Top 10 Garten Pop Up Sack – Pytle na zahradní odpad

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Benz Garden

#ad

Benz Garden Zahradní pytel na odpadky – skládací pytel na listí z robustní lněné tkaniny – vysokozátěžový zahradní pytel – zahradní taška – pytel na trávu – 1 × 125 litrů

#ad
Benz Garden #ad - Zahradní taška je samostatně stojící, extrémně odolná a odolná proti roztržení. Naše zahradní pytle z vysoce kvalitní, vojenské lněné tkaniny jsou velmi stabilní a odpuzují vlhkost.

Náš robustní zahradní koš lze skladně složit a v případě nepoužívání jej jednoduše a kompaktně uložit. Pogumované rukojeti usnadňují přepravu pytle na odpadky a šetří vaše ruce. Ve spodní části jsou umístěny další 2 rukojeti pro usnadnění vylévání. Díky kroužku zůstává otvor vždy široce otevřený. Nádoby na odpad se hodí jak na ovoce, zeleninu, tak i jako úložná taška, listí a trávník, nákupní taška a kempovací taška. Ideální sběrač listí pro venkovní použití. Náš outdoorový pytel na listí pojme až 125 litrů a je tak ideální pro soukromé účely.
ZnačkaBenz Garden #ad
VýrobceStephan Benz #ad
Výška18.5
Délka22.83
Hmotnost1.32
Šířka22.83

2. Gardwell

#ad

Samostatně stojící pytel na listí – pytel se zeleným řezem – mimořádně robustní, GARDWELL Zahradní pytel na odpadky – extrémně odolný vůči roztržení z plachtoviny – 125 litrů, stabilní, skládací

#ad
Gardwell #ad - Nejste spokojeni? vrácení peněz až 60 dní - bez nutnosti & ale - gardwell čestné slovo! Německá značka a německý zákaznický servis: nekomplikovaná komunikace v případě případů. Ideální pro listí a špičaté zahradní odpady jako větve, větve a trny.

S gardwell je zahradničení zábavné. Příslib kvality: extrémně dlouhá životnost. Skládací, pro úžasné prostorově úsporné skladování. Perfektní velikost: se 125 litry nabízí náš pytel na zahradní odpad perfektní velikost pro zelený odpad. ExtrÉmnĚ robustnÍ: extrémně stabilní, odolné proti roztržení a silně zatížitelné díky chytrému povrchu. Ekologický pytel na odpad ze zeleného odpadu. Samostatně stojící a skládací: samorozkládací & skládací zahradní vak.

Sama stojí, super snadné naplnění. Díky 4 pogumovaným rukojetím se dá prakticky přepravovat a snadno vyprazdňovat. Vhodné také pro těžké nebo mokré zelené pokrmy. Je opakovaně použitelný, zelené řízky, a proto je trvale udržitelný. Mnohostranně použitelný: náš pytel na listí je mnohostranně použitelný a hodí se na listí, větve a další. Perfektní zahradní pytel na odpadky – ideální také jako dárek!
ZnačkaGardwell #ad
VýrobceGardwell #ad
Hmotnost1.74

3. WaldLab

#ad

Robuste Gartenabfallsäcke – 272 Liter – 1 Sack – Industriegriffe und Stoff – Garten-/Grünabfallsäcke – wiederverwendbar

#ad
WaldLab #ad - Sammeln sie abfälle aller art: grünabfälle sind robust genug, von gartenabfällen wie Ästen, Aktenvernichter, Hecken, um alles zu bewältigen, mutterboden, Sträuchern, Sackleinen, Sand, Schutt, Kompost, blumen und pflanzen bis hin zu Bauabfällen wie Stein, Kies, Nägeln und Holzresten.

Das ist etwas, was Sie mit einem typischen Gartenabfalleimer nicht finden. Die vier griffe an jedem zusammenklappbaren Gartenabfallsack lassen sich aufklappen und sind doppelt genäht für viele Jahreszeiten der Gartenarbeit. Recycelbar: diese laubsäcke sind in ganz großbritannien vollständig recycelbar, da sie in die allgegenwärtige PP5-Kunststoff-Recycling-Klassifizierung fallen. Einfache gartenreinigung: diese robusten gartenabfallsäcke mit Griffen enthalten einen flexiblen Müllsack-Reifen, der es ermöglicht, die Tasche von alleine aufrecht zu stehen.

Abfallreinigungshilfe: egal, sie können den Ärger überspringen, ob sie ein baumeister oder ein Gärtner sind, der mit typischen Gartenmüllsäcken einhergeht und sich auf viele Jahreszeiten der einfacheren Reinigung freuen. Langlebig: wir haben diese kompost- und hofabfallbehälter mit starkem 150 g/m² Polypropylen-Gewebe PP entwickelt, das sonnen-, wasser- und reißfest ist. Vier griffe an jedem zusammenklappbaren Gartensack erleichtern das Entsorgen des Inhalts in eine Auffangeinrichtung oder einen Brenner.
ZnačkaWaldLab #ad
VýrobceWaldLab #ad
Číslo díluWL272L
ModelkaWL272LP1

4. Fiskars

#ad

Pevná, 1015646, černá/oranžová, Fiskars Zahradní pytel PopUp s úchyty, objem: 56 litrů

#ad
Fiskars #ad - Stabilní rukojeti odolné proti roztržení pro snadné nošení a vyklopení. Rozsah dodávky: 1x fiskars pop-up zahradní vak, hmotnost: 600 g, barva: černá/oranžová, objem: 56 litrů, 1015646. Vysoká životnost díky materiálu odolnému vůči vodě a plísním, lze složit pro prostorově úsporné skladování, snadné čištění vodou, finský design. Zahradní vak na sběr suchých a mokrých zahradních odpadů, jako jsou například malé větve nebo vlhké listy a sekání trávníku. Vnitřní pružinový mechanismus pro snadné otevírání vaku.
ZnačkaFiskars #ad
VýrobceFiskars #ad
Výška16.54
Délka16.54
Hmotnost1.32
Šířka5.51
Číslo dílu135041
Modelka1015646
Záruka2 roky výrobce.

5. QHC sehen

#ad

Einfach zu manövrieren, starke Griffe, Camping Mülleimer 32 Gallonen Wiederverwendbarer Outdoor Mülleimer Garten Hof Müllbeutel Faltbare Camping Recycling Taschen für Blatt, Schmutz, Müll, 3er-Pack

#ad
QHC sehen #ad - Großes fassungsvermögen – 32 gallonen maximale kapazität pro beutel. Hergestellt aus umweltfreundlichem Material. Einfach zu bedienen mit praktischer großer Öffnung und freistehend mit flexiblem Reifen. Umweltfreundliches material – anders als schwarze reifen.

Verbesserte version – diese wiederverwendbaren Beutel sind besser für die Umwelt als herkömmliche Einweg-Müllsäcke oder Rasentaschen. Der flexible reifen erhöht die Stabilität und hält den Beutel offen, wodurch er leicht zu befüllen und zu entleeren ist. Strapazierfähiges material – gartenabfallsäcke sind aus 150 g/ m 4 oz/yd2 strapazierfähigem Polypropylen-Gewebe mit wasserabweisender PE-Beschichtung, die wasserabweisend und reißfest ist. Maximales gewicht von 54, 4 kg pro Beutel. Leicht zu tragen und kann zur Aufbewahrung fest zusammengefaltet werden.

Einfach zu laden – der kunststoffring wird um den oberen Rand der Tasche eingeführt und hält die breite Öffnung und aufrecht. Die hände bleiben frei, macht das Befüllen viel zugänglicher und spart Zeit. Vier stabile tragegriffe, verstärkt mit doppelt genähtem Gurtband, für eine einfache Handhabung von einer großen Menge leichter bis mittelschwerer Gartenabfälle. Bitte beachten sie, dass sie nicht für längere Zeit in der Sonne liegen sollten. Höhe: 76 cm, durchmesser: 45 cm.
ZnačkaQHC sehen #ad
VýrobceQHC sehen #ad
Hmotnost0.28
Číslo díluqhcwb2561404147

6. Greenworks

#ad

šedý AMP-120 CB, zelený, černý, Greenworks Tools 120 l Zahradní pytel na odpadky skládací pytel na odpady, listí a trávník objem 120 litrů

#ad
Greenworks #ad - Praktické zahradní příslušenství: zahradní odpadkový pytel 120 l Greenworks je optimálním doplňkem pro přátele zahrady – vnesete svou zahradu rychleji na předvádění.

Všude věc: pytel se díky své praktické velikosti vejde do většiny osobních automobilů a po použití jej lze snadno složit a skladně uložit. Greenworks: nabízíme vám široký sortiment v oblasti zahrady a dílny s požadavkem na práci s klimatem a bez výfukových plynů. Mnohostranně použitelný: pytel na odpadky greenworks pro vaši zahradu lze použít jak pro zahradní odpad všeho druhu, jako jsou listy a sekání trávníku, tak i pro parádní ovoce a zeleninu.
ZnačkaGreenworks #ad
VýrobceGreenworks #ad
Výška16.14
Délka22.83
Hmotnost0.53
Šířka16.93
Číslo dílu2940207
ModelkaAMP-120CB

7. TTL Commerce

#ad

Zahradní pytel TTL Garden 3 x 272L – dvojité dno extra stabilní, pytel na listí na trávu, velký robustní a skládací – 3dílná sada zahradního pytle, listí, samostatně stojící 4 rukojeti 150 g/m², živý

#ad
TTL Commerce #ad - Zahradní vak je vyroben ze silné polypropylenové tkaniny odolné proti roztržení 150 g/m². Silný materiál je odolný a odpuzuje vodu. 4 rukojeti pro snadné přenášení a pohodlné vyprazdňování. Dné vytrhávání držadel díky švům křížkovým stehem.

Silný, hustý materiál zajišťuje dlouhou použitelnost a zabraňuje znečištění při přepravě. Zahradní vak je velmi stabilní a samostatně stojící. S objemem 272 litrů a rozměry 76 cm výšky a průměru 67 cm má náš zahradní pytel na odpadky ideální univerzální velikost. Vak na listí nabízí dostatek místa i pro velké množství zeleného odpadu a zahradnické sekání. Velmi praktická nádoba, řezání živého plotu, mech, tráva, zahradní odpad jako listí, pytel na zelené řízky, květiny, malé větvičky keřů a větví.

Rychlý servis a pomoc bez objíždění přímo od výrobce. Stabilní a samostatně stojící díky silné pp tkanině. Etrné k pokožce, bez zápachu a bez škodlivých látek. V zimě lze kompaktně složit. Nyní ještě stabilnější a trvanlivější díky dvojitému dnu. Značková kvalita od TTL-Garden.
ZnačkaTTL Commerce #ad
VýrobceTTL Commerce #ad
Výška29.92
Délka26.38
Hmotnost2.82
Šířka26.38

8. Fiskars

#ad

Ergo, Höhe: 70 cm, Breite: 50 cm, Schwarz/Orange, Platzsparend faltbar, Fiskars PopUp-Gartensack mit Griffen, 1028372, Fassungsvermögen: 175 L

#ad
Fiskars #ad - Pflanzsack zum sammeln und auffangen von trockenen und feuchten Gartenabfällen wie Blättern, kleinen Zweigen, Unkraut oder geschnittenem Gras. Innenliegender federmechanismus für einfaches Aufklappen des Gartensacks, Faltbar auf 3 cm Höhe für einfachen Transport und Aufbewahrung.

Lange lebensdauer durch wasser-, reiß- und schimmelressistentes Material, Nachhaltiges Kunststoffmaterial ohne PVC, Einfache Reinigung mit Wasser. Lieferumfang: 1x fiskars gartensack, farbe: schwarz/orange, Ø 50 cm, Ergo Pop-Up, Fassungsvermögen: 175 Liter, faltbar, gewicht: 790 g, höhe: 70 cm, 1028372. Robuste, reißfeste griffe für einfaches ausgießen von Abfällen, Quadratische Form mit stabilen Griffen für eine einfache Befüllung und leichtes Tragen.
ZnačkaFiskars #ad
VýrobceFiskars #ad
Výška1.57
Délka20.87
Hmotnost2.2
Šířka20.87
Číslo dílu1028372
Modelka1028372

9. BigDean

#ad

BigDean 4dílná sada pytlů na zahradní odpadky XXL 272 l velký – z polypropylenové tkaniny 150 g/m² – robustní a vodotěsný – zahradní pytel na listí zelený odpad pytel na odpadky na zahradu

#ad
BigDean #ad - Prostorově úsporné uložení: taška je pohodlně a jednoduše skládací a šetří tak místo, když ji nepoužíváte – navíc je díky 3 držadlům snadno použitelná a přenosná. Balení 4 ks extra velkých v xxl: skladujte v praktické zahradní tašce Jumbo téměř 300 l – přesný objem pytle: 272 litrů.

Užitečná nádoba na odpad pro všechny případy: ať už potřebujete zlikvidovat, větve, tráva, přepravovat nebo uchovávat listy, plevel nebo vysušené rostliny – náš pytel na listí je přesně tím správným pomocníkem na zahradě. Volně stojící a samostatně stojící díky výztužnému kroužku na horním okraji: už žádné problémy s obtěžujícími, padajícími plastovými pytli – pytel jednoduše zůstane pevně na každém místě.

Extrémně stabilní díky dvojitým švům: zahradní vak je velmi odolný proti roztržení a silný díky vysoce kvalitní PP tkanině – 150 g/m² – díky plastu má taška na listí velmi dlouhou životnost, vodotěsný, odolný proti povětrnostním vlivům a UV záření.
ZnačkaBigDean #ad
VýrobceThats Shopping GmbH #ad
Hmotnost0.84
Číslo dílu96851
Modelka96851

10. Hoberg

#ad

Uzavíratelné a skládací pytle na listí | ideální pro listí a zahradní odpad | ze stabilního a vodoodpudivého, Hoberg Zahradní odpadní tašky | 2 x velké zahradní pytle 333L s uchy | Samostatně stojící

#ad
Hoberg #ad - Vak se tak nepřeklopí a snadno se plní. Tímto způsobem lze tašky snadno držet a bez problémů vyndat a převléknout. Navíc lze zahradní pytle zcela jednoduše rozložit nebo složit a skladně uložit. 2dílná sada – v sadě jsou obsaženy dva pytle na zahradní odpad pro sběr a bezproblémovou přepravu listí, trávy a sekání zahrady téměř jakéhokoli druhu.

Objem – obě kapsy na zahradní odpad pojmou objem až 333 litrů. Robustní – pro lepší stabilitu a optimální držení jsou do zahradních odpadních pytlů zapracovány stabilizační vzpěry. Jednoduchá manipulace – pro optimální použití jsou zahradní vaky Hoberg opatřeny třemi praktickými držadly.

Navíc jsou obě zatížitelné s celkovou hmotností až 45 kg, aniž by při přepravě praskly nebo spadly. Navíc lze kapsy jednoduše zavázat šňůrkou, takže při přepravě nic nevypadne. Robustní materiál – zahradní odpadní tašky hoberg jsou vyrobeny z odolného, stabilního a vodoodpudivého polyesteru Oxford 600D a bezpečně odolávají povětrnostním podmínkám a plněnému listí a zahradnímu prořezávání.
ZnačkaHoberg #ad
VýrobceDS Produkte GmbH #ad
Výška18.7
Délka342.52
Hmotnost3.57
Šířka188.98
Číslo dílu04040
Modelka04040