Top 10 Casio Uhr Herren – Chytré hodinky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Donerton

#ad

Sportovní hodinky s monitorem pulzního, 112+ sportovních režimů, fitness hodinky pánské, dámské s funkcí telefonu/upozornění na zprávy, 1,85" chytré hodinky, vodotěsné IP68, Chytré hodinky, pánské

#ad
Donerton #ad - Po spojení s telefonem přes bluetooth můžete přijímat nebo uskutečňovat hovory přímo z pánských hodinek. 1, bez problémů zobrazuje data i přes den. Nepoužívejte tyto chytré hodinky pro lékařské účely. 2. Kromě toho mohou tyto pánské chytré hodinky měřit záznamy o spánku, včetně hluboký spánek, aby vám pomohly lépe porozumět kvalitě vašeho spánku.

Vezměte prosím na vědomí: 1. Všechna oznámení se zobrazují na Vašich pánských fitness hodinkách a upozorní je vibracemi. Aplikaci gloryfit si můžete stáhnout naskenováním qr kódu na Vašich pánských hodinkách nebo si stáhněte aplikaci GloryFit přes Google Play / iOS Store. Nastavitelný 4stupňový jas obrazovky, abyste ukázali svůj osobní styl.

Aplikace nabízí zprávu o analýze zdraví z minulého týdne, lehký spánek, bdění, aby vám pomohla přizpůsobit váš životní styl. Bluetooth hovory a připomenutí informací: chytré hodinky mají integrovaný reproduktor a mikrofon s vysokým rozlišením. Sportovní hodinky pánské jsou kompatibilní s Android 5. 0 / ios 9. 0 nebo vyšším. S vodotěsnou funkcí ip68 jej můžete nosit při mytí rukou nebo při dešti.
ZnačkaDonerton #ad
VýrobceDonerton #ad
ModelkaT50HX
Záruka2

2. Donerton

#ad

Dámské s funkcí telefonu/upozornění na zprávy, 1,85" chytré hodinky, Donerton Chytré hodinky pánské, fitness hodinky s monitorem pulzního, 112 + sportovní režimy, vodotěsné IP68, sportovní hodinky

#ad
Donerton #ad - Všechna oznámení se zobrazují na Vašich pánských fitness hodinkách a upozorní je vibracemi. Sportovní hodinky mohou během tréninku zaznamenávat kalorie a kroky, švihadlo, které vám pomohou lépe dosáhnout vašich tréninkových cílů. Nepoužívejte tyto chytré hodinky pro lékařské účely.

2. Sportovní hodinky pánské jsou kompatibilní s Android 5. 0 / ios 9. 0 nebo vyšším. S vodotěsnou funkcí ip68 jej můžete nosit při mytí rukou nebo při dešti. Sledování dat v reálném čase vám pomůže přizpůsobit intenzitu vašeho tréninku pro optimální výsledky. Po spojení s telefonem přes bluetooth můžete přijímat nebo uskutečňovat hovory přímo z pánských hodinek. Sledování zdraví v reálném čase: dámské hodinky používají vysoce přesný senzor pohybu, 24 hodin denně nepřetržitě monitorovat srdeční frekvenci. Hodinky pánské mají na výběr více než 200+ jedinečných online ciferníků, můžete si také vybrat libovolný obrázek na svém telefonu jako obrázek pozadí, abyste ukázali svůj osobní styl.

Kromě toho mohou tyto pánské chytré hodinky měřit záznamy o spánku, včetně hluboký spánek, lehký spánek, bdění, aby vám pomohly lépe porozumět kvalitě vašeho spánku. Pečlivý životní asistent: náramkové hodinky mají mnoho užitečných funkcí, kalendář, ovládání hudby, jako je kalkulačka, ovládání kamery, stopky, časovač, předpověď počasí, připomenutí sedadla atd. Které jsou praktické pro každodenní používání.
ZnačkaDonerton #ad
VýrobceDonerton #ad
ModelkaT50H

3. Donerton

#ad

Vodotěsné IP68, 112 + sportovní režimy, fitness hodinky s monitorem pulzního spánku,, sportovní hodinky, Donerton Chytré hodinky dámské s funkcí telefonu/upozornění na zprávy, 1,85" Smart Watch

#ad
Donerton #ad - Vezměte prosím na vědomí: 1. Dámské hodinky mají na výběr více než 200+ jedinečných online ciferníků, můžete si také vybrat libovolný obrázek na svém telefonu jako obrázek pozadí, abyste ukázali svůj osobní styl. Bluetooth hovory a připomenutí informací: chytré hodinky mají integrovaný reproduktor a mikrofon s vysokým rozlišením.

Dámské sportovní hodinky jsou kompatibilní s Android 5. 0 / ios 9. 0 nebo vyšším. Aplikace nabízí zprávu o analýze zdraví z minulého týdne, lehký spánek, včetně hluboký spánek, bdění, 24 hodin denně nepřetržitě monitorovat srdeční frekvenci.11, 85" plně dotykový displej a personalizovaný ciferník: chytré hodinky t50 dámské a pánské s hd barevným displejem a kovovým pouzdrem vám nabízejí vynikající kvalitu obrazu a vizuální zážitek. Kromě toho mohou tyto chytré dámské hodinky měřit záznamy o vašem spánku, aby vám pomohla přizpůsobit váš životní styl.

S vodotěsnou funkcí ip68 jej můžete nosit při mytí rukou nebo při dešti. 112+ sportovních režimů a vodotěsnost ip68: tento fitness tracker podporuje 112+ sportovních režimů: chůzi, jógu, švihadlo, běh, horolezectví atd. Aplikaci gloryfit si můžete stáhnout naskenováním qR kódu na dámských hodinkách nebo si stáhnout aplikaci GloryFit přes Google Play / iOS Store. Všechna oznámení se zobrazují na Vašich dámských fitness hodinkách a upozorní je vibracemi.
ZnačkaDonerton #ad
VýrobceDonerton #ad
ModelkaT50GP

4. Poounur

#ad

Monitor srdeční frekvence, monitor spánku, vodotěsné IP68,, krokoměr, Chytré hodinky pro pány a dámy, kalorie, 1,85" plně dotykový displej, fitness hodinky s Bluetooth hovory, 112 sportovních režimů

#ad
Poounur #ad - Hovory můžete uskutečňovat nebo přijímat přímo z chytrých hodinek, messenger, sms, vibruje, e-mail Instagram, nezmeškáte už nikdy žádný hovor nebo zprávu, když přijmete volání, Twitter, WhatsApp, aby vás upozornil, s jasnou kvalitou zvuku a stabilním signálem.112 sportovních režimů a vodotěsnost ip68: tyto sportovní hodinky nabízejí více než 100 sportovních režimů pro vnitřní a venkovní aktivity, včetně chůze, fotbalu a dalších, aby vyhovovaly potřebám většiny sportovních nadšenců.

Kromě toho efektivně monitoruje kvalitu vašeho spánku a nabízí komplexní analýzu kvality spánku, aby vám pomohl při vývoji zdravějšího životního stylu. Chytré hodinky pro vás pečlivě navrhly výběr z 200+ krásných ciferníků a můžete také přizpůsobit své módní ciferníky. Různé sportovní režimy vám pomohou lépe porozumět jednotlivým hodnotám aktivity a tím zefektivnit vaše tréninkové jednotky. Monitorování zdraví v reálném čase a kontrola spánku: fitness hodinky jsou vybaveny nejnovější technologií senzoru lc11s, která dokáže nepřetržitě přesně sledovat srdeční frekvenci, kyslík v krvi.

7 dní používání při nabíjení 2 hodiny a 30 dní pohotovostního režimu. Po synchronizaci fitness náramku a chytrého telefonu si stáhněte aplikaci "Glory Fit" a využijte další funkce. Další užitečné funkce: chytré hodinky mají mnoho praktických funkcí pro vaše každodenní použití, ovládání kamery, časovač, předpověď počasí, stopky, ovládání hudby, budík, krokoměr, předpověď počasí, připomenutí sedadla a další funkce.
ZnačkaPoounur #ad
VýrobcePoounur #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost0.02
Šířka0.39
Číslo díluY6
ModelkaY6
ZárukaŽádný důvod k vrácení nebo výměně do 30 dnů a k poskytnutí zákaznického servisu do 180 dnů.

5. Ddidbi

#ad

Krokoměr, Chytré hodinky, fitness, dotyková obrazovka, 1,85", sportovní hodinky, monitor spánku, vodotěsnost IP68, dámské pánské, monitor srdeční frekvence, funkce telefonu, 112 sportovních režimů

#ad
Ddidbi #ad - Kromě toho jsou chytré hodinky vodotěsné podle ip68, badminton, takže je můžete používat v deštivých dnech nebo při plavání, aniž byste si museli dělat starosti s účinky vody. Inteligentní hovory a zprávy: s integrovaným reproduktorem a bluetooth konektivitou mohou tyto pánské hodinky uskutečňovat a přijímat dámské hovory.

24hodinové monitorování zdravotního stavu: fitness tracker nabízí funkci monitorování zdraví do každého počasí. Pokud máte dotazy nebo návrhy k našim výrobkům, neváhejte nás kontaktovat přímo. V noci monitoruje váš spánek a sleduje kvalitu a délku vašeho spánku. Jsme vždy připraveni vám nabídnout to nejuspokojivější řešení. Praktické funkce a dlouhá výdrž baterie: fitness hodinky dámské pánské nabízejí kromě toho praktické funkce jako ovládání hudby a fotografií, časovač a kapesní svítilna.

Musí se nabíjet pouze 2 hodiny a hodinky vydrží 7 dní bez častého nabíjení, trénink dýchání, předpověď počasí, měření zvuku, budík, stopky, což je pohodlnější používání. Snažíme se vám poskytovat inteligentní přenosná zařízení a upřednostňovat váš zážitek a komfort. Všechna oznámení se zobrazují na vašem zápěstí a vibrují, takže při chůzi nebo tréninku nezmeškáte žádný důležitý hovor nebo zprávu. Perfektní servis: tyto dámské pánské náramkové hodinky jsou kompatibilní s většinou chytrých telefonů s ios 8. 0 a android 4.
ZnačkaDdidbi #ad
VýrobceDdidbi #ad
Výška0.79
Délka5.91
Hmotnost0.22
Šířka1.97
Číslo díluP66E
ModelkaP66E

6. Samsung

#ad

Stříbrné, otočná luneta, vč. 36měsíční záruky výrobce bez ohledu na, fitness tracker, fitness hodinky, velký displej, kulaté Bluetooth chytré hodinky pro Android, 41 mm, Samsung Galaxy Watch 3, LTE

#ad
Samsung #ad - Chytré hodinky bluetooth v klasickém prémiovém designu: otočná luneta nových fitness hodinek decentně orámuje velký displej a nabízí díky svému lehkému, tenkému designu vysoký komfort při nošení. Bezplatná prodloužení záruky na 3 roky. Lte verze galaxy watch3 zůstává vždy ve spojení i bez chytrého telefonu.

Kromě toho jsou chytré hodinky pro Android chráněny proti vodě až do 5 ATM. Používání mobilních telefonů galaxy watch3 lte vyžaduje uzavření příslušné smlouvy o mobilním telefonu eSIM u vybraných poskytovatelů mobilních služeb. Přesné ovládání s otočnou lunetou: nové chytré hodinky samsung s otočnou lunetou se snadno ovládají a lze je bez problémů spojit s celou řadou zařízení Galaxy a přístrojů jiných výrobců. Vhodné lte chytré hodinky pro váš životní styl: galaxy watch3 s chytrým fitness trackerem jsou k dostání ve velikostech 45 mm a 41 mm a také v prémiových barevných variantách černá, stříbrná a bronzová.

Robustní chytré hodinky galaxy mají certifikaci ip68 a jsou tak chráněny před vodou a prachem. Mějte přehled o fitness datech: samsung galaxy watch3 vás mohou podpořit při hledání ideální rovnováhy mezi každodenním životem a cvičením – s mnoha funkcemi fitness trackeru, více než 120 tréninkovými programy na chytrých hodinkách a analýzou spánku.
ZnačkaSamsung #ad
VýrobceSamsung #ad
Výška1.73
Délka4.29
Hmotnost0.12
Šířka1.73
Číslo díluF-R855FZSAEUB
ModelkaF-R855FZSAEUB
Záruka36 měsíců

7. Amazfit

#ad

Multifunkční GPS fitness hodinky, monitorováním srdeční frekvence a SpO2, kompasem, barometrem, vodotěsné vojenské sportovní hodinky s výškoměrem, Amazfit T-Rex 2 outdoorové chytré hodinky

#ad
Amazfit #ad - Je jedno, v jakém prostředí extrémní teploty, mokro a slaná mlha, bude vždy vaším spolehlivým společníkem. Připraveno na dobrodružství ať už při pěší turistice, galileo, beidou, glonass, horském kole, chytré hodinky amazfit t-rex 2 mají přístup k několika globálním navigačním satelitním systémům GPS, trailovém běhu nebo lyžování, QZSS a podporují duální pásmo.

Vodotěsnost 10 atm se hodí k plavání, zatížení tréninku a efekt tréninku při silovém tréninku a maximální absorpce kyslíku VO2 Max při outdoorovém běhu. Díky optimalizovaným inteligentním algoritmům peakBeats získáte rozšířené analýzy stavu tréninku: kompletní doba zotavení, např. Jediným klepnutím získáte výsledky monitorování 4 zdravotních metrik během 45 sekund. Nezáleží na tom, abyste si mohli užívat svého koníčku. Ultralehká výdrž baterie 24 dní smart watch t-rex 2 nabízí nejdelší výdrž baterie v přírodě, zda jste outdoorový sportovec nebo milovník kempování a divokého přežití, je zde dostatek času, jakou jste kdy viděli u robustních GPS hodinek.

Můžete si zažít mini aplikaci s bohatým ekosystémem, který zahrnuje více než 10 mini aplikací a dokonce aplikace Home Connect a GoPro třetích stran. Outdoorové hodinky nabízí s barometrickým výškoměrem a kompasem důležité informace pro turisty a horolezce. Robustní materiály pro drsné prostředí robustní gps hodinky amazfit t-rex 2 prošly 15 miliaritních testů tvrdosti a jsou ultimativní venkovní výkon.
ZnačkaAmazfit #ad
VýrobceAmazfit #ad
Výška0.54
Délka1.85
Hmotnost0.15
Šířka1.85
Číslo díluAmazfit T-Rex 2
ModelkaAmazfit T-Rex 2
Záruka1 year manufacturer

8. Garmin

#ad

Pulzní Oxensory a Focus Training Focus Focus, Garmin Fenix 6, V02 Max s úpravou tepla a nadmořské výšky, Silver s černým pruhem, Ultimate Multisport GPS Watch

#ad
Garmin #ad - Golf. Plaťte své nákupy bezkontaktně pomocí fenix 6 – díky Garmin Pay. Jóga aj. Stylový design: Čistý designový náramek na vašem zápěstí: stylový, sportovní, robustní.

Hodinky pro všechny druhy sportů: na fenix 6 jsou sportovní profily pro běh. Sledování aktuálního tréninkového zatížení. Vynikající výdrž baterie: váš garmin má výdrž baterie až 14 dní v režimu Smartwatch a až 50 hodin v režimu Gps UltraTrac. Lyžování. Přímo předinstalováno. Cyklistika. Placení a upozornění na chytrý telefon. Trénujte ještě lépe: měření srdeční frekvence přímo na zápěstí. Určení nasycení kyslíkem ve vašem Pulse Ox. Turistika. Plavání.
ZnačkaGarmin #ad
VýrobceGARMIN #ad
Výška0.58
Délka1.85
Hmotnost0.18
Šířka1.85
Číslo dílu010-02158-00
Modelka010-02158-00
Záruka1 Jahr Herstellergarantie

9. uaue

#ad

Plně dotykové, náramkové, monitor spánku, 1,85", krokoměr, vodotěsné IP68, Chytré hodinky dámské s funkcí telefonu, fitness hodinky se 113 sportovními režimy, chytré hodinky, hodinky s měřením tepu

#ad
uaue #ad - Fitness tracker, vzdálenost a kroky, jóga, fotbal atd. Které mohou splnit vaše každodenní tréninkové potřeby. Multifunkční: tyto chytré hodinky obsahují více praktických funkcí, nastavení jasu, fitness tracker krokoměr, monitorování spánku, trénink dýchání, zdraví žen, kalorie, vzdálenost aktivity, kalendář, 113 sportovních režimů, pulzní oxymetr, stopky, hlasový asistent, ovládání kamery, časovač, gmail, ovládání hudby, předpověď počasí.

Aplikace "gloryfit" navíc nabízí na výběr více než 100 personalizovatelných pozadí ciferníku. Sedsedsedsedsedsedsedkalkulačka, přijímání hovorů, hodinky s měřením tepu, SMS a SNS zprávy, budík atd. Díky tomu můžete intuitivněji porozumět své fitness situaci. S vodotěsností ip68 jej můžete nosit při mytí rukou nebo v dešti. Váš spánek lze také automaticky sledovat přes dámské hodinky a v aplikaci a analyzovat kvalitu vašeho spánku hluboký spánek, aby vám pomohl při vývoji zdravějšího životního stylu.

Tyto dámské fitness hodinky podporují také zprávy a sociální média Facebook, Twitter atd. Bluetooth hovory, inteligentní oznámení a hlasový asistent: po připojení bluetooth můžete pomocí vestavěného mikrofonu a reproduktoru uskutečňovat a přijímat hovory přímo na chytrých hodinkách, Instagram, whatsapp, synchronizovat kontakty a zobrazovat protokoly hovorů. Monitor zdraví 24h: smart watch používají optické sportovní senzory, lehký spánek, rem spánek a doba probuzení, které monitorují fyzické zdravotní ukazatele a provádějí 24hodinové monitorování srdeční frekvence.
Značkauaue #ad
Výrobceuaue #ad
Výška1.18
Délka1.57
Hmotnost0.09
Šířka0.79
Číslo díluT50S
ModelkaT50S

10. AcclaFit

#ad

Odpověď/volání, dámské pánské, AcclaFit Chytré hodinky, fitness hodinky se srdeční frekvencí, počitadlo kalorií pro Android iOS,, měřič krevního tlaku, 2,01" dotykové chytré hodinky s upozorněními

#ad
AcclaFit #ad - Pokud hodinky spárujete s aplikací "fitpro" na svém telefonu, jako jsou kroky, můžete zaznamenat všechny své denní údaje o zdraví, spálené kalorie a další. Výkonné funkce a inteligentní oznámení: km15 má celou řadu užitečných funkcí, facebook, ovládání kamery, nastavení jasu, stopky, multimediální ovládání, Messenger, upozornění na sezení, včetně SMS a oznámení aplikací Twitter, zobrazení počasí, budík, Viber.

Dálkové fotografie a vyhledejte svůj mobilní telefon. Ovládání hudby při volání: hodinky se dodávají s mikrofonem a reproduktorem. 2, 01" plně dotykový hd displej a bezproblémové ovládání vám přinášejí nesrovnatelný uživatelský zážitek. Výdrž baterie a kompatibilita: až 3–6 dní běžného používání a 15 dní v pohotovostním režimu. Monitorování srdeční frekvence a kyslíku v krvi: km15 podporuje dynamické sledování srdeční frekvence, kyslíku v krvi a krevního tlaku, takže můžete lépe porozumět své fyzické kondici a kdykoli přizpůsobit svůj fyzický stav výsledkům sledování.

2, 01" hd full touch screen: kovové pouzdro a silikonový náramek vám přinášejí perfektní zážitek z nošení. Monitorování cvičení a zdraví: km15 nabízí několik denních tréninkových režimů, kalorie, které mohou zaznamenávat vaši srdeční frekvenci, celkovou dobu aktivity a další údaje v reálném čase, kilometrový výkon, aby vám pomohly včas přizpůsobit váš tréninkový rytmus. Nouzové kontakty sos: km15 lze nastavit pomocí nouzových kontaktů, takže se můžete v případě potřeby obrátit přímo na hodinky a vyhledat pomoc. Km15 více než 100 režimů ciferníku, takže můžete kdykoliv změnit.
ZnačkaAcclaFit #ad
VýrobceAcclaFit #ad
ModelkaKM15