
Šířka2.36
Číslo díluHU-XI-201
ModelkaHU-XI-201

4. OROPY

#ad

60 × 29,5 × 24,5 cm, nástěnná montáž, držák na kuchyňské náčiní, kuchyňský nástěnný regál na hrnce a pánve, 3vrstvý železný kuchyňský regál, OROPY Stojan na hrnec, držák na pánev s 12 háčky

#ad
OROPY #ad - Velká skladovací kapacita: rozměry tohoto regálu: 60 cm × 30 cm × 24, nabízí dostatek místa pro udržení vašich kuchyňských potřeb, vařečky, polévkové hrnce, 5 cm, jako jsou hrnce, utěrky atd. Lakovaný povrch chrání regál před korozí a zabraňuje hromadění rzi. Má silnou nosnost, která vydrží až 50 kg.

Trvanlivá a robustní kovová konstrukce: vyrobeno z vysoce kvalitního železného materiálu s matně černým práškovým nástřikem, nelze jej snadno ohýbat. Dodává se s potřebnými šrouby a hmoždinkami pro masivní stěnu a snadno srozumitelným návodem český jazyk nelze zaručit. Multifunkční design 3 v 1: v kombinaci s 1 velkým mřížkovým regálem + 2 závěsnými tyčemi + 12 odnímatelnými háčky. Je to skvělá volba pro málo místa. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, pokud máte nějaké problémy.

12 háčků na konstrukci je nastavitelných a odnímatelných, aby se přizpůsobila vzdálenosti hrnců a pánví. Dvě možnosti instalace: existují 2 metody instalace nástěnných regálů, boční trojúhelníkové rámy můžete instalovat buď nad mřížovou plošinu nebo pod ní. Můžete jej instalovat nejen v kuchyni pro uložení kuchyňských potřeb, ale také do ložnice nebo obývacího pokoje jako dekorace s rostlinami a knihami a v garáži pro uspořádání nářadí. Instalaci můžete rychle dokončit podle návodu český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaOROPY #ad
VýrobceOROPY #ad
Výška10.43
Délka9.65
Hmotnost5.86
Šířka23.62
Číslo dílu18SM2802/DRXXL
Modelka18SM2802/DRXXL

5. KINGRACK

#ad

KINGRACK Küchenhalter,Küchen Hängeleiste,Pfannenhalter,Küchenreling Hängeleiste,Küchenhakenleiste,Relingleiste,Küchenrelingsystem,570mm x 1

#ad
KINGRACK #ad - Universal einsetzbar:es ist nicht nur für die küche Lagerung, Handwerk, Sie können es auch für Hobbyräume, Garagen und an jedem Ort, Badezimmer, wo Sie brauchen Lagerung.

Topf, geschirr, hängende Tassen, Wender, Jeans, Regenschirm. Mit beweglichen haken: hängeleiste mit 10 beweglichen S Haken. Sie können den abstand zwischen den Haken entsprechend der Größe der Küchenutensilien leicht einstellen. Hohe qualität:aus hochwertigem pulverbeschichtungsstahl, langlebig, rostschutz, leicht und nicht leicht zu biegen. Maximale belastbarkeit kann bis zu 22 kg betragen. Raum sparen :sie kann direkt an den wand installiert um bessere Ausnutzung Ihres Küchenstauraums. Multifunktionalerl:hängeleiste für hängende küchenwerkzeuge und kleine Dinge, Löffel, Kleidung, Handtuch, Pfannen, z. B.
ZnačkaKINGRACK #ad
Výrobcekingrack #ad
Výška2.76
Délka22.44
Hmotnost0.97
Šířka1.57
Číslo díluWKUK112185

6. INTIRILIFE

#ad

INTIRILIFE Závěsná lišta do kuchyně z ušlechtilé oceli se 6 háčky na vrtání – 35,8 × 3,4 × 2,2 cm – kuchyňská lišta s háčky, kuchyňská tyč, nástěnný držák

#ad
INTIRILIFE #ad - Dodávka obsahuje přídržnou tyč z ušlechtilé oceli s pohyblivými háčky, 2 šrouby, 2 plastové hmoždinky a 1 imbusový klíč.

Intirilife závěsná lišta z ušlechtilé oceli – praktický držák na stěnu s pohyblivými háčky. Tyč o průměru 1, 5 cm je robustní a odolná – může být maximálně 20 kg. Ideální do kuchyně: pomocí pohyblivých háčků můžete optimálně nastavit vzdálenost mezi vašimi kuchyňskými spotřebiči. Univerzálně použitelný a skladný: díky klasickému designu lze lištu s háčky použít v celém domě a zabírá málo místa.
ZnačkaINTIRILIFE #ad
VýrobceIntirilife #ad
Výška0.87
Délka14.09
Hmotnost0.57
Šířka1.34
Číslo díluIL-100274
ModelkaAcier Inoxydable

7. Toplife

#ad

80 cm industrieller Stil mit 14 Haken, Toplife Küchen Hängeleiste für Küchenutensilien, Hakenleiste Küchenreling Pfannenhalter

#ad
Toplife #ad - Robustes material: hergestellt aus stahl mit hohem Kohlenstoffgehalt, korrosionsbeständig, mit elektrolytischen Beschichtungen, wodurch diese Schienenhalterung rostfrei, robust und langlebig für eine langfristige Nutzung ist.

Und sie können die küchenregal in Küche, Bad fast überall installieren. Mehrere installationsmodi: dieser utensilien-organizer kann auch auf einer horizontalen oder vertikalen Wand montiert werden. Verwendet werden. Mehrzweck-organisator-stange: dieser küchenutensilienhalter kann zum Aufhängen verschiedener Gegenstände wie Töpfe, Deckel, Pfannen, Pflanzen, Blumen, Töpfe, Schlüssel usw.

Zufriedenheitsgarantie: wenn sie mit dieser küchenleiste nicht zufrieden sind, kontaktieren Sie bitte unseren Kundenservice innerhalb eines Jahres, wir werden das Problem so schnell wie möglich für Sie behandeln. Lieferumfang: 8 x expansionsschrauben, 2 x sockel, 14 x Haken, 1 x Anschluss, 8 x Schrauben, 2 x Rohre, 1 x leicht verständliche Anleitung.
ZnačkaToplife #ad
VýrobceToplife #ad
Výška3.1
Délka32
Šířka2.3
Číslo díluZWJ0080BK

8. N-A

#ad

Otočný o 360°, silný, do kuchyně, samolepicí, N-A Držák na kuchyňské náčiní, do koupelny a kuchyně 2 kusy

#ad
N-A #ad - Otočení o 360 °, jednoduše získáte své nářadí. Upozornění: zapalovače adhesivos jsou velmi užitečné pro povrchy lisas y lisas, como madera, povrch de plástico y más, azulejos, metal, cerámica, pero no instale nepravidelný povrch povrchu la pared ni polvorienta.

Instalación sin perforación el paquete incluye un estante para colgar en la cocina y 2 copas adhesivas clear sin costuras, sin necesidad de clavos, instalación sin perforación, no dejará rastros no daños en la pared or las surface des tech y reface des techo y es replika. Utilizable. Vynikající organizér ordenado este estante de suspensión de almacenamiento no pouze tehdy, llaves, když je en la cocina, toallas, sino también en el baño / colgando dirás de las puertas, tazas de café, para utensilios de cocina, bolsos atd.

Buena capacidad de carga esta estantería para utensilios está hecha de metal buena calidad s pinturou pulverizada, antioxidační, hmotnost máximo de carga de carga de 2 kg.
ZnačkaN-A #ad
Výrobce1 #ad
Výška5
Délka3.78
Hmotnost0.26
Šířka4.37
Číslo dílu1
ModelkaSNJ01
ZárukaČ.

9. mreechan

#ad

Mreechan Kuchyňský regál, závěsná lišta, kuchyňská lišta, lišta s háčky, kuchyňský držák bez vrtání, kuchyňský regál, se 6 odnímatelnými háčky pro kuchyň, chodbu atd, nástěnný organizér, koupelnu

#ad
mreechan #ad - Nástěnné kuchyňské police: kuchyňský regál bez vrtání vyčistěte cenný prostor skříně, zatímco všechny kuchyňské náčiní, dózy a koření umístíte v blízkosti paží a řádně před očima. Použití designu bez děrování s pevným lepidlem, rychlá instalace, silná gravitace a odstranění nepoškodí stěnu.

Kuchyňské pulty a skříňové police: kuchyňský stůl je také skvělým doplňkem do vaší kuchyně. Kuchyňský držák bez vrtání. Zaručujeme zákaznický servis, abyste si nemuseli dělat starosti. Pokud se nachází na nerovné stěně, lze regál nainstalovat také pomocí šroubů. Pokud máte dotazy k výrobku, včas vám poskytneme uspokojivou odpověď. Velikost produktu regálu o velikosti 13 x 40 cm zajistí uspořádání vašich koupelnových potřeb nebo kuchyňských potřeb.

Pokud je háček odstraněn, lze regál použít také jako držák na ručníky. Space aluminium float: kuchyňská polička se skládá z vesmírného hliníku, černého kovového rámu s 6 stabilními háčky do kuchyně nebo koupelny. Koupelnový regál, které vám mohou dát ručník, nástěnný hliníkový rám lze umístit také do koupelny, zábradlí, lze použít také háčky k připevnění ručníků a koupelnového kartáče atd. Kvalitní zákaznický servis: máme vynikající zákaznický servis.
Značkamreechan #ad
Výrobcemreechan #ad
Výška3.94
Délka15.74
Hmotnost1.39
Šířka5.12

10. Gedotec

#ad

Gedotec Design kuchyňských ližin nástěnný střešní systém kuchyně | mosaz bronzová matná | sada zábradlí délka: 600 mm | systém zábradlí s 5 S-háčky s upevňovacím materiálem | 1 kompletní sada -

#ad
Gedotec #ad - Perfektní tyč pro kuchyňské náčiní. Robustní tyč z oceli o délce 600 mm – sada kuchyňských lišt s lištou s háčky pro kuchyňské náčiní, lžíce, utěrky atd. Rozsah dodávky: 1 kompletní sada skládající se z 1 kusu profilové lišty kulaté Ø 16 mm - 2x koncovka - 5 x s-háčky vč.

Materiál: masivní ocel – povrch: leštěný matný – jednoduchá montáž a upevnění na stěnu – praktická sada zábradlí s háčky na stěnu pro více místa v kuchyni. Upevňovacího materiálu. Gedotec designový organizační systém ocelové kuchyňské lišty sada pro montáž na stěnu – prostorově úsporný kuchyňský organizér ve vintage vzhledu, ideální jako lišta s háčky v kuchyni.

Pociťte rozdíl gedotec a objevte perfektní volbu pro vaše potřeby s naší možností v leštěném matném provedení, délka 600 mm. Stabilní a vysoce kvalitní systém zábradlí leštěný pro zavěšení s – rychlá a velmi jednoduchá montáž zavěšení na stěnu, ideální jako závěsná lišta v kuchyni.
ZnačkaGedotec #ad
VýrobceGedoTec #ad
Hmotnost1.21
Číslo díluGedo-10420