Top 10 Gießkanne Grau Klein – Kropicí konve

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. HB Design Co.

#ad

Langer Auslauf, Graue Gießkanne für den Innenbereich, Gießkanne für Zimmerpflanzen, Gießkanne aus Edelstahl, niedliche Gießkanne klein, kleine Gießkanne für Zimmerpflanzen, 1000 ml

#ad
HB Design Co. #ad - Dekorativ und funktional – diese mattgraue gießkanne ist elegant und sieht neben Ihren Pflanzenbabys toll aus. Perfekte größe für zimmerpflanzen: mit 27 cm b x 13 cm h mit einem fassungsvermögen von 1035 ml ist diese kleine Gießkanne aus Metall die perfekte Gießkanne für Zimmerpflanzen, Bonsai-Gießkanne, Sukkulenten-Gießkanne, Blumengießkanne, sanfte Gießkanne für Setzlinge und mehr.

Langer ausgießer und kein verschütten: diese gießkanne mit langem ausguss ist so konzipiert, 5 cm großen ausgießers bedeutet, dass sie alle Ihre Zimmerpflanzen mit präziser Bewässerung erreicht. Vergessen sie nie wieder, ihre Pflanzen zu gießen - diese dekorative Gießkanne dient als stilvolle Erinnerung! Komfortabler griff aus echtholz: der glatte, ergonomische Griff liegt perfekt in der Hand und macht das Bewässern Ihrer Pflanzen einfach, effizient und angenehm.

Die position des 16, dass dieser Gießeimer vollständig entleert werden kann - hier kein stehendes Wasser. Mit einer großen Öffnung lässt sich dieser Gießtopf einfach aus jedem Wasserhahn befüllen. Rost- und auslaufsicher – diese edelstahl-gießkanne wird mit fortschrittlichem Schweißen hergestellt und ist pulverbeschichtet anstatt lackiert, was bedeutet, dass kein Rost, Kratzer, Absplitterungen oder Auslaufen entsteht.
ZnačkaHB Design Co. #ad
VýrobceHB Design Co. #ad
Výška5.5
Délka4
Šířka10.5
Číslo díluIWCA
ModelkaIWCA

2. GUKJOB

#ad

Moderní dekorativní konev s dlouhým výtokem pro domácí rostliny, venkovní zahrady, kovová nerezová ocel, 1l konev malá vnitřní konev, Konev na zalévání pokojových rostlin, květiny černé, bonsaj

#ad
GUKJOB #ad - Nasměrujte jednoduše tam, kde vylijete vodu, který usnadňuje přístup ke všem rostlinám, aniž by se příliš ohýbalo nebo ohýbalo. Tato konev má silnou rukojeť z přírodního dřeva, která se snadno drží a nevyklouzne z rukojeti. Konev na zalévání vnitřních rostlin není jen zahradním nářadím, na kterých je rukojeť spojena s tělem, odolné proti korozi, jsou dobře upevněny a s práškovým nástřikem, poškrábání a s dlouhou životností, což je odolné proti prosakování, ale jednoduchou a moderní dekorací a hodí se dobře k různým stylům bydlení.

Design s polovičním otvorem proti rozlití pro pohodlnou dřevěnou rukojeť konev pokojové rostliny s širokým polovičním otvorem na horní straně, může rychle vstříknout vodu z kohoutku. Je to perfektní velikost pro malé pokojové rostliny a venkovní rostliny pokojové rostliny. Malé zavlažování lze snadno zvednout, a mohou ji snadno obsluhovat i děti, 2 cm, 4, 4 na výšku, takže mohou zažít radost z rostlin. Moderní, květináčů, závěsných rostlin, stolních bonsají, jednoduchý design se hodí ke každému dekoru a vypadá skvěle.

Jednoduše perfektní pro zalévání malých pokojových rostlin, malých kaktusů. Perfektní velikost a kapacita 35 oz naše malá konev je lehká a dobře vyvážená s dostatkem vody. Prémiový materiál z ušlechtilé oceli 304naše konev je vyrobena z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli 304. Design s dlouhým husím krkem pro přesnější zavlažování malá konev má extra dlouhý výtok, aniž by se překlopil, konev odvádí vodu přesně do všech suchých oblastí nebo tam, jsou minulostí! Díky tomuto designu je odlévání hračka, kde je potřeba a lépe kontroluje tok vody.
ZnačkaGUKJOB #ad
VýrobceGUKJOB #ad
Výška5.51
Délka3.94
Hmotnost0.97
Šířka10.43
Číslo díluGießkanne-001
ModelkaGießkanne-001

3. KOVA

#ad

Velký výběr barev, konvice na zahradu + 1 zdarma karabinový háček! Plastová konev pro optimální zavlažování vašich rostlin, Konev na zalévání 2 × 10 l růžová + fialová

#ad
KOVA #ad - Barva: růžová a fialová. Se sprchou a podélným třmenem. Dodávány: 2 kusy konev po 10 l se sprchou. Praktický pomocník pro zelenou oázu doma: Konv pro pokojové nebo balkonové rostliny v klasickém designu. Pro dům a zahradu, hřbitov. Vhodné pro péči o zahradu nebo hrob. Materiál: umělá hmota. Odolná proti povětrnostním vlivům, velmi lehká hmotnost, tvarově krásná. Ergonomické, tvarově krásné, nezničitelné.
ZnačkaKOVA #ad
VýrobceKOVA #ad

4. geli Thermo Plastic

#ad

5 litrů – červená, Konev Geli 2463003 Essential

#ad
geli Thermo Plastic #ad - Konev na zalévání je vhodná pro všední den a je vhodná pro každý účel. Snadné použití. Rozprašovací růže je součástí dodávky.
Značkageli Thermo Plastic #ad
VýrobceStewart Plastics #ad
Výška0.94
Délka5.91
Hmotnost0.02
Šířka12.6
Číslo dílu127969
Modelka2463003

5. moses

#ad

Světle zelená s hezkým nápisem v designu listů a květů, dekorativní květinová sprcha s objemem 3 l, moses. Konev na zalévání na zahradu

#ad
moses #ad - S touto konev bude zalévání květin ještě zábavnější. Znivé rostliny? s objemem tří litrů lze malé bylinky a také větší květináče dobře zalévat.

S pohyblivým uchem je zelená konev velmi praktická při používání. Zavlažování rostlin se stylem: "malá květinová sprcha" je praktická a dekorativní zároveň. S průměrem asi 15, 5 cm a výškou 26 cm s uchem se velmi dobře přepravuje a je vhodná pro malé i velké zahradníky. Robustní šperk z pozinkované oceli s práškovým nástřikem s výrazným nápisem na straně upoutá pozornost na zahradě a na balkoně.
Značkamoses #ad
Výrobcemoses. Verlag GmbH #ad
Výška6.1
Délka15.35
Hmotnost0.99
Šířka10.24
Číslo dílu87132
Modelka87132
ZárukaBez záruky.

6. Emsa

#ad

Emsa 508666 zavlažovač 3 litry, starobílá

#ad
Emsa #ad - Mnohostranně použitelný pro pokojové, balkonové nebo zahradní rostliny díky velkému objemu. Robustní díky stabilnímu plastu, vyrobeno v Německu. Rozsah dodávky: 1 emsa konev oáza, objem: 3 litry, materiál: Plast, barva: stará bílá. Praktický pomocník pro zelenou oázu doma a na zahradě: Stará bílá konev 3 litry v klasickém designu. Snadné plnění díky velkému plnicímu otvoru, přesné dávkování a vylévání bez kapek díky extra dlouhé hubici, praktické zaoblené rukojeti.
ZnačkaEmsa #ad
VýrobceOase #ad
Výška0.04
Délka0.04
Hmotnost0.22
Šířka0.04
Číslo dílu508666
Modelka508666

7. KOVA

#ad

Konvička na zalévání 10 l 3X Konvička na květiny, zahradní konev, výběr barev + 1 karabínový háček zdarma! Plastové konve pro optimální zavlažování vašich rostlin

#ad
KOVA #ad - Jednoduchá manipulace, robustní provedení. Vhodné pro péči o zahradu nebo hrob. Materiál: umělá hmota. Pro dům a zahradu, hřbitov. Odolná proti povětrnostním vlivům, velmi lehká hmotnost, tvarově krásná. Barva: antracitová. Dodávány: 3 kusy konev po 10 l se sprchou. Se sprchou a podélným třmenem. Ergonomické, tvarově krásné, nezničitelné. Praktický pomocník pro zelenou oázu doma: Konv pro pokojové nebo balkonové rostliny v klasickém designu.
ZnačkaKOVA #ad
VýrobceKOVA #ad

8. KOVA

#ad

10 litrů Watering Can Konve na zalévání 10, 2 x konev 10 l antracit + 1 x magnát na lednici + 1 x magnetická konvice na zalévání pro velké a malé zahradní a pokojové rostliny, konev, konev na zalévání

#ad
KOVA #ad - Profitujte z této sady 10 litrů od kova, pro pokojové rostliny nebo pro zahradní práce na hřbitově – s 10l konvicemi na zalévání budete nejlépe vybaveni. Ať už na zahradě, takže ani delší použití nepřijde na zátěž. Ať už používáte konev pro pokojové rostliny, vždy udělá dobrý dojem.

Velký objem – naše velká konev o objemu 10 l nabízí dostatečnou kapacitu pro optimální zavlažování vašich rostlin a květin, bez neustálého doplňování. Dobré příslušenství pro milovníky rostlin a obohacení zahradních prací. Díky své velikosti jsou nepostradatelnou pomůckou pro každého milovníka rostlin a obohacením pro každou zahradní práci, konev 10 l pro zahradu. Konev na zalévání 10 litrů také pro pokojové rostliny.

Konvice na zalévání je ideální pro dům, zahradu a hřbitov. Tyto litinové konvice 10 l jsou vhodné pro velké i malé. Tyto konve na zalévání / konev 10 litrů jsou ideální také pro vaše pokoje a balkonové rostliny. Design a barva – tyto konve 10 l jsou nejen funkční, ale také esteticky atraktivní. Perfektní velká konev pro váš dům, zahradu a hřbitov. Praktický pomocník pro zelenou oázu doma: konev pro pokojové nebo balkonové rostliny v klasickém designu.
ZnačkaKOVA #ad
VýrobceKOVA #ad

9. geli Thermo Plastic

#ad

Zalévací konev z plastu, obsah 10 litrů

#ad
geli Thermo Plastic #ad - Kapacita: asi 10 l. Včetně sprchovací hlavice. Materiál: PE polyetylen. Barvy: zelená; žlutá; červená; tmavě zelená; modrá; antracitová; růžová.
Značkageli Thermo Plastic #ad
Výrobcegeli Thermo Plastic #ad
Číslo dílu702 010.48

10. Homarden

#ad

Um Verschütten zu verhindern, Homarden 30 oz. Edelstahl-Gießkanne – Metall-Gießkanne mit langem Auslauf, perfekte Pflanzengießkanne für Außen- und Zimmerpflanzen

#ad
Homarden #ad - Langlebig – hochwertiger Edelstahl, der nicht rostet, macht es zur perfekten Gartengießkanne im Freien. Einfaches nachfüllen - kleine dosengröße und freistehendes Einfüllloch ermöglichen schnelles Nachfüllen für eine effiziente Pflanzenbewässerung.

Perfektes geschenk – diese einzigartige und niedliche Gießkanne ist perfekt zum Präsentieren und macht sie zu einem tollen Geschenk für Mutter, Oma, Ehefrau zu Weihnachten oder zu jedem anderen Anlass. Langer auslauf - gießen sie präzise und vermeiden Sie Verschütten. Perfekte gießkanne für Sukkulenten oder schwer zugängliche Pflanzen. Perfekte größe – diese niedliche gießkanne fasst 30 oz. 0, 9 l, 0, 23 gallonen, ideal als kleine Gießkanne für Kinder.
ZnačkaHomarden #ad
VýrobceeDeals Warehouse INC #ad
Výška6.5
Délka11
Hmotnost0.79
Šířka4.5
Číslo dílusteel800ml
Modelkasteel800ml