Top 10 Chair With Wheels – Stoličky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WOLTU

#ad

Otočná výškově nastavitelná 51 – 67 cm, barová stolička, pro masážní salon, s potahem z umělé kůže, kancelářská stolička, WOLTU Stolička na kolečkách, BS35 g – 1, pracovní stolička, šedá

#ad
WOLTU #ad - Nylonová kolečka jsou flexibilní, takže se můžete snadno přesunout na libovolné místo podle svých potřeb a chránit podlahu před poškrábáním. Rozhodně se stane zlatým hřebem na první pohled ve vašem pokoji. Na měkkém pohodlném sezení si můžete příjemně vychutnat šálek čaje. Maximální nosnost činí až 120 kg.

Rychlá montáž: s popsaným nebo očíslovaným montážním příslušenstvím a montážním návodem český jazyk nelze zaručit v rozsahu dodávky můžete pracovní stoličku WOLTU jednoduše a rychle namontovat. Vezměte prosím na vědomí, že před montáží musíte odstranit ochranný kryt plynové pružiny. Výškově nastavitelná: výška sedáku 51 – 67 cm lze jednoduše nastavit zvednutím páky pod sedadlem, abyste dosáhli požadované výšky. Otočná stolička je nepostradatelným předmětem a propůjčí vašemu bydlení nádech elegance. Hodí se jako kadeřnická židle, stolička na líčení, stolička do salonu, židle v domácí kanceláři, pracovní stolička atd.

Kromě toho lze tuto plynovou pružinu lehce otočit o 360°, abyste mohli pohodlně mluvit s přáteli nebo rodinou. Pohodlné sedadlo: sedadlo židle woltu je polstrované vysoce kvalitní houbou a je potaženo odolnou umělou kůží, která se snadno udržuje, a je zdobeno módními nýty. Bezpečná a stabilní: woltu kosmetická stolička je vyrobena ze silného kovového rámu a pětihvězdičkového kříže o průměru 52 cm a je velmi stabilní a robustní. Přizpůsobitelné a praktické: jednoduchá barva a elegantní design jsou perfektní kombinací moderního stylu a vintage stylu.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Výška20.08
Délka20.47
Hmotnost10.58
Šířka20.47
Číslo díluWOLTU

2. aeris

#ad

Standard pružiny, aeris Swopper Air – ergonomická stolička s extra měkkým polstrováním – kancelářská komoda výškově nastavitelná bez koleček – stolička pro zdravá záda

#ad
aeris #ad - Vysoké polstrování: aeris swopper air má obzvláště měkké polstrování. Na této kancelářské komodě zůstanete aktivní a podpoříte koncentraci. Sedací stolička s prodyšným potahem nabízí extra komfort sezení.

Stolička může zabránit bolestem zad. Ideální pracovní stolička při problémech s kostrčí. Mnohostranně použitelná: otočná stolička je ideální ergonomická kancelářská židle pro domácí kancelář a kancelář. Patentovaná 3d technologie: díky jedinečné technologii aeris je stolička nesrovnatelným tréninkem. Ergonomická židle poskytuje neomezenou pohyblivost a odlehčuje zádům.

Vyrobeno v německu: stolička aeris swopper se vyrábí v německu. Stolička je samozřejmě výškově nastavitelná: Výška sedáku lze nastavit na 45 – 59 cm. Ergonomická sedací stolička: aeris swopper vám dává zcela nový pocit při sezení. Robustní materiály a vysoce kvalitní zpracování činí ergonomickou kancelářskou komodu mimořádně odolnou a dlouhou životností.
Značkaaeris #ad
VýrobceAeris GmbH #ad
Hmotnost28.22
Číslo dílu101-STLM-LM-RN01

3. VERSEE

#ad

VERSEE Výškově nastavitelná pracovní stolička LIBER z pravé kůže – černá – komfortní polstrování – nosnost do 150 kg – ideální do kanceláře a ordinace

#ad
VERSEE #ad - Praktické – plynulé nastavení výšky sedadla pomocí kroužku – už není nutné hledat nastavovací páčku – jednoduché přizpůsobení výšky sedáku pro maximální komfort a ergonomickou podporu.

Novinka: výška sedáku nyní až 62 cm – pravá kožená sedací plocha – masivní kovový rám – stolička s nosností do 150 kg – komfort a stabilita pro náročné použití ve vaší praxi. Materiál – masivní hliníkový kříž leštěný – bezpečnostní dvojitá kolečka pro měkké podlahy – stabilní a bezpečná mobilita s elegantním designem pro vaši kancelář nebo domácí kancelář. Bezpečnost – testováno tÜv pro kůži a plynovou pružinu + testováno sgS pro mechaniku, plynovou pružinu a kolečka – nejvyšší bezpečnostní standardy a kvalita pro vaši kancelářskou židli.

Komfort – plynule výškově nastavitelná kancelářská židle, pracovní stolička se silným polstrováním a robustním hliníkovým podstavcem pro mnohostranné použití a nejvyšší komfort.
ZnačkaVERSEE #ad
VýrobceVersee #ad
Výška18.11
Délka22.83
Hmotnost26.46
Šířka22.83
Číslo dílu3.0909.L.113-2
Modelka3.0909.L.113-2

4. Ainilaily

#ad

Ainilaily Rollhocker HöHenverstellbar 12cm Polsterung Hocker Mit Rollen Werkstatthocker SitzhöHe BüRohocker Drehhocker Arbeitshocker Cyan

#ad
Ainilaily #ad - Stabiles untergestell: die aluminiumlegierung verchromten beine dieses Bürohockers sind sehr stabil und von hoher Qualität, sie brechen nicht leicht und sind zuverlässiger als Plastikbeine. Hocker höhenverstellbar: dieser drehhocker ist höhenverstellbar von 57cm bis 77cm.

Es ist ein hoher stuhl, theken und anderen Orten. Der sitzpolster dieses rollhockers hat eine dicke von 12 cm und einen durchmesser von 40 cm. Bitte beachten sie jedoch, dass die niedrigste höhe dieses stuhls möglicherweise für Sie zu hoch sein könnte, Friseursalons, wie Salons, was bedeutet, Geschäften, Bars, dass Sie ihn in mehr Orten verwenden können, wenn Sie eher klein sind oder eine niedrigere Sitzposition bevorzugen. Dies ist ein sehr großes und dickes Sitzpolster, das 99% der anderen Hocker auf dem Markt übertrifft.

Er eignet sich für Hartholz, Fliesen und fast jede andere Oberfläche. Einfache montage: ohne werkzeug und mit beiliegender Anleitung ist der Arbeitshocker in nur 2 Minuten zusammengebaut. Garantie: 1 Jahr. Freie beweglichkeit: dieser rollhocker kann einfach und leise rollen, ohne den Boden zu zerkratzen. Die tragfähigkeit beträgt 180 kg und ist für alle Körpertypen geeignet. Dieses riesige und weiche Sitzpolster bietet Ihnen einen höheren Komfort.
ZnačkaAinilaily #ad
VýrobceAinilaily #ad
Výška22
Délka15.7
Hmotnost12
Šířka4.7
Číslo díluRolling Adjustable Stool
ModelkaRolling Adjustable Stool

5. Kaleurrier

#ad

Bar, hoher Hocker für Küche, robust, Büro, Metall, rollend, Klinik, Salon, Massage, Kaleurrier Drehhocker, hydraulisch, 180 kg, höhenverstellbar

#ad
Kaleurrier #ad - Montage ist ziemlich einfach. Nur 3 Teile zusammengebaut. Sgs-gepr眉fte und zertifizierte pneumatische gasdruckfeder f眉r reibungslose Bedienung und sichere Nutzung, H枚henverstellung ist einfach mit einem Handhebel zu steuern. Einfache installation macht Sie effizienter arbeiten und bietet Ihnen ein besseres Einkaufserlebnis.

X 7, 6 cm dick, gut gepolsterte Sitzfl盲che, hochwertige Lederpolsterung f眉r einfache Wartung und Reinigung. International products have separate terms, age ratings, including fit, and language of product, are sold from abroad and may differ from local products, labeling or instructions. Bequemer und langlebiger sitz; hocker mit 34, hochdichter Schaumstoff, 3 cm Durchmesser.

Praktisch f眉r multitasking-arbeit 鈥� ein hart arbeitender hydraulischer Hocker, h枚henverstellbar von 55, um 360 Grad drehbar und rollbar, 2 cm, 9 bis 76, um Ihre H枚he und verschiedene Positionen zu erf眉llen. Einfache bewegung: rollhocker mit gro脽en 7, 6 cm durchmesser aus weichem Polyurethan, einschlie脽lich Hartholz, Schiefer, l盲uft sicher auf allen weichen und harten B枚den, Fliesen, Laminat, Teppich und Holz ohne Kratzer und L盲rm.
ZnačkaKaleurrier #ad
VýrobceShenzhen Karrie #ad
Výška22.05
Délka20.47
Hmotnost14.09
Šířka20.47

6. WOLTU

#ad

Výškově nastavitelná, samet BS127rs, výška sedáku 43 – 54,5 cm, WOLTU Kancelářská stolička s kolečky, pracovní stolička růžová, rolovací rocker s nízkou opěrkou, otočná stolička

#ad
WOLTU #ad - Sedadlo otočné o 360° a kolečka vám umožní volně se otáčet a pohybovat při různých příležitostech. Nastavitelná výška a flexibilní: výška této stoličky s nízkým opěradlem je nastavitelná mezi 53 a 65, 5 cm.

Nastavitelná výška se perfektně hodí k vašim potřebám a nízké opěradlo může lépe podporovat vaše spodní část zad. Snadná montáž: díky dodávanému příslušenství a snadno srozumitelnému návodu můžete pracovní stoličku WOLTU obratem ruky sestavit. Stabilní a bezpečná: tato otočná stolička má dobrou stabilitu a vysokou nosnost 120 kg. 5 pu koleček na noze se tiše pohybuje, šetří podlahu a nezanechávají žádné stopy.

Ergonomická stolička: tato stolička byla vyvinuta s ohledem na komfort a ergonomii. Upozornění: před montáží odstraňte ochranný kryt plynové vzpěry. Stylový a pohodlný: opěradlo a sedák této kancelářské židle jsou potaženy měkkým sametem, který je šetrný k pokožce a je polstrovaný pěnovou hmotou, což zajišťuje elegantní vzhled a také optimální pocit při sezení.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Výška25.79
Délka11.81
Hmotnost11.02
Šířka11.81
Číslo díluBS127rs

7. aeris

#ad

Aeris Swopper Air – ergonomická stolička s extra měkkým polstrováním – kancelářská komoda výškově nastavitelná s kolečky – stolička pro zdravá záda, standard pružiny

#ad
aeris #ad - Patentovaná 3d technologie: díky jedinečné technologii aeris je stolička s kolečky nesrovnatelným tréninkem. Stolička je samozřejmě výškově nastavitelná: Výška sedáku lze nastavit na 45 – 59 cm.

Ergonomická sedací stolička: aeris swopper vám dává zcela nový pocit při sezení. Sedací stolička s prodyšným potahem nabízí extra komfort sezení. Mnohostranně použitelná: otočná stolička je ideální ergonomická kancelářská židle pro domácí kancelář a kancelář. Robustní materiály a vysoce kvalitní zpracování činí ergonomickou kancelářskou komodu mimořádně odolnou a dlouhou životnost.

Vysoké polstrování: aeris swopper air má obzvláště měkké polstrování. Na této kancelářské komodě zůstanete aktivní a podpoříte koncentraci. Ideální pracovní stolička při problémech s kostrčí. Stolička může zabránit bolestem zad. Vyrobeno v německu: otočná stolička aeris swopper se vyrábí v německu. Ergonomická kancelářská židle s kolečky poskytuje pohyblivost a odlehčuje zádům.
Značkaaeris #ad
VýrobceAeris GmbH #ad
Výška22.05
Délka21.65
Hmotnost29.76
Šířka21.65
Číslo dílu102-HB-STLM-LM-RN01

8. VAKON SALON

#ad

Prémiová stolička na kolečkách, výškově nastavitelná od 55 do 75 cm – kulaté sedadlo – otočná stolička, pracovní stolička, pracovní stolička, VAKON SALON

#ad
VAKON SALON #ad - S naší rolovací stoličkou kloužete jemně a bez poškození podlahy. Kancelářská židle se třemi komfortními vrstvami sezení perfektně přizpůsobí vašemu tělu.

Stolička na stůl lze rychle sestavit a rozložit bez nářadí. Q: vysoká kvalita zpracování sedadla, široká křížová noha z hliníkové litiny a gumová kolečka mluví samy za sebe. Pružinová funkce odlehčuje obratlům a kolenním kloubům. Gumová kolečka jsou velmi odolná a vyměnitelná. Ideální společník jako stolička do dílny, ordinace nebo salonu. Otočnou židli lze použít také jako pomůcka pro stání s nožním kroužkem.
ZnačkaVAKON SALON #ad
VýrobceVAKON SALON #ad
Výška29.53
Délka15.75
Hmotnost11.02
Šířka18.9
Číslo díluAH-06-200
ModelkaAH-UD

9. wuuhoo

#ad

Antracitová, wuuhoo® I profesionální stolička na kolečkách Rolli hydraulicky výškově nastavitelná I Made in Germany! Pracovní stolička s vysoce kvalitním potahem z umělé kůže I pogumovaná brzděná kolečka I otočná stolička s hliníkovým křížem na nohy

#ad
wuuhoo #ad - Díky robustnímu designu je naše židle na kolečkách extrémně stabilní a bez námahy vydrží zatížení. Chcete sedět pohodlně a stylově? Pak je naše židle Wuuhoo Rolli přesně to pravé pro tebe. Ručně vyrobeno v německu.

Hodí se jako ergonomická kancelářská židle nebo jako pohodlná stolička do domácnosti. Kvalita rolování. Brzdná kolečka jsou schválena profesním družstvem pro komerční účely. Navíc s pogumovanou vrstvou jemně kloužou a jsou odolné proti oděru a nehlučné. Díky plynulé plynové pružině můžete výšku sedáku zcela jednoduše přizpůsobit vaší tělesné výšce. Více koleček.

Komfort se setkává se stylem. Materiál: umělá kůže, antracit, plynová pružina z ušlechtilé oceli, světle šedá i rozsah dodávky: sedák, stolička, kolečka s gumovou vrstvou i nastavitelná výška: 53-71 cm i barva: černá, hliníkový kříž, 5x kolečka. Naše stolička na kolečkách udělá opravdu všude dobrý dojem. Rozmanité. Vysoce kvalitní hliníkový kříž zajišťuje ušlechtilou stabilitu.
Značkawuuhoo #ad
Výrobcewuuhoo #ad
Výška20.87
Délka19.69
Hmotnost10.14
Šířka13.78

10. Casaria

#ad

Polstrování 46 – 60 cm, výška sedáku otočná o 360°, otočná stolička, stabilní, moderní kancelářská židle, 10 cm, výškově nastavitelná, Casaria® Stolička na kolečkách, pracovní stolička, černá

#ad
Casaria #ad - Výškově nastavitelná a otočná o 360°: pomocí plynové výtahy je výška sedáku plynule výškově nastavitelná od 46 do 60 cm. Tak lze pracovní stoličku bez problémů přizpůsobit vašim přáním. Podnožní kříž lze navíc použít jako praktickou podnožku, takže je možné i delší pohodlné sezení.

Mnohostranně použitelná: s naší jednoduchou stoličkou na kolečkách se rozhodnete pro mnohostrannou a praktickou stoličku. Díky otočnému mechanismu je sedadlo otočné o 360° do libovolné polohy. Stabilní a pevný: široký podnožový kříž nabízí nejlepší stabilitu, opatřený 5 dvojitými kolečky, ať už na parketách nebo na koberci. Extra silné polstrování: stolička má snadno udržovatelnou, měkkým polstrováním a zajišťuje příjemný pocit při sezení. Stylový design: vysoce kvalitní stolička na kolečkách z umělé kůže značky casaria nabízí kromě vysoké kvality také maximální flexibilitu s příjemně vysokým komfortem sezení.

Otočná stolička je všude použitelná a vždy po ruce. Přesvědčte se sami. Stolička na kolečkách je díky svému jednoduchému designu nejen praktická, vodoodpudivou sedací plochu s 10 cm tlustým, ale také velmi pohodlná. Ideální jako pracovní stolička, kosmetická stolička, dílenská stolička nebo pro mnoho dalších oblastí použití.
ZnačkaCasaria #ad
VýrobceCasaria #ad
Výška18.11
Délka23.62
Hmotnost10.76
Šířka22.05
Číslo dílu101689
Modelka.