Top 10 Gibbon Slackline Board – Horozelecké slacklajny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ZenMonkey Slacklines

#ad

1,8 m – einfache Einrichtung für die Familie, Armtrainer, Stofftragetasche und Anleitung evtl. nicht in deutscher Sprache, ZenMonkey Slackline-Kit mit Überkopf-Trainingslinie, Kinder und, Baumschutz

#ad
ZenMonkey Slacklines #ad - Exklusive eigenschaften: Über 20 % länger als herkömmliche slackline-kits. Wenn sie irgendwelche probleme mit ihrem kauf haben, kontaktieren Sie uns bitte sofort über Ihre Bestellseite und erleben Sie unseren erstklassigen Kundenservice. Ihre slackline wurde sorgfältig entworfen und besteht aus den hochwertigsten Materialien.

Schneller und einfacher aufbau – perfekt für anfänger und fortgeschrittene: einfache schritt-für-Schritt-Anleitung ermöglicht eine einfache Einrichtung innerhalb weniger Minuten. Der abbau ist ein kinderspiel! egal, das zenmonkey-Set bietet jahrelangen Outdoor-Spaß, ob Sie neu im Slacklining sind oder seit Jahren nachlassen, Fortschritt und ZEN. Das mehrfach gewebte gurtband ist weicher unter den Füßen und speziell für Slacklining entwickelt – mit genau der richtigen Menge an Dehnung. Overhead-trainingslinie und Armtrainer ermöglichen es Anfängern, von Anfang an richtige Slackline-Techniken zu erlernen! Zenmonkey ratschen sind aus Karbonstahl geschmiedet, die bis zu 5 Tonnen bewertet sind.

Nicht in deutscher sprache, 3 armtrainer, 6 aufbauanleitung, 4 Baumschutz-Set, 5 Stoff-Tragetasche, 2 Überkopf-Trainingsleine und Ratsche, 8 Geschenkverpackung. Verbessern sie kraft, klettern, gleichgewicht und fokus: finden sie Ihren Zen! Schärft Koordination und Form für Yoga, Skateboarden, Surfen, Snowboarden und andere Balance-/Core-intensive Sportarten. Ratschengurte sind über 2, 5 m lang und verfügen über integrierte Führungsgurte, 4 m lang für riesige Baumbreiten.
ZnačkaZenMonkey Slacklines #ad
VýrobceZenMonkey Slacklines #ad
Výška11.81
Délka13.78
Šířka3.15
Číslo díluSLKIT COMBO
ModelkaSLKIT COMBO

2. BUZZARD

#ad

BUZZARD Havana – udržitelná sada Slackline 15 m s ochranou stromů 120 cm – Made in Germany

#ad
BUZZARD #ad - 2. 300 dan, prodloužení při lc 1 000 daN: 8-12 %. Nízká stopa co2 ve výrobě díky velmi krátkým přepravním trasám v rámci Německa. Nejlépe se hodí pro děti a začátečníky nebo také pro pokročilé slacklinery, s podrobným návodem k montáži český jazyk nelze zaručit a 6stránkovou brožurou "Začínáme na stránce Slackline".

Dvoudílná sada slackline v jedinečném designu s černou komfortní ráčnou a 2 kusy robustních chráničů stromů 120 x 15 cm, délka: 15 m, šířka: 50 mm, odolnost proti přetržení min. Konfekce v rehabilitačním centru pro osoby se zdravotním postižením. Made in germany příslušná výroba, konečná montáž a rozhodující podíl přidané hodnoty v Německu.
ZnačkaBUZZARD #ad
VýrobceBUZZARD #ad
Číslo dílu.
Modelka.

3. Gibbon Slacklines

#ad

Baum- und Leinenschutz schwarzer Filz, 50 mm breit, 25,0 m 22,6 m Leine + 2,4 m Ratschengurt mit verstärkter Schlaufe inkl. Ratschenschutz, Gibbon Slacklines Classicline XL mit Baumbekleidung, rot

#ad
Gibbon Slacklines #ad - 22, ratsche mit sicherheitsverriegelung und 2, 15m komplettset 22, breite 50mm/2", 5m Slackline mit verstärkter Schlaufe, 5m Ratschengurt mit verstärkter Schlaufe, 5m schnüre + 2, 5m ratschengurt, Aufbauführung, mit Baumverschleiß schwarzer Filz mit Klettverschluss.

Flaches gurtband, speziell für slacklining entwickelt Trampolin-Effekt Durchgehender Druck für besseren Halt und Orientierung auf der Linie. Einfacher und schneller Aufbau zwischen Bäumen oder ähnlichen festen Ankerpunkten. Ratsche: metall, Gurtband: Polyester. Dies erhöht die Sicherheit beim Gebrauch der Ratsche.

Alle unter spannung stehenden ratschenelemente sind metallfarbig und dürfen aus Sicherheitsgründen nicht berührt werden. Der ergonomisch optimierte Kunststoffgriff der Ratsche ermöglicht ein komfortables und effizientes Spannen. Schwarze beschichtung" markiert die Teile der Ratsche, die sicher zu berühren sind.
ZnačkaGibbon Slacklines #ad
VýrobceGibbon Slacklines #ad
Číslo dílu18819
Modelka18819

4. Gibbon Slacklines

#ad

Gibbon Slacklines ClassicLine kompletní sada včetně ochrany stromu | 25 m | testováno TÜV | rovnováha a zábava s efektem trampolíny | ergonomická ráčna | perfektní pro začátečníky i pokročilé

#ad
Gibbon Slacklines #ad - Balance a zábava: gibbon slackline s nepřetržitým tlakem nabízí optimální držení a orientaci na lince a zajišťuje tak úžasný efekt trampolíny. Jednoduchá montáž: classicline lze jednoduše postavit mezi dva stromy nebo podobné kotevní body a je tak perfektní pro začátečníky i pokročilé.

Testováno tÜv pro maximální bezpečnost: sada slackline od gibbon má zatížení při zlomení 40 kN a nabízí tak maximální nosnost až 150 kg, pro bezpečný zážitek ze Slackline. Pohodlná manipulace: ergonomicky optimalizovaná plastová rukojeť ráčny umožňuje pohodlné a snadné napínání linky.

Ekologický a udržitelný: gibbon slacklines classicline obsahuje ochranný systém omotávání stromů, ale je také šetrný k životnímu prostředí. Sada odpovídá německým směrnicím din pro slacklining a je vyrobena z kvalitních materiálů, na kterých je připevněn, který nejen chrání stromy, aby byla zaručena dlouhá životnost.
ZnačkaGibbon Slacklines #ad
VýrobceGIBCA|#Gibbon Slacklines #ad
Výška0.39
Délka984.25
Hmotnost0.22
Šířka1.97
Číslo dílu18817
Modelka18817
ZárukaŽádné

5. BUZZARD

#ad

BUZZARD Ethno – udržitelná sada Slackline 15 m s ochranou stromů 120 cm – Made in Germany

#ad
BUZZARD #ad - Dvoudílná sada slackline v jedinečném designu s černou komfortní ráčnou a 2 kusy robustních chráničů stromů 120 x 15 cm, délka: 15 m, odolnost proti přetržení min.

Nejlépe se hodí pro děti a začátečníky nebo také pro pokročilé slacklinery, s podrobným návodem k montáži český jazyk nelze zaručit a 6stránkovou brožurou "Začínáme na stránce Slackline". Konfekce v rehabilitačním centru pro osoby se zdravotním postižením. Nízká stopa co2 ve výrobě díky velmi krátkým přepravním trasám v rámci Německa. 2. 300 dan, šířka: 50 mm, prodloužení při lC 1 000 daN: 8-12 %. Made in germany příslušná výroba, konečná montáž a rozhodující podíl přidané hodnoty v Německu.
ZnačkaBUZZARD #ad
VýrobceBUZZARD #ad

6. Gibbon Slacklines

#ad

Gibbon Slacklines FlowLine | pásek 1 palec / 2,5 cm | začátečníci a pokročilí | dvojitá ráčna & distanční | dvoubarevný popruh | vč. TreeWear | perfektní volnočasová aktivita

#ad
Gibbon Slacklines #ad - Zabraňte kroucení: nový dvoubarevný popruh opticky podporuje při montáži, aby se zabránilo kroucení a udržovalo napětí rovnoměrné. Rozpěrky pro větší flexibilitu, mistrovské nastavení pro nadšence longline.

Pro začátečníky a pokročilé: 25 m gibbon slacklines flowline, 2, 5 cm široký pásek pro rovnoměrný "tok", perfektní pro výkonné uživatele a začátečníky na krátkých i dlouhých trasách. Speciálně vyvinutý plochý pásek: efekt trampolíny a průběžný potisk pro lepší držení a orientaci na slackline, ideální pro dynamické slackline.

Ochrana pro stromy & lackline: včetně treewear pro ochranu stromů a slackline pro šetrnost k životnímu prostředí a dlouhou životnost. Jednoduchá a rychlá montáž mezi stromy nebo podobnými pevnými kotevními body, ergonomicky optimalizovaná rukojeť ráčny pro pohodlné napnutí. Dvojitá ráčna & spacer: dvě ráčny vč.
ZnačkaGibbon Slacklines #ad
VýrobceGIBCA|#Gibbon Slacklines #ad
Výška0.39
Délka1082.68
Šířka1.97
Číslo dílu18222
Modelka18222
ZárukaKeine Garantie für das Produkt

7. Gibbon Slacklines

#ad

Gibbon Slacklines FunLine | Ideální pro děti a začátečníky | cvičení rovnováhy | certifikováno TÜV | vč. chrániče ráčny a TreeWear | jednoduchá montáž | perfektní zábava pro volný čas

#ad
Gibbon Slacklines #ad - Místo na hračkách v průmyslu jako "toy of the Year", vynikající dárek pro děti a mládež. Ochrana pro stromy & lackline: sada obsahuje TreeWear na ochranu stromů a Slackline, aby byla zajištěna ekologická nezávadnost a dlouhá životnost.

Ideální pro děti a začátečníky: gibbon slacklines funline, se sníženým roztažením pro nižší nastavení, perfektní pro první roztřesené kroky dětí a začátečníků. Bezpečný a certifikovaný tÜv: včetně ochrany ráčny ratpad, odpovídá německým směrnicím DIN pro Slacklinen 79400 a má německý certifikát TÜV. Jednoduchá montáž: rychlá a nekomplikovaná montáž mezi stromy nebo podobnými pevnými kotevními body, s ergonomicky optimalizovanou rukojetí pro pohodlné napínání. Vynikající produkt: funline obdržela 2.
ZnačkaGibbon Slacklines #ad
VýrobceGIBCA|#Gibbon Slacklines #ad
Výška0.39
Délka590.55
Šířka1.97
Číslo dílu18884
Modelka18884
ZárukaŽádná záruka na výrobek

8. Barefoot Slacklines

#ad

Barfoot Slackline kompletní sada s ráčnou, tréninkovým lankem, ochranou kůry a návodem český jazyk nelze zaručit český jazyk nelze zaručit český jazyk nelze zaručit navržený pro děti a dospělé,

#ad
Barefoot Slacklines #ad - Bezpečnost je na prvním místě: použijte dodávanou bezpečnostní šňůru, abyste zajistili, abyste se naučili s výškou hlavy. Ne v německém jazyce. Včetně návodu český jazyk nelze zaručit. Obsah – 1 x 18 m barefoot slackline s poutkem, 1 x ráčna a poutko, 1 x cestovní taška se stahovací šňůrkou, 1 x tréninková šňůra s malou ráčnou, 2 x ochrana stromu, 1 x brožura "Jak Slackline" a 1 x karta Quick Setup.

Vhodné pro stromy: jedná se o sadu slackline s chrániči stromů, dodané chrániče kůry ovinují kmeny stromů, aby se prohnutá linie neodírala kůru. Ergonomické rukojeti na ráčnách umožňují snadnou a bezpečnou obsluhu. Naše ráčny jsou jasně zbarvené, abyste zůstali v bezpečí – při nastavování se dotýkejte pouze těchto barevných částí, že vaše prsty zůstanou bez utahovacího mechanismu.

Zdravý pohyb – slacklining zlepšuje vaši rovnováhu a sílu trupu. Najděte širší místo a rozšiřte se, pokud se chcete zlepšit a vyzkoušet nové triky. Děti by měly začít s 7, aby se minimalizovalo skákání na vodítku, 6 – 9 m, které je obtížné kontrolovat. Uživatelsky přívětivý – kvalitní, široká linie, drsná, kterou lze snadno nastartovat. Kromě toho jsou slacklines tak zábavné, že si ani neuvědomíte, že provádíte celojádrový trénink.
ZnačkaBarefoot Slacklines #ad
VýrobceBarefoot #ad
Číslo díluBareF-Slack-Blue
ModelkaBareF-Slack-Blue

9. Gibbon Slacklines

#ad

Gibbon Slacklines SurferLine | 30m Trick & Waterline Set | vč. ochrany ráčny a TreeWear | jednoduchá montáž | bezplatná aplikace Gibbon | ideální pro začátečníky až pokročilé

#ad
Gibbon Slacklines #ad - Bezpečné a stabilní: včetně ochrany ráčny, ráčny s bezpečnostním uzávěrem a zesílenými poutky pro spolehlivou stabilitu při slacklinování. Triky & distance: gibbon slacklines surferline, ideální pro triky a waterlining, celková délka 30 m, flexibilní použití pro začátečníky i pokročilé.

Bezplatná aplikace gibon: vylepšete si svůj slacklining s bezplatnou aplikací Gibbon, která ti pomůže dosáhnout další úrovně v oblasti Slacklinen. Ochrana pro stromy & lackline: sada obsahuje treewear, který chrání stromy a slackline před poškozením a zajišťuje větší šetrnost k životnímu prostředí. Jednoduchá montáž: rychlá a nekomplikovaná montáž mezi stromy nebo podobnými pevnými kotevními body, s ergonomicky optimalizovanou rukojetí pro pohodlné napínání.
ZnačkaGibbon Slacklines #ad
VýrobceGIBCA|#Gibbon Slacklines #ad
Výška0.39
Délka1181.1
Hmotnost5.91
Šířka1.97
Číslo dílu18831
Modelka18831
ZárukaKeine Garantie für das Produkt

10. Ultrasport

#ad

Ultrasport 15 m Slackline Basic s ráčnou vč. tašky, sada Slackline, Slackline pro začátečníky, děti a rodiny, Fitness Slackline, k dostání bez ochrany stromu

#ad
Ultrasport #ad - Slackline s ochranou ráčny a taškou – ideální start do zábavného sportu pro začátečníky, děti a rodiny, perfektní i pro pokročilé fanoušky slackliningu. Ochrana ráčny se přetáhne přes ráčnu a zabraňuje tak zranění – Slackline splňuje bezpečnostní standard podle DIN 79400/2012. Robustní a bezpečná slackline z odolného polyesteru – délka: cca 15 m, šířka: cca 5 cm. Díky ráčně se zajištěním lze Slack Line bezpečně připevnit mezi dva stromy. Hmotnost slackline: 2, 8 kg – maximální hmotnost uživatele: 150 kg.
ZnačkaUltrasport #ad
VýrobceUltrasport #ad
Výška0.2
Délka5.91
Šířka1.97
Číslo dílu331400000135
Modelka331400000135