Top 10 Funkwanduhr Geräuschlos – Nástěnné hodiny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Ryuan

#ad

Dicker Kunststoffrahmen, dekorativ, Glasabdeckung grau, Badezimmer, geräuschlos, Wanduhren für Wohnzimmer, Büro, Küche, nicht tickend, Moderne Wanduhr, batteriebetrieben

#ad
Ryuan #ad - Das hintere schlitz-design bietet eine einfache Installation, einfach einen kleinen Nagel durch den Kunststoffhaken stecken und er h盲ngt innerhalb weniger Sekunden sicher an der Wand.

Hochwertige wanduhr 芒鈧�鈥� grauer rahmen aus umweltfreundlichem Kunststoff, ungiftig und sicherer; Aluminium-Zeiger wird verwendet und Kupferh眉lse zur Verst盲rkung, was enger mit dem Uhrwerk kombiniert ist. Leises quarzuhrwerk 芒鈧�鈥� kein l盲rm, wenn sich der Zeiger bewegt, quarz-uhrwerk erzeugt kein Tickger盲usch, was Ihnen einen guten Schlaf oder eine gute Arbeitsumgebung gew盲hrleistet.

Das paket enth盲lt 1 Haken. International products have separate terms, age ratings, and language of product, are sold from abroad and may differ from local products, including fit, labeling or instructions. Batteriebetrieben und einfach zu installieren 芒鈧�鈥� angetrieben durch eine aa-Batterie nicht im Lieferumfang enthalten.
ZnačkaRyuan #ad
VýrobceRyuan #ad
Výška1.5
Délka12
Hmotnost1.45
Šířka12

2. Hama

#ad

Křemenné hodiny s hodinovou a minutovou a vteřinovou ručičkou, moderní hodiny do obývacího pokoje, kuchyně nebo dětského pokoje Ø 25, Hama Velké nástěnné hodiny bez tikání tiché hodiny vč. baterie

#ad
Hama #ad - Velmi snadná obsluha: jednoduše vložte baterii a nastavte čas pomocí nastavovacího kolečka na zadní straně. Dobře čitelné: s průměrem 25 cm jsou hodinky dostatečně velké, aby bylo možné čas odečíst i z určité vzdálenosti.

Tiché křemenné hodinky bez tikání: plíživá vteřinová ručička je téměř tichá – nepříjemné tikání je passé. Rozsah dodávky: 1x nástěnné hodiny "Pure", 1x baterie AA Mignon, 1x návod k obsluze. Analogové hodiny v klasickém designu: hodiny s hodinovou, minutovou a vteřinovou ručičkou na bílém ciferníku – ideálně se hodí do kuchyně, obývacího pokoje nebo dětského pokoje.
ZnačkaHama #ad
VýrobceHama #ad
Výška1.97
Délka14.17
Hmotnost1.08
Šířka10.04
Číslo dílu00186338
Modelka00186338
ZárukaZáruka 2 roky, žádná záruka (zákonná úprava).

3. KECYET

#ad

Badezimmer, Retro-Wanduhren, KECYET Wanduhren, Büro, Vintage, Wohnzimmer, 30,5 cm, batteriebetrieben, lautlos, Nicht tickende Uhr für Küche, Dekoration braun

#ad
KECYET #ad - Genießen Sie eine ruhige Umgebung. Jeden raum in Ihrem Zuhause. Leicht zu lesen: große schwarze ziffern sind klar zu lesen, die vordere Glasabdeckung garantiert perfekte Sicht und hält Staub von der Wahl fern.

Kein ticken: geräuschloser Mechanismus mit Kehrbewegung. Sie werden sicher sein, die Aufmerksamkeit Ihrer Besucher zu erregen und mehr Komplimente von dieser Uhr zu erhalten. Retro-wanduhr: der braune rahmen im vintage-stil passt hervorragend in Ihr Badezimmer, Büro usw. Einfach aufzuhängen: kommt mit 2 haken, breiter Schlitz auf der Rückseite zum einfachen Aufhängen. Batteriebetrieben benötigt eine AA-Batterie nicht im Lieferumfang enthalten.
ZnačkaKECYET #ad
VýrobceKECYET #ad
Výška1.8
Délka11.7
Hmotnost1.15
Šířka1.5
Číslo dílu1
Modelkawall clock
ZárukaOne year.

4. Blomus

#ad

Nástěnné hodiny Blomus, Šedá, velký

#ad
Blomus #ad - Spojuje průmyslový design s moderní elegancí. Průměr: 40, 5 cm. Ocelový okraj s práškovým nástřikem. Vhodný typ baterie: 1 x baterie 1, 5 V alkalické, typ AA/LR06. Bez čísel.
ZnačkaBlomus #ad
VýrobceBlomus #ad
Výška12.01
Délka12.01
Hmotnost1.93
Šířka1.18
Číslo dílu65911
Modelka65911
Záruka2 year manufacturer.

5. SkyNature

#ad

Analogové, kulaté závěsné hodiny do ložnice, kavárny, Malé nástěnné hodiny, kuchyně, tiché, bez tikání, kanceláře – 8"/20 cm, obývacího pokoje, vintage dekorativní nástěnné hodiny z přírodního dřeva

#ad
SkyNature #ad - Malé vintage nástěnné hodinky: malé nástěnné hodiny od skynature o průměru 8 palců ponechají místo pro jiné nástěnné dekorace, odvážnými číslicemi. Naše nástěnné hodiny do ložnice mají kvalitní pohyby zametání, které zaručují tichý a přesný odečet času. 20 cm ciferník je perfektní velikost pro každou místnost, ale přesto jsou opatřeny dobře čitelnými, od kuchyně až po ložnici.

Je jedno, obraťte se prosím na nás. Dekorativní dřevěné hodiny: 20 cm dřevěné nástěnné hodiny kombinované s masivním dřevěným rámem a skleněnou čočkou pMMA. Příslib kvality: 8palcové kuchyňské nástěnné hodiny se dodávají s háčkem, zda jste s těmito nástěnnými hodinami z jakéhokoli důvodu nespokojeni, který lze snadno zavěsit. Díky vysoce kvalitnímu quartzovému strojku je spolehlivý pro přesné měření času a potřebuje pouze jednu AA baterii, která vydrží déle než jeden rok.

Užívejte si ticho a přesný čas: běžné nástěnné hodiny během používání "tick-tack" a vážně narušují spánek a práci vaší rodiny. Naše dřevěné nástěnné hodiny spojují moderní technologii s klasickou retro estetikou a hodí se skvěle ke každé příležitosti, byt, jako je domov, kavárna, restaurace, obchod nebo kancelář. Asovač a dekorace 2 v 1, užijte si klidný čas. Jedná se také o přesné nástěnné hodinky: vedle dekorace domu nebo pokoje je další důležitou funkcí měření času.
ZnačkaSkyNature #ad
VýrobceSkyNaure #ad
Výška7.87
Délka7.87
Hmotnost0.95
Šířka1.5
Číslo dílu1
ModelkaUhr-141

6. Kreative Feder

#ad

Kreative Feder Designové nástěnné hodiny z kamene betonu velikost cca 35 x 25 cm s neslyšným rádiovým hodinovým strojkem, břidlicový vzhled černé

#ad
Kreative Feder #ad - Jedinečný poutač pozornosti do obývacího pokoje, přátele, ordinace, baru, kavárny, chodby; nápad na dárek k narozeninám, ložnice, svatbě, kanceláře, vánocům, kuchyně, zimní zahrady, stěhování; pro rodinu, kolegy.

Tichý hodinový strojek rádiový bez tikání vč. Baterie s automatickým a manuálním nastavením času; plíživá vteřinová ručička pro klidné prostředí při čtení, práci, spaní. Volně se vznášející vzhled díky neviditelnému nástěnnému držáku snadná montáž; vč. Montážního materiálu; ruční práce Made in Germany. Elegantní designové hodiny z betonu ve vzhledu břidlice; velikost cca 35 x 25 cm; hmotnost: cca 2 kg; ručičky z kartáčovaného hliníku stříbrno-černá a kuželové kryty z chromované mosazi.

Analogové hodinky z durynska vogtland v rafinovaném designu s stálobarevnými barvami a vysokou zářivostí barev; barva se liší podle přirozených vlastností materiálu.
ZnačkaKreative Feder #ad
VýrobceKreative Feder #ad
Výška1.97
Délka13.78
Hmotnost4.41
Šířka9.84
Číslo díluWS156FL
Záruka24 měsíců.

7. VINILITE

#ad

Obývací pokoj, VINILITE Dětské nástěnné hodiny bez tikání 30 cm barevné číslice moderní Quartz tiché nástěnné hodiny na baterie pro dětský pokoj, kancelář, ložnici, kuchyň

#ad
VINILITE #ad - Sklo s vysokým rozlišením zabraňuje průniku prachu, aniž by ovlivnilo vidění. Snadné čtení průměr 30 cm a velké číslice umožňují přesněji rozpoznat čas a lze je snadno odečíst i z dálky.

Tiché nástěnné hodiny s quartzovými hodinami náš spolehlivý hodinový strojek zajišťuje přesný čas s tichým snímáním pro dobré spaní a pracovní prostředí. Při delším používání nepoužívejte alkalické nebo vysoce výkonné baterie, protože mohou ovlivnit přesnost času. Neoznačující hřebík je obsažen v balení, aby se usnadnilo zavěšení.

Nástěnné hodiny na baterie použijte 1 aa uhlíkovou baterii není součástí dodávky. Snadná instalace otvor na zadní straně hodinek umožňuje bezpečné upevnění na stěnu. Jednoduchý, jednobarevná bordura abs s velkými, pestrými číslicemi je jednoduchá a dětská, moderní design Vysoce kvalitní, perfektní pro dětské pokoje a školy.
ZnačkaVINILITE #ad
VýrobceVINILITE #ad
Výška11.81
Délka11.81
Hmotnost1.52
Šířka1.5

8. Technoline

#ad

22,6 × 3 × 18 cm, Rádiem řízené nástěnné hodiny Technoline WS 8005, stříbrnočerné

#ad
Technoline #ad - Ws 8005 jsou rádiově řízené hodiny s ukazatelem teploty. Díky svému pouzdru z plastu jsou tyto hodiny mimořádně lehké. Display má diagonálu 170 mm a díky tomu je velmi přehledný a údaje na něm lze velmi dobře přečíst i z větší vzdálenosti. Stačí jeden pohled a vy se kromě přesného času přes rádiový signál dozvíte i pokojovou teplotu, datum a aktuální den v týdnu.
ZnačkaTechnoline #ad
VýrobceTECHNOLINE #ad
Výška7.09
Délka8.9
Hmotnost0.73
Šířka1.18
Číslo díluWS 8005
ModelkaWS 8005
ZárukaBitte besucht den bereich “allgemeine geschäftsbedingungen” auf unserer hilfeseite für weitere informationen.

9. Technoline

#ad

Bezdrátové nástěnné hodiny Technoline WS8016 WS 8016 s displejem teploty, plastové, stříbrné, 225 x 143 x 24 mm

#ad
Technoline #ad - Ws 8016 je díky svému velkému lcd displeji perfektní nejen pro soukromé použití, ale také ideální pro foyery, ordinace a hotely. Rádiové nástěnné hodiny ws 8016 působí ušlechtilým dojmem a jsou výsledkem zdařilým produktem. Ws 8016 jsou moderní rádiové nástěnné hodiny s velmi tenkým a ušlechtilým rámem. Kromě přesného času přes signál dcf-77 můžete navíc odečíst datum, den v týdnu, teplotu a vlhkost vzduchu. Díky velmi přehlednému a jasnému displeji lze data výborně odečítat z každého úhlu.
ZnačkaTechnoline #ad
Výrobcetechnoline #ad
Výška5.51
Délka1.97
Hmotnost0.88
Šířka0
Číslo díluWS8016
ModelkaWS8016
Záruka2 roky záruka výrobce.

10. Bresser

#ad

šedé, 250 x 250 mm, Bresser Rádiové hodiny nástěnné hodiny MyTime ND Thermo-Hygro s tichým rádiovým strojkem, rám z ušlechtilé oceli a ukazatelem teploty a vlhkosti vzduchu

#ad
Bresser #ad - Analogové zobrazení teploty a vlhkosti vzduchu informují o klimatu v místnosti. Rozsah dodávky: nástěnné hodiny, návod.

5v baterie není součástí dodávky. Spory na zadní straně umožňují jednoduchou montáž na stěnu. Rozměry: 250 x 46 mm, hmotnost: 636 g, pro provoz je AA Mignon, 1. Přehledný ciferník je obklopen kartáčovaným rámem z ušlechtilé oceli. As je přijímán přes dcf-77 časový signál a udržuje čas vždy aktuální. Tichý hodinový strojek s plíživou vteřinovou ručičkou zabraňuje rušivému tikání. Elegantní rádiové nástěnné hodiny s integrovaným teploměrem a vlhkoměrem.
ZnačkaBresser #ad
VýrobceBresser #ad
Výška1.77
Délka9.84
Hmotnost1.37
Šířka9.84
Číslo dílu8020315MGU000
Modelka8020315MGU000